Биковић позвао Русе да подрже Србију

Da li je moguće da se posle 10-15 godina neko još ozbiljino loži na internet peticije gde su potpisnici SerbHero,Supermen,Vladimir Putinn , Tarzan , Kurt Kobejn ? :sad2:
Dečko baš nije inteligentan , hteo bi da nešto uradi pozitivno , ali mu kognitivne sposobnosti baš ne prižaju velike mogućnosti pa onda imamo ovakvu budalaštinu .

I meni je bilo neverovatno onomad kad su fašoliberalski gradonačelnici širom Evrope potpisivali peticiju da se Beograd bombarduje ali sam zahvalan SerbHerou,Supermenu,Vladimiru Putinu, Tarzanu, Kurt Kobejnu i Džmiju Hendriksu što se nisu priključili u toj monstruoznoj inicijativi.
 
I meni je bilo neverovatno onomad kad su fašoliberalski gradonačelnici širom Evrope potpisivali peticiju da se Beograd bombarduje ali sam zahvalan SerbHerou,Supermenu,Vladimiru Putinu, Tarzanu, Kurt Kobejnu i Džmiju Hendriksu što se nisu priključili u toj monstruoznoj inicijativi.
Ne sećam se baš toga , znam da su neki šatro intelektualci tipa Levi i slično nešto potpisivali ,jel to isto neka internet peticija bila ?
 
I meni je bilo neverovatno onomad kad su fašoliberalski gradonačelnici širom Evrope potpisivali peticiju da se Beograd bombarduje ali sam zahvalan SerbHerou,Supermenu,Vladimiru Putinu, Tarzanu, Kurt Kobejnu i Džmiju Hendriksu što se nisu priključili u toj monstruoznoj inicijativi.
Па, све то зависи од тога- чија је иницијатива.
Кад је нешто што нам се допада- онда је баш кул и фенси, а кад је нешто што нам је "уз нос"- онда је "пасе" и превазиждено... :mrgreen:
 
Па, све то зависи од тога- чија је иницијатива.
Кад је нешто што нам се допада- онда је баш кул и фенси, а кад је нешто што нам је "уз нос"- онда је "пасе" и превазиждено... :mrgreen:
Danas recimo tu peticiju kriju kao zmija noge, 1999. su se utrkivali ko će pre da je potpiše.
 
Zapravo jedan od potpisnika je bio Ginter Gras. Ne, to je bila analogna peticija.
Pa eto , zato te peticije gde ljudi potpisuju svojim imenom i prezimenom i imaju nekog smisla ,pa je ta očigledno uspela u svojoj nameri , a anonimne internet peticije su budalaština totalna ,milion puta do sada dokazano .
Mada iz uvodnog teksta baš i nije jasno dal je u pitanju peticija , ili je Biković apelovao samo da njegovi pratioci okače neke brojeve pored twiter nickname-a .
 
Mi bi i nakon dominacije Rusije i Kine u Evropi sa vojnim delovanjem uzeli sever Kosova samo baš kao što su Rusi uradili u Ukrajini i Gruziji. I onda bi se kao Izrael ganjali sa Palestincima na Kosovu. Ne verujem da bi zajedno sa dominantnim Rusima i Kinezima vratili čitavo Kosovo ali bi svakako bili u nadmoćnom položaju kao Izrael oko njihovih muslimana sa povremenim terorizmom. Isto tako bi uzeli RS i ganjali se sa Palestinom u Federaciji.

Ми смо одавно требали да препознамо геостратешке трендове где се ЕУ тј.Немачка копрца из система.

Немачка опет пролази кроз сада геоекономску турбуленцију као што је пролазила у 1. и 2. св.рату кроз геополитичку. Те формуле су једноставне.

САД-у, Трампу и Бенону треба Србија у том рату, а не више Немачки савезници из 1990тих, бивше СФРЈ, који су нас као победили, уствари очерупали

Међутим сироиња не види да ћемо платити пакт са Немачком и Вучићем, као што смо платили не савез када је пао Берлински зид. Иста је то геостратегија као и 27.марта 41. само је епоха друга
 
Па, све то зависи од тога- чија је иницијатива.
Кад је нешто што нам се допада- онда је баш кул и фенси, а кад је нешто што нам је "уз нос"- онда је "пасе" и превазиждено... :mrgreen:
Шта је било са Народном резолуцијом, а потписниче? Нема никаквих новости? Нешто нема ни шармантног генерала Горана Јефтовића?:per:
 
Све је прилика да ће САД убрзо стати уз нас, буду ли Немци још неки гаф направили са Евром као што су са Иранцима истиснули УС$ за Евро !

Када буду САД и Русија уз нас, Намачки савезници ће попадати око нас.
 
Ta peticija svakako nije pokrenula bombardovanje već je bila deo opšte mobilizacije javnog mnjenja Zapada protiv Srbije.

Gras se kasnije javno kajao što se priključio tom linču.

To je jedna od anomalija učešća imenom u prezimenom u pripremi zločina.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...ras-pogresio-sam-za-bombardovanje-srbije.html
Naravno da nije , al dodje lepo dodje kao propagandna dopuna , inače nije to prvi slučaj , čini mi se da je prva pokrenuta još 93. kada se "apelovalo " da NATO interveniše kako bi slomio vojnu moć bosanskih Srba .
 
Zanimljivo,taj Biković traži od Rusa da se poštuje međunarodno pravo po pitanju Kosova i rezolucije 1244 a ti isti Rusi krše to pravo u Ukrajini i na Krimu.
Cirkus
Мени ту није незанимљива друга страна те аналогије. Не видим да су Украјинци у фазону да "признају реалност" и "извуку макар метар", него се наоружавају до зуба, премда Крим има много мање везе са Украјином него Косово са Србијом.
 
Zanimljivo,taj Biković traži od Rusa da se poštuje međunarodno pravo po pitanju Kosova i rezolucije 1244 a ti isti Rusi krše to pravo u Ukrajini i na Krimu.
Cirkus

У међународном праву не постоји циркус, постоје само велики и њихов договор.

Мали морају да трпе 500.г, у случају Јевреја 2000.г.
 
Treba ubediti EU i amere,da je rezolucija 1244 doneta da se zastiti srpski narod i njihova imovina na Kosovu i metohiji,a ne da je to odcepljenje siptara.Rezolucija ne podrzava nikakvo odcepljenje,vec da K i M ostaju u granicama Srbije,ali to treba naterati onaj ludi zapad da procitaju rezoluciju od pocetka do kraja,a ne da donose odluke kakve se njima svidjaju.Bikovicu svaka cast sto kako tako proba da pomogne svom narodu i Srbiji.

Brate,pa on trazi da Rusija prizna Kosovo kao deo Srbije,dok Rusija ne priznaje Krim kao deo Ukrajine.
Kakav bolid..
Pa Rusi sede sa strane i cekaju kako ce se resiti pitanje KiM,pa da znaju sta da rade sa Krimom.
Onog momenta kad (ne AKO,nego KAD) AV potvrdi nezavisnost Kosmeta (vec je priznao Briselskim sporazumom,potpis je samo formalnost) niko vise nema sta da prica o Krimu,a Donbas ce se isto tako odcepiti od Ukrajine.
Kad sve ovo sagledas realno,odgovori mi na pitanje Da li Rusija hoce ili nece da se KiM zvanicno prizna kao nezavisna dzava??
 

Back
Top