Bilić: Ispada da smo zločinačka država

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Bilić: Ispada da smo zločinačka država
Objavljeno: 16.4.2011
Hrvatski izbornik Slaven Bilić gostovao je na zagrebačkoj promociji knjige “Hajduk u 101 priči” splitskog novinara Marija Garbera, održanoj u Novinarskom domu. Nazočne je tamo zatekla presuda hrvatskim generalima u Haagu. Bilić je za Mediaservis presudu kratko komentirao: “Šokiran sam. Ovakvom presudom ispada da je Hrvatska zločinačka država”.

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=6&ID_VIJESTI=139852

ma jok niste.............:rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top