Bidi fin

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Teorijski gledano svi bi mi trebali da smo fini jedni prema drugima. Ali kako na ovom forumu biti fin, kad cim dodjes odma te 5 likova zaskoci sa nekim uvredama, kompleksima i sta ja znam cim ne. I onda naravno ti njima moras odgovoriti ... naravno moras istim tonom odgovoriti.... i onda vise nisi fin.
Da li vi sebe smatrate finim? Da li uopste mislite da treba biti fin?
 
Pera_Zdera:
Teorijski gledano svi bi mi trebali da smo fini jedni prema drugima. Ali kako na ovom forumu biti fin, kad cim dodjes odma te 5 likova zaskoci sa nekim uvredama, kompleksima i sta ja znam cim ne. I onda naravno ti njima moras odgovoriti ... naravno moras istim tonom odgovoriti.... i onda vise nisi fin.
Da li vi sebe smatrate finim? Da li uopste mislite da treba biti fin?

sta znaci BIDI FIN
 
Pa sa stokom je jako tesko biti fin. Ali uvek ih treba iskulirati, jer oni traze svadju. Ja sebe smatram finim zato sto to i jesam. Medju najboljima sam u svemu zato ima ljubomornih na mene, ali sta cu im ja.
 
Pera_Zdera:
Teorijski gledano svi bi mi trebali da smo fini jedni prema drugima. Ali kako na ovom forumu biti fin, kad cim dodjes odma te 5 likova zaskoci sa nekim uvredama, kompleksima i sta ja znam cim ne. I onda naravno ti njima moras odgovoriti ... naravno moras istim tonom odgovoriti.... i onda vise nisi fin.
Da li vi sebe smatrate finim? Da li uopste mislite da treba biti fin?

Pero to je tvoje greska

Zar ne znas sta volis i kako volis, zar ti ne znas da napravis odstojanje od uvreda, zar ne znas da ih ignorises bre, ne razumem te , zar na svaku uvredu moras da uvredis,
Ja imam svoj stav i drzim ga se, bez obzira ko me uvredio i kako ja na to uvek lepo i mirno reagujem, retko kad vrdjam, u mom recniku nema uvreda i drzim se toga
"ONI" ce to da uvide i pocece tako da te tretiraju
ili kao dosadnu oosbu (sto me zabole) ili kao osobu sa kojom treba fino.

Razmisli "zasto bi se spustao na njihov nivo razgovora?"
 
Pera_Zdera:
Teorijski gledano svi bi mi trebali da smo fini jedni prema drugima. Ali kako na ovom forumu biti fin, kad cim dodjes odma te 5 likova zaskoci sa nekim uvredama, kompleksima i sta ja znam cim ne. I onda naravno ti njima moras odgovoriti ... naravno moras istim tonom odgovoriti.... i onda vise nisi fin.
Da li vi sebe smatrate finim? Da li uopste mislite da treba biti fin?


U pravu si,uvek ima neko ko ima neodoljivu zelju da te napravi majmunom i kretenom ili ako nista drugo da napravi od tebe moralnu nakazu....valjda bi to trebalo da se ignorise...ko ima dobre zivce....ja nemam....i zato ne treba biti fin
 
Nekad nekom kazem da je bolid samo da bih ga izveo iz takta... dakle, u pitanju je tehnika... a nekad to zaista i mislim (kao, npr, u sluchaju Pere).
A pomalo je chudno da je upravo on pokrenuo ovu temu. Pera ili nije dovoljno vaspitan ili nema dovoljno inteligencije (ili i jednog i drugog), pa ne razlikuje malo energichnije sukobljavanje mishljenja od infantilnog vredjanja, i zato po pravilu zavrshi u ovom drugom.
 
AllPacino:
U pravu si,uvek ima neko ko ima neodoljivu zelju da te napravi majmunom i kretenom ili ako nista drugo da napravi od tebe moralnu nakazu....valjda bi to trebalo da se ignorise...ko ima dobre zivce....ja nemam....i zato ne treba biti fin
Skroz si u pravu... Ali koji je njihov cilj sta zele da postignu... Ma nije ni bitno... takvi nisu ni bitni....
 
LePiaf:
Nekad nekom kazem da je bolid samo da bih ga izveo iz takta... dakle, u pitanju je tehnika... a nekad to zaista i mislim (kao, npr, u sluchaju Pere).
A pomalo je chudno da je upravo on pokrenuo ovu temu. Pera ili nije dovoljno vaspitan ili nema dovoljno inteligencije (ili i jednog i drugog), pa ne razlikuje malo energichnije sukobljavanje mishljenja od infantilnog vredjanja, i zato po pravilu zavrshi u ovom drugom.
Svacija inteligencija i kultura se vide iz aviona.

PS Koristis iste recenice kao i raindog... jel ste nesto u srodstvu? :lol:
 

Back
Top