bilijar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
uh, definitivno je bilijar najbolji sport.
a ko sumnja da je to sport, ili nije probao, ili ga ne igra dobro. meni je u sred zime u majici sa kratkim rukavima vrucina kada ga igram.

nego je l hoce neki amater da igra sa mnom? :)
ja igram s tatom, poshto je on relativno dobar, ali iz mog drushtva niko nije bash neshto uspeshan u ubacivanju lopti, tako da nemam nekada s kim da igram.

dakle, ima li tu negde neka prijatna osoba koja igra bilijar onako dobro, ali je ipak amater? :)
 
uh, definitivno je bilijar najbolji sport.
a ko sumnja da je to sport, ili nije probao, ili ga ne igra dobro. meni je u sred zime u majici sa kratkim rukavima vrucina kada ga igram.

nego je l hoce neki amater da igra sa mnom? :)
ja igram s tatom, poshto je on relativno dobar, ali iz mog drushtva niko nije bash neshto uspeshan u ubacivanju lopti, tako da nemam nekada s kim da igram.

dakle, ima li tu negde neka prijatna osoba koja igra bilijar onako dobro, ali je ipak amater? :)
 
Definitivno se slazem da je bilijar ako ne najbolji, onda sigurno medju najboljim sportovima. Jedino sto je to kod nas malo zapostavljeno, malo je i klubova i malo je zastupljen u medijima (iskljucujuci snooker na eurosportu u kome redovno uzivam). Ja sam cak razmisljao da kontaktiram bilijar federaciju i da sa malom grupom zaljubljenika u ovaj sport koji su oko mene (a vidim ima ih i ovde) poradimo malo vise na promociji ovog sporta. Jedino sto jos nisam smislio kako da se to izvede, posto, jel, za sve trebaju pare i sl.
Inace, da ne verujete, obozavam bilijar, a apsolutni sam pocetnik u igranju, tj. skoro da nemam pojma. O tome sam takodje razmisljao da bi bilo korisno i za razvoj sporta da se pri malom broju postojecih klubova otvori i neka skola bilijara koja bi klince (a sto da ne i ostale) navukla na takmicenja i sl. i time bi se doprinelo popularizaciji ovog sporta.
I jos za kraj, koju igru najvise volite/igrate: 8, 9? Za snooker necu ni da vas pitam jer koliko znam imamo 2 stola u celom bg!
 
Ja imam bilijar kuci, ali je 6-tica .. nije veliki, mada je prelep. Nov je i beo. Kup[io sam ga jer mi je bilo dosadno zimus da sedim kuci i nista sem kompjutera ne radim. Bilijar je KM, ali sam hteo da vas pitam zna li neko gde mogu da se kupe jednobojne kuglic recimo sve zelene ili sve crvene kao za snooker ? i koja je cena ... video sam negde na internetu loptice ono kao zvezda partizan .. umesto puna sarena .... ajde javi te

Pozzz ... Nitro
 
Bilijar jeste sport, to je sigurno.

A jeste li znali da je bilijar najkompleksniji sport posle saha, tj. jedino sah zahteva vise razmisljanja od bilijara.

Meni je "osmica" definitivno omiljena. Igrao sam i "devetku" ali mi nije to to, dosadna mi je kao i karambol.

Nego mi je skroz bezveze ovaj sadasnji sistem igre po mestima gde se igra bilijar. Ranije je to bilo dodjes, stavis zeton, pa kad dodjes na red igras protiv onog ko je pobedio prethodnu partiju. Htedoh reci da je vazilo pravilo da pobednik ostaje za stolom a igrac koji je dosao na red placa partiju.

Ako neko zeli da organizujemo neko drustvance za igru nek se javi. Inace ja sam iz BG-a.
 
Da li u Beogradu postoji skola bilijara ili neki klub gde bi totalni pocetnik mogao da nauci osnovne stvari? Jedino sto na net-u nalazim jeste klub CUEBALL u Majke Jevrosime ali ne postoji zvanican sajt. Pa sad ako neko moze da pomogne, nek izvoli!
 
Jel' ima neko da prati snooker ovde?

Nitroglicerin, sta si uradio sa kuglama?

brale nista. Naso kugle kostaju 95e i nisam hteo da uzmem. Izma kugle ZVEZDA-PARTIZAN mesto pune i sarene one su 80e, a najobicnije su od 60e do 250e .. ima cena koliko ti dusa zeli a i modela ..

ostao sam na svojim starim, videcu nesto oko nove godine da si kupim .. ;)

Inace ja pratim snooker a ima i posebno otvorena tema .. o snookeru.
 
Ej ljudi, ajde saljite privatne poruke ako hocete da igramo malo bilijar. Moze i 8ica i 9tka. Ja sam igrao ranije dosta bilijar, jedno godinu dana ( ali svaki dan ), pa bi mi trebalo vremena da se vratim u formu ali nije bitno ,vazno je druzenje.... Bas mi se igra bilijar a nemam u bg drustvo za to... Pozdrav svima
P.S Bilijar je svakako sport !!!
 
Sad sam skontao da sam napisao poptuno pogresno ono sto sam hteo da kazem. U prethodnom postu ispada kao da sam hteo da kazem da sam dobar, a u stvari sam hteo da kazem da sam igrao cesto jedno godinu dana ali da je od tada proslo dosta vremena te bi mi trebalo neko vreme da se vratim u formu.. ali nije bitno u svakom slucaju, samo nisam hteo da ostavim onakav prepotentni post posto mi to nije bila namera ni na pocetku... pozz
 
pa hajde da igramo hoces da dodjes ko d mene jedno 250km ili da ja dodjem do tebe ? ja bih svaki dan igrao jel volim ovaj sport ... Ima sada neki amaterski turnir pozvao me drug da igram u BG, ali nema nagrada sto meni i netreba ja samo zeli kao i ti da se druzimo i da se opijamo .. ! posle bilijara naravno .. zajbenacija na prvom mestu !!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top