BH pjevac Sadik Hasanović dirljiva objava na FB profilu

Poslanik a.s. kaže:
"Nije pravi vjernik ko zanoći sit a komšija mu gladan bez obzira koje je vjere"
To piše i u Kur'anu.
Lijepo je što i javno poziva da mu se mogu obratiti, anonimno, oni kojima je pomoć potrebna.
Da smo bolji ljudi, ne bi pozivi ni trebali.
Ja ne mogu zaspati ako čujem i zavijanje gladnog psa lutalice ili tužno mjaukanje gladne mačke :(

Poslanik a.s. kaže:
"Nije pravi vjernik ko zanoći sit a komšija mu gladan bez obzira koje je vjere"
To piše i u Kur'anu.
Lijepo je što i javno poziva da mu se mogu obratiti, anonimno, oni kojima je pomoć potrebna.
Da smo bolji ljudi, ne bi pozivi ni trebali.
Ja ne mogu zaspati ako čujem i zavijanje gladnog psa lutalice ili tužno mjaukanje gladne mačke :(

Ne delis moje misljenje da je vise nego debilno
preko FB objavljivati "humanost i brigu" za bliznje ?

Bilo koji mobilni koji moze da podrzi FB moze da bude u novcu nekih minimum 10 pristojnih obroka.
Nalog za FB .... internet koliko kosta.

Nazalost to je bila samo jevtina i sebicna samoreklama.

Da jezeleo cista srca da pomogne izasao bi u setnju i na ulici pronasao
prosjake , koji nazalost svuda ima, i udelio bi im neki dinar da makar nesto pojedu.

Bilo koji mobilni koji moze da podrzi FB moze da bude u novcu nekih minimum 10 pristojnih obroka.

prosjake , koji nazalost svuda ima, i udelio bi im neki dinar da makar nesto pojedu.
Ja lično nikada ne bih ovako nudila pomoć, ali kontam, ebo to što se reklamira na ljigav način ako će bar jedno nahraniti. A hoće li ili ne, moje nije da sumnjam ni provjeravam. Ja vjerujem u nakanu.

Inače, u Sarajevu prosjaci dolaze vozom u 7:15 ujutro i "rade" na ulicama, raskrsnicama, semaforima proseći do voza u 17, odoka "zarade" između 50 i 80 eura.

Inače, u Sarajevu prosjaci dolaze vozom u 7:15 ujutro i "rade" na ulicama, raskrsnicama, semaforima proseći do voza u 17, odoka "zarade" između 50 i 80 eura.

Isto u Bg ali i ovde u NS ... samo su moderniji idu busom i imaju neke "futrole" za stake :)

i uvek ista prica na istom uglu u centru

Back