Bezvezni blogovi - treba li zabraniti TikTok videe na forumu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

~sweet girl~

Domaćin
Poruka
3.140
Šta mislite o blogovima i forumima gdje neko postavi TikTok video da o njemu diskutujemo?
Šta se ima razmišljati o bilo kom TikTok videu?

Da li postavljanje TikTok videa upada u forumčenje?
Zar ovdje nije više prioritet da pišemo, da razgovaramo i RAZMIŠLJAMO??

Ja bojkotujem i FaceBook i Instagram,
a TikTok je debilana, bez premca.

I šta sada, trebamo zaglupiti i forum? Pa oćemo svi hodati kao zombiji i nosati mobilne i buljiti u dinamične sadržaje trajanja od 20s??

Čemu to sve vodi? Za ozbiljno razmišljanje treba bolji fokus. Hoćemo se predavati i puštati svašta samo da skrenemo pažnju sami sa sebe?

A ko prednjaci u postavljnju debilana sa TT zna se :D

Odlicna tema i za pravu diskusiju.

Gde je nestala pisana rec koja ima tezinu i koja ima za cilj da obogatimo recnik a i treniramo sami sebe
i svoja uverenja i sve sto smatramo da treba da podelimo sa nekim.

Uvek sam za prepricati i nikako kaciti TT nebuloze gde nema nista sadrzajno osim sto se neko pali na "klik"

To nisam primetio a i kada vidim da neko to kaci i traži mišljenje ignorisem.
Pa i ja tako radim.
Ali ako tako krenemo svi ignorisati zar to ne prijeti da će se promijeniti sav forum?
Gledam ono što me zanima a ne sve gluposti koje se postave.
Na tu temu je pričao i Pekić (Pekić je uman i velik, o ovom videu se može diskutovati):

Takodje zelim da kazem da samo stavite prst na celo i zapitajte se koliko vremena
provede gledajuci sta ?
Nekog dileju koji snima drugu dileju koji se samopovredi
pa se svi lepo smeju dok ne dodju do bolnice da se zasiju i sl.
Kome majmunisanje tamo nekih tupana moze da bude interesantno ?

A tek na zivce sto mi ide "CEO ZIVOT POGRESNO RADITE ..... " pa tu neka pametovanja gde da stavim varjacu
dok kuvam ... keve ti ? To kda sam video rekao sam sebi pre cu da pocnem da ljubim mornare
nego ikada vise dve sekunde svog zivota da potrosim na neki tupavi TT klip

Podsetila si me sada na vreme vrhunca "velikog brata" kada je Nenad Canak dosao u kucu.
Sta je radio, svima objasnjavao da zeli za iznutra obesmisli takav vid zabave naroda jer
nista tu dobro i pametno nema
svi su zamorci ali nisu stekli takav utisak i najvaznije
daju los primer deci da se moze ziveti bez rada jer ce neki "veliki brat" sve da ti obezbedi.
Ejjjjj dobrovoljno ides u eksperiment i jos si uveren da ti je tamo super...

Ni ne cudi me danasnje sve farme, svinjci, parovi i tako te bulsit emisije

licno nemam nista protiv..na politici postoji pravilo da YT ne moze biti izvor informacije ali za to postoje drugi razlozi.

tiktok, yt, instagram, mogu biti zanimljivi slagvorti za neku temu koja ce razviti forumsku pricu i diskusiju tako da ne vidim problem u tome, ali ne treba ni preterivati sa takvim temama.
Saglasna sam.
Ali šta kad neko može u minuti napraviti tri teme sa TimTok videima? :mrgreen:

Forum treba da neguje ono po čemu je prepoznatljiv a doći će vreme da će to opet biti popularno..pisana reč i anonimnost su forumski kec u rukavu..
Pa to se podrazumjeva h ovoj temi.
Ja sam to i između redova napisala svojim pitanjem...

Mene zanima da čujrm vaša mišljenja na to što si ti napisala, jer se podrazumjeva da je pisana riječ forumaki kec u rukavu...

Ne znam sta radite po tiktoku kad vam izlaze ti videi.Meni izlaze delovi serija, saveti za neke radove,najbolji nastupi
na talent sou takmicenjima. Malopre mi izadje nastup iz 2012 u umetnickom plivanju.
Takodje snimak tipa iz Kursumlije koji se zali da upadaju organizovano sa Kosova (po 50) i kradu drva, dok Srbija ne reaguje.

Evo prvi snimak, science recap, utrljaj kruzno beli luk u tiganj, kad razbijes jaje ostace u tom krugu.I jos neka primenjena nauka.

Ima pametnih stvari a ima i glupih, ne treba zbog glupih zabraniti pametne.

Pa i ja tako radim.
Ali ako tako krenemo svi ignorisati zar to ne prijeti da će se promijeniti sav forum?

Na tu temu je pričao i Pekić (Pekić je uman i velik, o ovom videu se može diskutovati):

Viđao sam teme koje su namenjene YT klipovima i to jasno stoji u nazivu pa nema potrebe da se ide tamo ako te to ne zanima.

Ako se ignorišu spameri to ne čini štetu forumu.
Ima par članova koji otvore par zanimljivih tema u par sati pa pisu na njima i ne otvaraju nove dok ih opet ne uhvati inspiracija za temu a ima i onih koji stalno kace neke gluposti.

Nisam kliknuo na klip i male su šanse da to uradim jer trenutno nemam vremena za to a kasnije cu mozda i da zaboravim.

Највише мрзим кад ми неко пошаље као неки смешан клип или било какав са тик тока, твитера или нечег трећег, и онда као ајде стиснем да отворим да видим шта је и ко по дифолту не можеш исти да погледаш ако немаш налог. Имам фејс и мени доста.

@Manga Hilux i @mačka zagrebačka
Sada vidjeh da ste i vi ovdje admini. Molim vas da izbrisete ili zakljucate temu.

Ovo je jedna od tema koja nema smisla, a ja sam tu i odgovorna.
Problem i pitanje nisam detaljno objasnila, čim neko odgovara ono što se podrazumjeva mojim pitanjem.

Mene u suštini zabole šta ko radi, ignorisaću kao i do sada, ali sam htijela da pokrenem diskusiju, da malo razmišljamo.

A pored lošeg pitanja, pogrešan je dio dana, rade ljudi.

Naslov je malo strog i klik bejt:

Moj prijedlog je da se napravi podforum TikTok, i da tu kače te videe.
I da postoji opcija da ga možemo ignorisati mi svi što ne volimo TikTok?

prijedlog se prihvaća, treba vidjeti da se to tako i napravi...

po želji postavljačice teme ide lock

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back