• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

BiH prijeti demografski nestanak

veliki krang

Legenda
Poruka
71.083
Srbi ovde nikada nijesu pretili muslijima sa nekim drugim, dok musli klonovi, najviše janko tuljan I komšija stalno iznose pretnje srbima i hrvatima u ime nemaca nato britanac turske...

Jer samostalno, kakanj moždana čaura nije sposobna ni maltu vojno pobijediti.

Oni nisu sposobni ni sami sobom da upravljaju, otkad znaju za sebe njima upravljaju drugi i to im se jako sviđa :kafa:

kapetanmark

Elita
Poruka
17.572
Oni nisu sposobni ni sami sobom da upravljaju, otkad znaju za sebe njima upravljaju drugi i to im se jako sviđa :kafa:
Pogledati jankove teme i postove, komšija takodje...

Prepuni su pretnje srbima i hrvatima od strane nato. g. uzije, amera britanaca njemaca Turcina...

Žalosno, i onda se janko čudi kad mu neko kaze da je ckapi koja kmeci pod tudjom suknjom...

Sta su to oni, čime obi sami nešto mogu drugima?

Većeg jada glupog i ne sposobnije nema u evropi. Ni u avio ne zna uči a kamoli imati sposobnu avijaciju.

Kakanj sizifi.

Debilana.

Ako nijesu puni pretnji preko drugog onda su im postovi I teme prepune anonimusa i nebitnih pojedinaca poput muslimana sabahudina gruhonjica i nedina koji su tobož antifssisti iz Ns a u stvari turci iz tuzle I bjeljine koji dođoše u Srbiju tokom rata... I sličnih sorosevaca poput q... a u crnom....

zemunski kej

Elita
Poruka
18.851
w873.jpg
U 10 najgorih 4 su sa Balkana! Mislio sam da se Hrvati vise iseljavaju od nas ali nije tako.Bugari beze glavom bez obzira u EU. Iz Libana se bezi zbog terorizma i najcesce se sele hriscani u USA. inace nije los zivot. Kao sto vidite Bih je svetski lider u iseljavanju.

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.610
w873.jpg
U 10 najgorih 4 su sa Balkana! Mislio sam da se Hrvati vise iseljavaju od nas ali nije tako.Bugari beze glavom bez obzira u EU. Iz Libana se bezi zbog terorizma i najcesce se sele hriscani u USA. inace nije los zivot. Kao sto vidite Bih je svetski lider u iseljavanju.

Radnici iz Bangladeša Stigli u Prnjavor​

https://www.prnjavor.info/radnici-iz-bangladesa-stigli-u-prnjavor-video

Banglades ima blizu 170 miliona st. I samo raste. Prenaseljeno, presiromasno. Bosna je za njih top destinacija. Bice ih sve vise. Mozda postanu i vecina u Bosni za 50-ak godina. Dovoljno je da ih doce 50-60.000 i osnuju porodice i za koju generaciju oni su vecina u Bosni

zemunski kej

Elita
Poruka
18.851

Radnici iz Bangladeša Stigli u Prnjavor​

https://www.prnjavor.info/radnici-iz-bangladesa-stigli-u-prnjavor-video

Banglades ima blizu 170 miliona st. I samo raste. Prenaseljeno, presiromasno. Bosna je za njih top destinacija. Bice ih sve vise. Mozda postanu i vecina u Bosni za 50-ak godina. Dovoljno je da ih doce 50-60.000 i osnuju porodice i za koju generaciju oni su vecina u Bosni
Sta znam valjda nisam rasista ali ti iz Bangladesa su kao kao nasi Romi samo sitniji. Nedostajace nam nase Bosnje ,krupni i plavi ,naociti. Steta sto imamo budale koje nam vode drzave. Objektivno nasi narodi su medju lepsim predstavnicima ljudske rase .mozda nisu najpametniji ali lepo izgledaju po kojem god standardu. Ovde kod nas je doslo dosta Ukrajinaca i Rusa samo po govoru mozes da provalis da nisu nasi a ove iu egzoicnih drzava odmah znas.Cak sam video i par Sika u autobusu ,prepoznajes ih po turbanima,belim.

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.610
Sta znam valjda nisam rasista ali ti iz Bangladesa su kao kao nasi Romi samo sitniji. Nedostajace nam nase Bosnje ,krupni i plavi ,naociti. Steta sto imamo budale koje nam vode drzave. Objektivno nasi narodi su medju lepsim predstavnicima ljudske rase .mozda nisu najpametniji ali lepo izgledaju po kojem god standardu. Ovde kod nas je doslo dosta Ukrajinaca i Rusa samo po govoru mozes da provalis da nisu nasi a ove iu egzoicnih drzava odmah znas.Cak sam video i par Sika u autobusu ,prepoznajes ih po turbanima,belim.

Vec sam pisao da imam plave oci, izuzetno beli ten i svetlu. Nisam visok vec neki prosek. Ali belac i evropljanin 1/1. Ponekad ovde gde zivim imam osecaj da sam jedini belac. Dolazi neko novo doba za Evropu. Doba gde ce ovakvi kao ja biti raritet.

Sto se tice Bosne. Srbi ceraju i istrebljuju Bosnje i nazivaju ih light muslimanima. Ali ubrzo ce dobiti te prave muslimane iz Pakistana, Bangladesa, Afganistana itd...Tek ce da vide sta gube a sta dobijaju

Ovima su otvorenea vrata i to vise niko ne moze zaustaviti. Na desetine miliona ih nadire iz tih prostora ka Balkanu.

zemunski kej

Elita
Poruka
18.851
Vec sam pisao da imam plave oci, izuzetno beli ten i svetlu. Nisam visok vec neki prosek. Ali belac i evropljanin 1/1. Ponekad ovde gde zivim imam osecaj da sam jedini belac. Dolazi neko novo doba za Evropu. Doba gde ce ovakvi kao ja biti raritet.

Sto se tice Bosne. Srbi ceraju i istrebljuju Bosnje i nazivaju ih light muslimanima. Ali ubrzo ce dobiti te prave muslimane iz Pakistana, Bangladesa, Afganistana itd...Tek ce da vide sta gube a sta dobijaju

Ovima su otvorenea vrata i to vise niko ne moze zaustaviti. Na desetine miliona ih nadire iz tih prostora ka Balkanu.
Imam drugara koji zivi u Malmeu.Slicnu pricu mi je ispricao kad je bio neki praznik tamo ,kaze sve crne glave i samo jedan beli. Kaze doslo mi da mu kazem GDE SI BRATE SVEDO! Nekako mi nije u redu bas toliko da se menja demografska slika neke zemlje. Ali sta da se radi kada imamo po jedno dete od oca i majke samo jedno to je u startu manje za pola.

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.610
Imam drugara koji zivi u Malmeu.Slicnu pricu mi je ispricao kad je bio neki praznik tamo ,kaze sve crne glave i samo jedan beli. Kaze doslo mi da mu kazem GDE SI BRATE SVEDO! Nekako mi nije u redu bas toliko da se menja demografska slika neke zemlje. Ali sta da se radi kada imamo po jedno dete od oca i majke samo jedno to je u startu manje za pola.

Gotovo je to.
Neki dan sam postavio ovaj clanak o kinezima koji grade hidroelktrane kod Foce. Vidi ove slike. Vidi ovog kratkonogog kineza a Srbi oko njega ko divovi

https://radiofoca.com/три-електране-на-бистрици-доносиће-50-ми/
Djokic-2-768x512.jpg

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.610

DRUŠTVENO-POLITIČKI AKTIVIZAM U DIJASPORI​

Veliki broj Bošnjaka na izbornim listama u Švedskoj​

Bošnjačka zajednica u Švedskoj broji oko 100.000 pripadnika. Pored doseljenika iz Bosne i Hercegovine nju čine i Bošnjaci iz Sandžaka (Srbija, Crna Gora), te sa Kosova i iz Sjeverne Makedonije, kao i njihovi potomci.​

Sanadin Voloder
PODIJELI
84c9bcc04fa9a1dbe6990f84b381f7d0.jpg

https://stav.ba/vijest/veliki-broj-bosnjaka-na-izbornim-listama-u-svedskoj/11924

Poruka
9.446

DRUŠTVENO-POLITIČKI AKTIVIZAM U DIJASPORI​

Veliki broj Bošnjaka na izbornim listama u Švedskoj​

Bošnjačka zajednica u Švedskoj broji oko 100.000 pripadnika. Pored doseljenika iz Bosne i Hercegovine nju čine i Bošnjaci iz Sandžaka (Srbija, Crna Gora), te sa Kosova i iz Sjeverne Makedonije, kao i njihovi potomci.​

Sanadin Voloder
PODIJELI
84c9bcc04fa9a1dbe6990f84b381f7d0.jpg

https://stav.ba/vijest/veliki-broj-bosnjaka-na-izbornim-listama-u-svedskoj/11924
Kakvi su to Bošnjaci iz Makedonije?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.