mladjo82
Primećen član
- Poruka
- 847
Да ли је реално одржавати ситуацију вјечне неизвјесности...или се мора тражити солуција која ће на крају крајева да удовољи тежњама њених народа?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Srbi kao što su Mira Ljubijankić, Mirko Pejanović, Dejan Milošević, Slaviša Šućur, Ljubomir Berberović,... organizacija Srpsko građansko vijeće - poket za ravnopravnost će sa ostalima napraviti Bosnu i Hercegovinu najprosperitetnijom državom na Balkanu. siguran sam da će časni srpski narod u BiH zajedno sa ostalim ponovo izgraditi uspješnu BiH. Već sada se nazire povratak u normalnost.BiH bilježi porast broja turista od dvadesetak posto 2010.g. u odnosu na 2009.g. Svi ti turisti šire istinu o BiH. Naravno, apsolutne brojke su minijaturne u odnosu na giganta turizma Hrvatsku.Да ли је реално одржавати ситуацију вјечне неизвјесности...или се мора тражити солуција која ће на крају крајева да удовољи тежњама њених народа?
Да ли је реално одржавати ситуацију вјечне неизвјесности...или се мора тражити солуција која ће на крају крајева да удовољи тежњама њених народа?
Само да кажем да се слажем са насловом.![]()
Srbi kao što su Mira Ljubijankić, Mirko Pejanović, Dejan Milošević, Slaviša Šućur, Ljubomir Berberović,... organizacija Srpsko građansko vijeće - poket za ravnopravnost će sa ostalima napraviti Bosnu i Hercegovinu najprosperitetnijom državom na Balkanu. siguran sam da će časni srpski narod u BiH zajedno sa ostalim ponovo izgraditi uspješnu BiH. Već sada se nazire povratak u normalnost.BiH bilježi porast broja turista od dvadesetak posto 2010.g. u odnosu na 2009.g. Svi ti turisti šire istinu o BiH. Naravno, apsolutne brojke su minijaturne u odnosu na giganta turizma Hrvatsku.
Gotovo je sa ovakvom Bosnom,uskoro ce postati centralizovana drzava mada nece formalno ukinuti R.Srpsku...
Srbi kao što su Mira Ljubijankić, Mirko Pejanović, Dejan Milošević, Slaviša Šućur, Ljubomir Berberović,... organizacija Srpsko građansko vijeće - poket za ravnopravnost će sa ostalima napraviti Bosnu i Hercegovinu najprosperitetnijom državom na Balkanu. siguran sam da će časni srpski narod u BiH zajedno sa ostalim ponovo izgraditi uspješnu BiH. Već sada se nazire povratak u normalnost.BiH bilježi porast broja turista od dvadesetak posto 2010.g. u odnosu na 2009.g. Svi ti turisti šire istinu o BiH. Naravno, apsolutne brojke su minijaturne u odnosu na giganta turizma Hrvatsku.
Gotovo je sa ovakvom Bosnom,uskoro ce postati centralizovana drzava mada nece formalno ukinuti R.Srpsku...
to onda znaci rat . dobro svedno je bosna prenaseljena , taman da se malo desetkuje stanovnistvo
to onda znaci rat . dobro svedno je bosna prenaseljena , taman da se malo desetkuje stanovnistvo
Rusija podrzava Srpsku, pitanje je oce li ostati labava konfederacija ili razlaz
Daj se covjece vise preseli u tu fckn Rusiju i sjasi nam svima znas vec s cega.

Pa ovo srblje jos uvijek misli da se oni pitaju oko necega? Ono, "njihova volja"?
Komedija sa elementima tragedije.![]()
Gotovo je sa ovakvom Bosnom,uskoro ce postati centralizovana drzava mada nece formalno ukinuti R.Srpsku...
na zalost, kako stoje stvari to je najrealnije :nuetral:

Srbi kao što su Mira Ljubijankić, Mirko Pejanović, Dejan Milošević, Slaviša Šućur, Ljubomir Berberović,... organizacija Srpsko građansko vijeće - poket za ravnopravnost će sa ostalima napraviti Bosnu i Hercegovinu najprosperitetnijom državom na Balkanu. siguran sam da će časni srpski narod u BiH zajedno sa ostalim ponovo izgraditi uspješnu BiH. Već sada se nazire povratak u normalnost.BiH bilježi porast broja turista od dvadesetak posto 2010.g. u odnosu na 2009.g. Svi ti turisti šire istinu o BiH. Naravno, apsolutne brojke su minijaturne u odnosu na giganta turizma Hrvatsku.
Sa Bosnom je gotovo svakako. Sa ili bez Republike Srpske Bosna je nemoguća tvorevina, osuđena na nestanak.Gotovo je sa ovakvom Bosnom,uskoro ce postati centralizovana drzava mada nece formalno ukinuti R.Srpsku...

Znači boljitak srpskom narodu učinit će oni Srbi koje će im u tu svrhu muslimani izabrati. Zanimljivo... i već poznato u praksi. Komšić evo već petu godinu donosi užasan "boljitak" Hrvatima uokolo Sarajeva (pošto je moguće da ih već jutros u tom gradu više i nema).
Eto pa je ironija u tome što tih par imenovanih Srba zapravo skoro da čini i većinu srpskog pučanstva u federalnom Sarajevu. Sve u ritmu "njih par pametnih će osvijestiti ostalih milion i kusur posrnulih svojih sunarodnika". Sarajevski intelektualni krugovi se ne prestaju blamirati.
Bude perspektive cim se republikosrbi stave pod djon, samo polako... realno, prezivjela je ta BiH i mnogo teza vremena.