Quantcast

Bilbordi podrške Vučiću na Kosovu

......

• ...

• ......

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.770
U svim srpskim opštinama na Kosovu rano jutros osvanuli su bilbordi podrške premijeru Srbije Aleksandru Vučiću.

Na velikim bilbordima ispisane su poruke: "Dobrodošao Premijeru Vučiću" i "Mi imamo jednog Premijera - Vučića".

U svim srpskim opštinama na Kosovu i Metohiji od Jarinja duž magistrale, preko Zvečana, Kosovske Mitrovice, Lapljeg Sela, Klokota, Parteša, Štrpca... stoje veliki bilbordi sa ispisanim porukama podrške premijeru Srbije.
Izvor: B 92

82014229854607f783f0de484851763_640x427.jpg

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/na-kosmetu-osvanuli-bilbordi-podrske-vucicu/

U svim srpskim opštinama na Kosovu i Metohiji osvanuli su bilbordi podrške premijeru Srbije Aleksandru Vučiću. Na njima piše:"Dobrodošao premijeru Vučiću" i "Mi imamo jednog premijera Vučića". U svim srpskim opštinama na Kosmetu od Jarinja duž magistrale, preko Zvečana, Kosovske Mitrovice, Lapljeg Sela, Klokota, Parteša, Štrpca... stoje veliki plakati sa ispisanim porukama podrške premijeru Srbije.

:hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Da bas Srbi na Kosovu imaju para da plate 1000 bilborda, i to jos sa porukom podrske Vucicu koji ih je predao Taciju na tacni!
SNS i Vucic su toliko maloumni da misle da ti bilbordi mogu da promene svet ljudi i realnost na terenu da su predani Taciju na izvolte!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.144
Bilbordi podrške Vučiću na Kosovu

Autor: Tanjug

U svim srpskim opštinama na Kosovu i Metohiji rano jutros osvanuli su bilbordi podrške premijeru Srbije Aleksandru Vučiću.

10.11.2014. |

Vučić na bilbordima | Foto: TV Most

Na velikim bilbordima ispisane su poruke: "Dobrodošao Premijeru Vučiću" i "Mi imamo jednog Premijera - Vučića".

Na velikmim bilbordima ispisane su poruke: "Dobrodošao Premijeru Vučiću" i "Mi imamo jednog Prmijera - Vučića".U svim srpskim opštinama na Kosovu i Metohiji od Jarinja duž magistrale, preko Zvečana, Kosovske Mitrovice, Lapljeg Sela, Klokota, Parteša, Štrpca... stoje veliki bilbordi sa ispisanim porokama podrške premijeru Srbije.

...............
друг Ву САМОМ СЕБИ ПОСТАВИО БИЛБОРДЕ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ - И ТО НА НАШ РАЧУН...... И ТО О ТРОШКУ БУЏЕТА ГРАЂАНА СРБИЈЕ.......

какав цинизам..........

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.