Bila je kandidatkina za najlepšu ženu sveta

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
272.979
Ruska manekenka Julija Tarasević pre dve godine bila je drugoplasirana na međunarodnom takmičenju u lepoti.
Nakon toga je odlučila da se podvrgne nizu hiruških zahvata u jednoj klinici na jugu Rusije.

15740620662176ccfaed73762081900_640.jpg

Danas, kako kaže, mnogo žali zbog toga.
"Došla sam tamo s prelepim, zdravim licem. Samo sam htela da ispravim neke sitnice koje su nastale usled starenja.
Ali, nažalost, izgubila sam svoje zdravlje", ispričala je 43-godišnja Julija, prenosi Daily Mail.

191263641762176ccfeab2f921038075_640.jpg

Ona je takođe dodala da joj je lice postalo jako natečeno i upaljeno nakon operacija koje je platila 3000 funti.
Manekenka tvrdi da sada ne može da pomera određene delove tela, niti da zatvori oči u potpunosti.
N
a oporavak i ispravljanje estetskih grešaka potrošila je mnogo novca, ipak nije uspela da stvari vrati u prvobitno stanje.

Ipak, Julija se ne predaje. Protiv dvojice lekara koji su učestvovali u operacijama podnela je krivičnu prijavu,
a oni tvrde da su komplikacije nastale kao posledica retkog genetskog defekta.

https://www.prva.rs/zivot/zivotne-p...&utm_medium=box&utm_campaign=prva_b92_sidebar

Meni je žao ovakvih žena :(
Neverovatno na sta su sve spremne pojedine žene zarad lepote i mode
Srecom da vecina žena nije takva

Indigo3

Poznat
Poruka
9.465
Vrlo plastičan primer onoga što radimo sebi svakodnevno.

''U kafanu sam ušla sa lepim i zdravim licem, trezvena i na sopstvenim nogama, a iz nje izlazim ne znajući za sebe, nekad me iznose iz nje ljudi koje ne poznajem, nekad me skuplja hitna pomoć... itd.''
''U prodavnicu sam ušla sa lepim i zdravim licem, sa blanko istorijom bolesti u bolničkom kartonu, i tamo sam kupila salamu, paštetu, bombone, čokolade, kafu, gazirana pića, alkohol, cigare... i evo me, sad nema koju bolest nemam, ako kolekcionarima nedostaje neka, kod mene da dođe da mu predam.''
''U školu sam ušla sa lepim i zdravim licem i u glavi imala pravi ljudski mozak, a iz nje izlazim kao ponosni potomak i srodnik majmuna.''
Niz je beskonačan kao i ljudska glupost.
:whistling:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.