Quantcast

Biblija - nemački - srpski - uporedan prevod.

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.073
Svi manje visemo pisemo ovde za svoju dusu, ali sam se ja ovde zaletela misleci da ce
poceti ozbiljna prica oko razloga za oba svetska rata.

Postoji odgovor u Bibliji. Ja sam prošao više biblijskih škola i imam određene diplome u vezi s tim. Razlog je što će Evropa uvek imati cilj da obnovi Rimsko carstvo, onako.kakvo je bi u teritoriji i granicama, ali on je neobnovljivo, jer je Bog rekao, nikada se više neće obnoviti, ko kad se glinena posuda razbije, tako i Rimsko carstvo.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.861
Postoji odgovor u Bibliji. Ja sam prošao više biblijskih škola i imam određene diplome u vezi s tim. Razlog je što će Evropa uvek imati cilj da obnovi Rimsko carstvo, onako.kakvo je bi u teritoriji i granicama, ali on je neobnovljivo, jer je Bog rekao, nikada se više neće obnoviti, ko kad se glinena posuda razbije, tako i Rimsko carstvo.
A to, Evropa ce da obnavlja Rimsko carstvo? Nisam stvarno znala, bas
ti hvala na informaciji. Nego ce se vracas ti na naslov svoje teme ili ces da predjes na Vatikan i Sorosha?

Padre

Veoma poznat
Poruka
11.453

Misliš tipa DBŠ iz Rakovice?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.