Biljana Cincarević pozvana na informativni razgovor zbog "visokorizične" izložbe?!?

Umetnicharenje je prava rech za ovo.. najlakse je skinuti se go, izmazati fekalijama platno ili nesto slicno
i proglasiti banalnost umetnoscu... to je sad jednostavno trend u gomili netalentovanih
.
da to je sve ok.....ali zasto nekome to braniti ako ima potrebu da se tako izrazi....tvoje je da li ces to gledati ili ne.......

Не знам колега ја бих те са маргине ипак ради предострожности ставио у ћелије и лударе. Мада ваистину ова има стас, па би уз часове из посластичарства и аутентичног српског домаћина могла да постане нормална жена.

Ne bi na zalost nikako mogla da postane normalna zena, kolega, jer je munjena u glavu.

To je opet ona idealna zena koja je idealna iskljucivo dok lezi i cuti.

Мислим да би уз квалитетну мушку руку ил бар руку неког ђакона, помоћника попа Бранислава, било могуће да почне да музе краве и меси погаче.

Zasto ta stalna fobija da vam neko brani da pricate.......a jedini nacin da neko ravnopravno ucestvuje u prici sa vama je da vam upada u rec posle svake vase :mrgreen:

evo ti ideal srpke zene...
nije moja fobija.....nego se vi ocigledno plasite zena.....

Poslednja izmena:
pre cu da se bavim djavoljim poslom...brijanjem nogu nego da kuvam....ne znam da kuvam....jel to znaci da cu odmah kod oca branislava....na lopatanje....

Јасно ко добар дан. Пита са сиром и пребранац су почетак излечења. Сарма и мусака су отпусна листа.

Moja vrsta je ljudska, stvorena u bozijem oblicju. Covek, dakle.

Covek je stvor plemenitog uma, stvor bezgranicnih mogucnosti, divan u formi, mocan u pokretu, delima nalik andjelima, razumom poput Boga - lepota sveta, apoteoza zivotinja, gospodar i svrha postanja.

Kul,bas onako umetnicki...

Hajde lepo priznaj koliko si puta ulazio u wc sa onim Playboy-om na kome je Biljana,i Bog ce ti oprostiti sto bacas potencijalna ziva bica u kanalizaciju zbog tako bozanstvene zene ?

Back