BiH: Srbima za himnu Zemlju Kulinovu

Ово може бити химна, још само да талибани науче текст:



Bili smo,ali na nasu srecu vise nismo.

Vi nikad niste bili nista a ni niko, prvi put kd vas je neko oslovio nekim laznim imenom toliko ste podivljali da niste ni primetili da ste nahuskani i to na jace i bolje od sebe. I...Stradali ste. Danas posle svega ostalo vam to nazovi ime i secanje na sopstvenu glupost.
 
Vi nikad niste bili nista a ni niko, prvi put kd vas je neko oslovio nekim laznim imenom toliko ste podivljali da niste ni primetili da ste nahuskani i to na jace i bolje od sebe. I...Stradali ste. Danas posle svega ostalo vam to nazovi ime i secanje na sopstvenu glupost.

Važno je da je tebi lijepo u Beogradu , tamo možeš biti Srbkinja na kub ..
 
Svoju teoriju građanske opcije sačuvaj sa svoje ukućane i ostale istomišljenike. Teorijski to je davno umrlo u Parizu i Dejtonu, a realno vašom izdajom Jugoslavije. Znamo da vam izdajnički gen malo, malo pa proradi, ali te priče o nacionalnosti možeš da sačuvaš za svoju Muslimaniju ili ko zna kako ćete se zvati kad ostanete na tom parčeti kog vam Hrvati ocrtaju. Ova kvazidržavica je mrtva i može u ovom obliku trajati koliko želi, institucije su joj paralisane, a nama se niti žuri, niti ima potrebe da vas budimo iz utopijskog sna.
Sviđalo se tebi ili ne, jezik kojim govoriš pripada SLOVENSKIM jezicima, a ti se pitaj zašto. Nebitno kako će vam se uskoro opet jezik zvati, i država ili kako će izgledati himna ili zastava i na kom konkursu će biti usvojeni. Imate vi mašte i držite se nje... :zcepanje::hahaha::hahaha::rotf:

Ništa ti ne brini , mi smo odbranili BiH , dokinuli velikosrpstvo, još se samo četničke značke prodaju .. ranije ste htjeli da budete mali SSSR , a u novije vrijeme mali rusi ..
 
Ništa ti ne brini , mi smo odbranili BiH , dokinuli velikosrpstvo, još se samo četničke značke prodaju .. ranije ste htjeli da budete mali SSSR , a u novije vrijeme mali rusi ..

Ajde u BL, Trebinju ili Nevesinju reci to na glas :lol:

U stvari, u pola te vase "odbranjene" be i ha

Od koga ste je odbranili? Od Srba koji su u njoj duze od vas i od bilo koga drugog?

Zbog takvog bezobrazluka, necete maknuti iz tog vaseg trokutic-rezervata, mi ne damo! ;)

Hrvatska cvetice :mazi:
 
Ajde u BL, Trebinju ili Nevesinju reci to na glas :lol:

U stvari, u pola te vase "odbranjene" be i ha

Od koga ste je odbranili? Od Srba koji su u njoj duze od vas i od bilo koga drugog?

Zbog takvog bezobrazluka, necete maknuti iz tog vaseg trokutic-rezervata, mi ne damo! ;)

Hrvatska cvetice :mazi:

Ovo je bar lako,kakva je bjezanija dole nastupila u posljednje vrijeme sumnjam da je dole iko ostao :hahaha:
 
Lepo je biti Srpkinja gde god da si. Znas ti to. Dozovu te koreni s vremena na vreme. Osecaj ti kvari samo stid zbog predaka ali...Pobedi to u sebi i bice ti lepo kao meni bilo u Beogradu ili Bihacu, svejedno gde si, vazno je ko si.

Ma meni je drago zbog tebe da si u centru Srbstva .. jes' da je Beograd izgubio na kosmopolitskom imidžu , ali je dobio tebe .. sad možeš da budeš ponosna svaki dan i noć , sve dok od tog ponosa budeš mogla živjeti ..
 
Jesmo , mi smo bili najveći Jugosloveni , a nismo imali nacionalnu republiku 'Bošnjaka i drugih građana', kao nacionalno ime smo imali vjersko ..
Čim su se Šešelj i ostali velikosrpski udarnici okomili na Bosnu , tu je negdje i Jugoslaviji bio kraj ..


Овде се не бих сложио, просто није могуће ”сваљивати” одговрност само на једну страну, и настојати да се створи слика колективне кривице једнога од три зараћена ”субјекта”...на овим просторима је био грађански рат, у којем су се нашле три зараћене стране подпомогнуте којекаквим спољним ”елементима” и њиховим менторима.
Видиш, ”помирења” на овим просторим неће бити све док се на једну страну буде гледало као на ексклузивне кривце а на остале као на ексклузивне жртве некакве велико-српске не знам више чега...свако од нас треба да преузме одговорност, судови треба да утврде чињенице (када кажем судови ту изузима ове политичке који имају задатак да прикажу црнобијелу слику догађаја на просторима бивше Југославије) сви они који су извршили злочин треба да буду кажњени, а таквих има на све три сукбољене стране...да не дужим, крвава збивања деведесетих нису одредила ко су ”вип-жртве” а ко ”вип-џелати”, на нама је да утрвдимо истину, наравно ако је до истине стало...како је сав овај процес кренуо мислим да неће бити ништа од тога, политичари и вјерске вође су утрпали своје прсте, и ту је крај приче.


.
 
Poslednja izmena:
Ništa ti ne brini , mi smo odbranili BiH , dokinuli velikosrpstvo, još se samo četničke značke prodaju .. ranije ste htjeli da budete mali SSSR , a u novije vrijeme mali rusi ..

Mi smo ono što jesmo i svojim porijeklom se ponosimo. Slobodarski narod, nikad ne prilazimo tuđinima!
A za rat, nismo znali do danas da ste odbranili i da ste se izborili za tu državicu. ***, da nam je ranije javljeno da se borite za Republiku Srpsku sa svim njenim Ustavnim nadležnostima, rata ne bi ni bilo! Ko je pokidao telefonske veze... koja šteta!!! A kad ste već pobijedili, slavite, ne morate kukati svake godine u isto vrijeme iznova, pomosliće svijet da ste zaista plačipičke!!! :zcepanje:
 
Ništa ti ne brini , mi smo odbranili BiH , dokinuli velikosrpstvo, još se samo četničke značke prodaju .. ranije ste htjeli da budete mali SSSR , a u novije vrijeme mali rusi ..



Који то "МИ"?

Мислиш на Санџаклије попут Ганића и Сефера Халиловића који су се довукли у бих? Да "бране" бих од њених правих грађана?
 
Који то "МИ"?

Мислиш на Санџаклије попут Ганића и Сефера Халиловића који су се довукли у бих? Да "бране" бих од њених правих грађана?

A bilo je tu dosta i Siptara,starih Sarajlija i Bosnjaka,ha,ha,a da ne spominjemo i domicijelne Bosnjane mudzahedine iz arapskih i inih zemalja!
 
"Prilika je već u Zenici, na Bilinom polju, na kojem je 1203. godine veliki ban Kulin prihvatio akt abjuracije, da 11. septembra čujemo “Zemlju Kulinovu” u interpretaciji naših navijača," istakao je bh. književnik.
Šta ti misliš , bil mi trebali pozvati papu ..

...

Pozovite ga slobodno...

Tako i tako ste hrpa pedofila i pedera...

Su.pak i treba da blagoslovi svoje cvijece...
 
Vidi ti ovih posrbica bosanskih i dalje pljuju po svom bošnjaštvu i svojoj zemlji, samo smiješni ispadate u svom očaju i pokušajima prikrivanja svog bošnjaštva i svoje izdaje, prodali se za šačicu novčića i preko noći postali Srbi (Ilija G. , Vladislav Skarić i mnogi drugi to lijepo opisaše, tako da se džaba trudite da ih demantujete).

A gori su ovi koji ih iz "matice" podržavaju a neće da kažu da je njihovo znamenje sve samo ne njihovo, zastava ruska naopaka, orlići vizantijski, himna koja diskriminira druge narode a šlag na sve je najveća pjesma "Tamo daleko" koja je plagijat turske pjesme.

Jadni su oni koji pristanu na zastavu i himnu, a onda je kao ismijavaju, licemjerno.

Zviždanje bilo kojoj himni je prije svega stvar elementarne nekulture i dokaz primitivizma
 
Vidi ti ovih posrbica bosanskih i dalje pljuju po svom bošnjaštvu i svojoj zemlji, samo smiješni ispadate u svom očaju i pokušajima prikrivanja svog bošnjaštva i svoje izdaje, prodali se za šačicu novčića i preko noći postali Srbi (Ilija G. , Vladislav Skarić i mnogi drugi to lijepo opisaše, tako da se džaba trudite da ih demantujete).

A gori su ovi koji ih iz "matice" podržavaju a neće da kažu da je njihovo znamenje sve samo ne njihovo, zastava ruska naopaka, orlići vizantijski, himna koja diskriminira druge narode a šlag na sve je najveća pjesma "Tamo daleko" koja je plagijat turske pjesme.

Jadni su oni koji pristanu na zastavu i himnu, a onda je kao ismijavaju, licemjerno.

Zviždanje bilo kojoj himni je prije svega stvar elementarne nekulture i dokaz primitivizma


O gdje si ba Barte stari Srbine muslimanske vjeroispovjesti,sta ima,ko te to nasikirao!?
 

Back
Top