Bili smo u pravu- posle parade odobravanje gej-brakova i izmena ustava...

добро бре људи,зар је могуће да не видите да је ово само покушај да се опет пљуне по СНСу...да се направи да као СНС и њихова иницијатива за смањење броја лезилебовића уствари имају везе са некаквом педерском организацијом за коју до сад нико никад није чуо а која се залаже за нешто за шта се зна да је 99,9% становништва земље против и што никада овде неће моћи да прође...још једна подвала ових јеврејских лакеја.......схватите најзад са каквим лукавим смрадовима имамо посла...што пре их морамо послати у историју...

98-str8-kojich-stevan2.jpg

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas
od drdoktor

Da vidimo kako je sve pocelo.

27. Jun 1969 godine je zvanicni uvod u nasilnicko ponasanje LGBT aktivista koje se desilo pred Stonwelskim barom kada je razjarena masa razbijala sve pred sobom. Taj nasilnicki dan se naziva "Gay pride day". Tom prilikom cetiri policajca su bila povredjena, jer su kontrolisala bar zbog zbranjene prodaje droge i alkohola.
Inace najpopularniji slogan sedamdesetih glasio je ovako:
"Two, four, six, eight - Smash the family, smash the state".
Posle ovoga razbijanja koga LGBT slave kao svoj dan, kontrolu nad pokretom preuzima "Gay Liberation Front". Ovi aktivisti su kao svoj primarni cilj imali maltretiranje i vrsenje pritiska nad psiholozima i psihijatrima. Prekidali su diskusije, napadali govornike itd.
Od 1970 do 1973. Gay aktivisti su neprekidno napadali, prekidali i pretili psihijatrima.
Takve pretnje su dovele do glasanja, prvi put u istoriji medicine, da se na taj nacin neka bolest ukine. Nova kategorija je glasila "Sexual orientation disturbance". Dr Robert Spitzer koji je tada pomogao da se homoseksualnost ukine, danas je u svojim izstrazivanjima rekao da ipak moze doci do promene nezeljene seksualne orjentacije. Medjutim pod pritisko gay lobija, svoj iskaz je morao da ublazi, ali ipak nije u potpunosti odstupio.
Nego, kada je ova odluka izglasana, mnoge clanice APA se nisu slagale i trazili su da se svih 17905 clanica izjasni. Glasalo je samo 10555 jer ostali nisu dobili poziv. 5854 je glasalo za, 3810 protiv, 367 uzdrzano. Ceo proces glsanja je nadgledala organizacija "National Gay and Lesbian Task Force", koja je ujedno slala clanicama pismo da glasaju za.

1985. godine Marshall Kirk i Dr. hunter Madsen plasirali su born that way teoriju kao osnovu njihove kampanje u pravljenju LGBT populacije kao zrtve. Iste godine napisali su clanak pod nazivom The gay agenda koji je izasao u homo magazinu Cristopher Sreet. U clanku su predstavljeni strateski vazni ciljevi koje treba ostvariti u debati o homoseksualnosti i kako prilsiliti one koji su oponenti da se povuku ili ce biti prikazani na najgori moguci nacin. Takodje je sadrzala strategiju kako javnost ubediti da se tako radjaju.
1987. Godine pomenuta dvojica napisali su novi clanak pod nazivom The Overhauling of Straight America u novinama Guide, ali i jos nekim. Poznatih sest tacaka kako da oni ispadnu zrtve, a kako satanizovati neistomisljenike, kao i kako ubediti strejt da se oni takvi radjaju. 1988 je organizovana konferencija pod nazivom "War Conference" na kojoj je ucestvovalo 175 lidera LGBT pokreta na kojoj su usvojili zvanicnu strategiju predlozenu od one dvojice i polaziste u svojoj borbi da se oni takvi radjaju. M.Kirk i H. Madsen 1989 izdaju novu knjigu pod nazivom "After the Ball: How America Will Conquer Its Fear and Hatred of the Gays in the 90s". Ova knjiga je bila jos jedan prirucnik da kako oni kazu javnost se ubedi da su gay osobe zrtve.

U svim njihovim dokumentima i planiranim kampanjama najvaznije je bilo ubediti strejt ljude da su rodjeni, a oponente satanizovati. Naslove sam dao u originalu da bi ih lakse nasli preko gugla.

Ali evo jos nesto da za pocetak procitate.

Clanak “The Overhauling of Straight America” napisan od strane Marshall K. Kirk and Erastes Pill koji postaje jedan od najznacajnijih polazista u gay kampanji.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ima sest tacka koji ovako glase:
1. pricati o gay ljudima i pokretu uopste sto glasnije i sto cesce;
2. opisati gay-eve kao zrtve, nikako kao agresivne izazivace;
3. dati zastitnicima pravi cilj - napraviti takvu kampanju, opisujuci gay zajednicu kao zrtve drustva, kako bi im i straigt ljudi stali u odbranu;
4. napraviti da gay ljudi izgledaju dobro;
5. napraviti da ugnjetavaci izgledaju lose;
6. sakupiti novac iz svih gay zajednica, radi sto jace/agresivnije medijske kampanje

I izdvojio bih neke recenice kao na pr.
1. In any campaign to win over the public, gays must be cast as victims in need of protection so that straights will be inclined by reflex to assume the role of protector.
2. Second, we intend to make the antigays look so nasty that average Americans will want to dissociate themselves from such types.
3. portray gays as innocent and vulnerable, victimized and misunderstood, surprisingly numerous yet not menacing.

Inace jedan homoseksualac po imenu Dennis Altman's je 1982. godine napisao knjigu „The Homosexualization of America“ u kojoj je izneo jednu veoma smelu misao "to make the whole world gay“.

U njihovoj knjizi koja je napisana jos daleke 1989 godine (imamo prilike da 20 godina posle vidimo sta su uspeli da urade), Posle bala: Kako Amerika ’90-ih može da pobedi svoj strah od homoseksualaca (“After the Ball: How America Will Conquer Its Fear of Gays in the ’90s” - New York: Penguin, 1989) – koja je postala i svojevrsna biblija homoseksualne agende – marketinški geniji Marshall Kirk i Madsen pišu (strana 146):
“Kada ste jako različiti, i ljudi Vas mrze zbog toga, treba da uradite sledeće: prvo nogom blokirajte vrata, time što ćete biti što je više moguće slični njima; tada i samo tada – kada je vaša mala razlika konačno prihvaćena – možete početi da uvlačite i ostale osobitosti jednu po jednu. Zakucajte klin na uskom kraju prvo. Kao što poslovica kaže, dozvolite kamili da promoli nos pod šator i njeno telo će uskoro pratiti. ”

Zatim nastavljaju (strana 155):
“Mi mislimo na preobražaj tipičnih američkih emocija, načina razmišljanja i volje, kroz isplaniran psihološki napad, u obliku naciji ponuđene propagande putem medija. Želimo da potkopamo svaki mehanizam predrasuda – da bi nas Amerika zavolela koristićemo isti proces zbog kojeg nas je zamrzela – hteli to oni ili ne. ”

Kirk i Madsen dalje objašnjavaju (strana 155-156):
“U preobraćanju mišljenja o homoseksualcima, mi imitiramo prirodni proces stereotipnog-učenja koji ima sledeći efekat: polazimo od osobe s predrasudama o homoseksualcima i pokušavamo proizvesti pozitivna osećanja prema tome da je uredu biti homoseksualac time što ćemo oslabiti negativne konotacije stereotipa homoseksualca, ili zameniti njena loša osećanja prema ovoj ”etiketi”. . . Dok ”salećanje” i ”tovarenje” osobe koju obrađujemo ima za cilj da se ona oseti odbačenom zbog svojih predrasuda prema homoseksualcima, u procesu ”preobraćanja” cilj je da ova osoba počne pokazivati drugima svoj pozitivni stav prema homoseksualcima time što će se početi družiti s njima. Još jednom, veoma je teško prosečnoj osobi, koja po prirodi i obrazovanju skoro neizbežno oseća isto što vidi da njegovi drugovi osećaju, teško joj je da ne reaguje na ovakve izkalkulisane reklame od kojih klecaju kolena.

Poštujući istinite činjenice koje se navode u reklamama, Kirk i Madsen arogantno izjavljuju (strana 154):
“Nema veze što su reklame same laži. Ne i nama jer ih mi koristimo u etički dobre svrhe, da bi se suprotstavili negativnim stereotipima koji su u istoj meri laži, pa čak i više opasne. ”itd. itd......nastavak na:

http://ideja.forum-express.net/t1352-delovanje-lgbt-lobija-u-svetu-i-kod-nas

Подржавам у потпуности.
Што су они што урличу МОЈ БЕОГРАД тражили то су и добили.
Чак им треба одузимати децу и слати у геј бракове.Да се обуче вредностима којима стреме.

П.С.
Писање о педерчинама је строго забрањено на овом пдф-у демокрацијској форума.

Стога бих молијо управу да пребаци на пдф београд.

Upravo tako, kod nas u unutrasnjosti ne smeju glavu da pomole, kamoli da traze kakve "brakove", uz napomenu, niko im ne zaviruje u spavace sobe niti ih dira, a ako je jedan od glavnih (ne znam mu ime) novi i vrlo cenjeni clan SPS-a, sto znaci i DS-a, jer su oni u koalcijici

Poslednja izmena:
Da li je makar Hadzi Andrej uspeo da se probije iz zutog Gvantanama zvanog CZ?

POgledaj:

"HADŽI ANDREJ MILIĆ: OSEĆAM DA ME TRUJU

Sreda, 22. Decembar, 2010.|

BEOGRAD - Komandant „Garde svetog cara Lazara“ Hadži Andrej Milić uputio je juče saopštenje medijima u kojem tvrdi da je u pritvoru doživeo infarkt.

"- Pao sam, kako to naš narod kaže, kao sveća. Davali su mi infuziju, ali to nije dovoljno. Ubrzano mi kuca srce, imam teške bolove u stomaku, gubljenje svesti, zujanje u ušima. Pisao sam sudu da me prebace u zatvorsku bolnicu, al’ od toga ništa - poručio je Milić iz Okružnog zatvora u Beogradu.

Vesti: Hadži Andrej Milić, Garda svetog cara Lazara "

----------
KAO STO VIDIS, NIJE NI POSLE INFARKTA, a sam Bog zna da ga je doziveo od torture:(

Back