Bicikl

Deltino nista..:evil:..nije bitna marka bajsa..bitni su delovi od kojih je sklopljen..mercedesov kosta preko 2000€ a delovi krsh.;)
Polovan uzmes..alu ram..lx..xt delovi i bog da te vidi :)
15575.jpg
 
Pazi-auto u svakom slucaju kupi (prakticna je to 'stvarcica') :lol: jer kol'ko ja znam na Banjici nemas nista spec sem Banjicke sume ('smrtna staza')
A pacikli..ne znam...nisam nesto strucna..sem u jurcanju za svoju dusicu.., a imam Planet bajkov sa alu ramom i extenzijom..mislim da sam ga prosle god. platila nesto tipa 250 evrova.. (na dvajespetiski)
hmm...sad vec nisam sigurna na sta odgovaram... :roll:
 
Deltino nista..:evil:..nije bitna marka bajsa..bitni su delovi od kojih je sklopljen..mercedesov kosta preko 2000€ a delovi krsh.;)
Polovan uzmes..alu ram..lx..xt delovi i bog da te vidi :)

и ja сам се доста распитивао кад сам куповао бицикл пре пола године и у главном је ово био савет :
стари али добри алуминијумски рам, и новија, мало боља опрема (мењачи, кочнице, виљушка .. )
мој сам платио 250е.
 
и ja сам се доста распитивао кад сам куповао бицикл пре пола године и у главном је ово био савет :
стари али добри алуминијумски рам, и новија, мало боља опрема (мењачи, кочнице, виљушка .. )
мој сам платио 250е.

Tacno tako..dobar polovan..pilot..rock shock..manitou suspenzija..bolji delovi..takav nov moze da kosta preko 1000€.;)
 
Tacno tako..dobar polovan..pilot..rock shock..manitou suspenzija..bolji delovi..takav nov moze da kosta preko 1000€.;)
да, а на мењачима и кочницама не треба штедети, значи на ново,
ипак су то главни делови :)
иначе продавац ми је реко да нове бицикле до 100-200е. ништа не ваљају,
мада морам да признам да је мој прошли ~Champion bike~ ( плаћен 200марака) добро служио 5 година ! украден је, :-|
 
да, а на мењачима и кочницама не треба штедети, значи на ново,
ипак су то главни делови :)
иначе продавац ми је реко да нове бицикле до 100-200е. ништа не ваљају,мада морам да признам да је мој прошли ~Champion bike~ ( плаћен 200марака) добро служио 5 година ! украден је, :-|
Ovo je istina..i meni su 2 kom marnuli.8-)
 
Ej ljudi treba mi savet... Nisam koistio duze vreme bajs, a stajao je celu zimu na terasi, pa su neki delovi malo zardjali... Najvise su zardjale sajle a poceli su i zubcanici.... Gde da uzmem nove delove i koliko bi to moglo da kosta (ili da uzimam novi bajs)?
 
Sajle nisu skupe..bolje zameni ipak su kocnice bitne..a zupcanike probaj ocistiti sa WD40 ili u najgorem slucaju benzinom..mozda je samo povrsinski..ne znam iz kog si kraja..u takovskoj ima servis terano team..preko puta rts-a..pasaz kod stanice.
Sad ako imas neki jeftiniji bajs..koji vredi 100tinak evra..ne isplati se stavljati na njega skupe delove..tako da razmisljaj o kupovini solidnog polovnog koji se krece od 250-400e.
 

Back
Top