Quantcast

Биковић позвао Русе да подрже Србију

Poruka
18.097
Случајно сам наишла на овај текст и мислим да сам НАЧИН, на који то ради овај наш глумац, треба на неки начин ПОЗДРАВИТИ, па ево ја то чиним и отварам тему, не толико о њему, него о томе шта је он урадио!

Глумац Милош Биковић, који је веома популаран у Русији, поставио је неколико фотографија на свом Инстаграму и објавио петицију тражећи од својих пратилаца да подрже територијални интегритет Србије.

Фотографију из филма "Балканска Међа" Биковић је потписао са:

- Нисам ратовао нити служио војску али ово је мој рок. Филмови који ће помоћи да се не заборави подвиг људи који су дали своје животе за будућност. Будућност коју ми данас живимо. И то живимо недостојно њиховог подвига. Друга слика је слика мог деде, нишанџије ПВО (лево) и црвеноармејца (десно) у тек ослобођеном Загребу 1945. Трећа слика је друга страна те фотографије коју је цровеноармејац послао мом деди. Последње речи у кратком писму гласе 'молим те не заборави'. И ево им одговор обојици: Није заборављено! - написао је он и додао:

"Хвала вам за подвиг. Хвала за слободу. Четврта слика је позив свим мојим пратиоцима, поготово Русима, да напишу 1244 на именима својих профила. Да се подигне свест ван граница Србије о кршењу међународног права и резолуције 1244. Победе су за нама али и испред нас. Једна од њих је и очување целовитости Србије. Срећан дан победе!"

Цели свет треба упознати са том Резолуцијом 1244, а нарочито то, ДА СЕ ОНА НЕ СПРОВОДИ, да се крши међународно право и да је Србија у овом случају ОШТЕЋЕНА, нарочито њен народ који живи на просторима Косова и Метохије, на којима треба да буде та Резолуција гарант за њихов безбрижан живот.

.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
37.538
Правилник форума каже да наслов мора да буде идентичан новинском тексту који линкујеш.

jolemisa

Poznat
Poruka
7.962
Treba ubediti EU i amere,da je rezolucija 1244 doneta da se zastiti srpski narod i njihova imovina na Kosovu i metohiji,a ne da je to odcepljenje siptara.Rezolucija ne podrzava nikakvo odcepljenje,vec da K i M ostaju u granicama Srbije,ali to treba naterati onaj ludi zapad da procitaju rezoluciju od pocetka do kraja,a ne da donose odluke kakve se njima svidjaju.Bikovicu svaka cast sto kako tako proba da pomogne svom narodu i Srbiji.

Jami19

Iskusan
Poruka
6.430
Treba ubediti EU i amere,da je rezolucija 1244 doneta da se zastiti srpski narod i njihova imovina na Kosovu i metohiji,a ne da je to odcepljenje siptara.Rezolucija ne podrzava nikakvo odcepljenje,vec da K i M ostaju u granicama Srbije,ali to treba naterati onaj ludi zapad da procitaju rezoluciju od pocetka do kraja,a ne da donose odluke kakve se njima svidjaju.Bikovicu svaka cast sto kako tako proba da pomogne svom narodu i Srbiji.
Sve što ti znaš o 1244 je iz Slobističko-smradikalnih medija

A to je pouzdano koliko i Čavesov lekar

fosilvaso

Elita
Poruka
15.151
Како то да изведемо?
Objasniti im da su Srbi postali pametniji nakon prošlog NATO-bombardovanja! Naime, da je srpska vojska i policija tada ekspresno POBILA sve šiptare, NATO više ne bi imao povoda za 76 dana bombardovanja jer više tamo ne bi bilo nikoga koga su oni navodno štitili! I tako su VEĆ Srbi proglašeni genocidnim narodom! ENDE!

Poruka
18.097
Део из текста, који је цитиран са Инстаграма глумца Милоша Биковића. Једино што могу, у овом тренутку да му кажем је ХВАЛА!

....Последње речи у кратком писму гласе 'молим те не заборави'. И ево им одговор обојици: Није заборављено! - написао је он и додао:

"Хвала вам за подвиг. Хвала за слободу. Четврта слика је позив свим мојим пратиоцима, поготово Русима,
да напишу 1244 на именима својих профила. Да се подигне свест ван граница Србије о кршењу међународног права и Резолуције 1244. Победе су за нама али и испред нас. Једна од њих је и очување целовитости Србије...
Још увек је на снази Резолуција 1244. Шта треба да се уради, јер никада није касно, нарочито ако иде српском народу у прилог?
ПРЕМА томе, нека свако од нас, попут овог нашег глумца, уради нешто, било шта, колико ко може,...а онда ПРИТИСАК на власт да не прича по свету ни о чему другоме по питању Косова и Метохије, него о тој Резолуцији 1244. Нека и преговоре, које води, прекине, све док се Резолуција 1244 не почне спроводити ДО КРАЈА!!!

Poruka
18.097
Batler braće Karić

Ако је ово што си написао твој мали допринос за:
Још увек је на снази Резолуција 1244. Шта треба да се уради, јер никада није касно, нарочито ако иде српском народу у прилог?
ПРЕМА томе, нека свако од нас, попут овог нашег глумца, уради нешто, било шта, колико ко може,...а онда ПРИТИСАК на власт да не прича по свету ни о чему другоме по питању Косова и Метохије, него о тој Резолуцији 1244. Нека и преговоре, које води, прекине, све док се Резолуција 1244 не почне спроводити ДО КРАЈА!!!
онда, за тебе и сличнима на овој теми, ЋАО, ЗДРАВО....немаааа више!

moonja..

Veoma poznat
Poruka
14.980
To kad ti zatvore temu, dotad možeš da 1244 puta žvaćeš rezoluciju i ti i klovn Biković....stvari su vrlo jasne i zamazivanjanje očiju ne prolazi, naročito ne banalnosti a.

Poruka
18.097
To kad ti zatvore temu, dotad možeš da 1244 puta žvaćeč rezoluciju i ti i klovn Biković

Сада ми је јасно колико је теби стало до Косова и Метохије, па и до Србије. (К`о до лањског снега) До ове теме нисам ни приметила шта пишеш и како то радиш, али свако зло има своје добро. Овакве теме макар разоткрију лице и наличје, а и културолошки профил појединаца са овог форума.

.

a bre Milun

Veoma poznat
Poruka
12.327
Случајно сам наишла на овај текст и мислим да сам НАЧИН, на који то ради овај наш глумац, треба на неки начин ПОЗДРАВИТИ, па ево ја то чиним и отварам тему, не толико о њему, него о томе шта је он урадио!

Глумац Милош Биковић, који је веома популаран у Русији, поставио је неколико фотографија на свом Инстаграму и објавио петицију тражећи од својих пратилаца да подрже територијални интегритет Србије.

Фотографију из филма "Балканска Међа" Биковић је потписао са:

- Нисам ратовао нити служио војску али ово је мој рок. Филмови који ће помоћи да се не заборави подвиг људи који су дали своје животе за будућност. Будућност коју ми данас живимо. И то живимо недостојно њиховог подвига. Друга слика је слика мог деде, нишанџије ПВО (лево) и црвеноармејца (десно) у тек ослобођеном Загребу 1945. Трећа слика је друга страна те фотографије коју је цровеноармејац послао мом деди. Последње речи у кратком писму гласе 'молим те не заборави'. И ево им одговор обојици: Није заборављено! - написао је он и додао:

"Хвала вам за подвиг. Хвала за слободу. Четврта слика је позив свим мојим пратиоцима, поготово Русима, да напишу 1244 на именима својих профила. Да се подигне свест ван граница Србије о кршењу међународног права и резолуције 1244. Победе су за нама али и испред нас. Једна од њих је и очување целовитости Србије. Срећан дан победе!"

Цели свет треба упознати са том Резолуцијом 1244, а нарочито то, ДА СЕ ОНА НЕ СПРОВОДИ, да се крши међународно право и да је Србија у овом случају ОШТЕЋЕНА, нарочито њен народ који живи на просторима Косова и Метохије, на којима треба да буде та Резолуција гарант за њихов безбрижан живот.

.

ma da...................onomad baba od mog komsije uputila zahtev TRAMPU da Amerika pod hitno povuce svoju vojsku sa KOSOVA......(americki Senat upravo razmatra ovaj zahtev i uskoro ce doneti odluku o tome).........a strina od pasenoga moje svastike je pozvala SIJA DJINPINGA I PUTINA na proslavu 9-tog rodjendana svog sina 22 Maja......................ceka se odgovor od kineskog i ruskog presednika.