- Poruka
- 3.407
Prosvetljenje je za “običnog” čoveka isto kao i za “svete” ljude. Prosvetljenje svako može postići, a za to je potrebno za početak samo malo preispitivanja sebe (ne drugih, to radi ego, nego sebe samog). Kada puknu mentalni programi i konstrukcije, i glava postane prazna, bez konstrukcija misli, vi onda jasno vidite i znate. Tako i ja jasno vidim, znam i osećam na višem nivou nego ikad do sad.
Kako nekoga kontrolisati najbolje nego strahom? Tu najveću zaslugu ima svakako religija. Kada shvatimo da su nas obmanjivali i lagali u vezi smrti, kako bi nas kontrolisali našim najvećim strahom od nepoznatog, mi se penjemo na viši nivo svesti i shvatanja. Razumemo da je smrt samo jedan prelazak za koji smo spremani ceo život. Uveče idete ne spavanje (umirete) a ujutro se dižete iz sna (smrti u život) i tako svako veče i dan.
Pratite naredne informacije koje će vam dolaziti preko medija ali znajte da ako se nešto katastrofično i desi da vama ne može ništa, jer ne možete umreti, odnosno prestati da postojite. Smrt je samo iluzija i obmana, ona je samo sredstvo da vas drže u kontroli. Smrt ne postoji, postoji samo reciklaža energije, odnosno prelazak iz jednog oblika u drugi.
Konačno je došao čas da razumemo smrt na pravi način, a ne onakako kako nam ga religija ma koje vrste servira, kako bi nas držala u pokornosti i kontroli tim strahom.
Smrt nije bolno nego veličanstveno iskustvo. Nemate se čega plašiti kada dođe do tog predivnog oslobađanja vašeg unutrašnjeg višeg ja.
Zašto se neki boje smrti a došli su na ovu planetu da bi je preživeli i stekli to iskustvo? Nemate se čega bojati, ako se desi ma kako bilo to ste sami vi izabrali kako biste prošli kroz to. Smrt uopšte nije bolan process, nego oslobađajuć, jer se oslobađate tela i bivate slobodni i oslobođeni. Nemate se čega plašiti kada ona dođe prirodno, samo se prepustite, jer to ste došli da preživite. Vi ste energija, a ona ne može nestati, nego samo preći iz oblika u oblik. Budite slobodni, veseli i vedri... Nemojte se bojati ničega; ja sam se setio tog iskustva i zato vam ga sad prenosim.
Strah kod ljudi od nepoznatog pogotovo od smrti uvek je bio prisutan jer niko im nije mogao reći do sada kako je to stanje... Setio sam se i ne prestaje mi energija teći telom od uzbuđenja kada vam prenosim svoja sećanja.... To je nešto predivno i neponovljivo, za to živite ceo vaš život. Samo da iskusite taj moment, ali negde usput u životu taj se osećaj izgubio; probudite ga i shvatite da nemate čega da se bojite. Uskoro postižemo svoj cilj. Osećam kako rastu vibracije majke zemlje i kako nam se svest širi.
Neki ljudi se boje od mogućeg dolazećeg uništenja a u stvari oni su se rodili da bi to preživeli. Oni su došli da to dožive i da se pomaknu na više nivoe postojanja... Smrt ne postoji, strahovi ne postoje, oni su samo niske vibracije, ustanite i budite jaki, nemojte se bojati...
Nemate se čega bojati kada smrt dođe prirodno. Ustanite i zasijajte svetlošću, ustanite i zasijajte pred univerzumom svojom probuđenom svešću, oslobođeni svih strahova.
Kako nekoga kontrolisati najbolje nego strahom? Tu najveću zaslugu ima svakako religija. Kada shvatimo da su nas obmanjivali i lagali u vezi smrti, kako bi nas kontrolisali našim najvećim strahom od nepoznatog, mi se penjemo na viši nivo svesti i shvatanja. Razumemo da je smrt samo jedan prelazak za koji smo spremani ceo život. Uveče idete ne spavanje (umirete) a ujutro se dižete iz sna (smrti u život) i tako svako veče i dan.
Pratite naredne informacije koje će vam dolaziti preko medija ali znajte da ako se nešto katastrofično i desi da vama ne može ništa, jer ne možete umreti, odnosno prestati da postojite. Smrt je samo iluzija i obmana, ona je samo sredstvo da vas drže u kontroli. Smrt ne postoji, postoji samo reciklaža energije, odnosno prelazak iz jednog oblika u drugi.
Konačno je došao čas da razumemo smrt na pravi način, a ne onakako kako nam ga religija ma koje vrste servira, kako bi nas držala u pokornosti i kontroli tim strahom.
Smrt nije bolno nego veličanstveno iskustvo. Nemate se čega plašiti kada dođe do tog predivnog oslobađanja vašeg unutrašnjeg višeg ja.
Zašto se neki boje smrti a došli su na ovu planetu da bi je preživeli i stekli to iskustvo? Nemate se čega bojati, ako se desi ma kako bilo to ste sami vi izabrali kako biste prošli kroz to. Smrt uopšte nije bolan process, nego oslobađajuć, jer se oslobađate tela i bivate slobodni i oslobođeni. Nemate se čega plašiti kada ona dođe prirodno, samo se prepustite, jer to ste došli da preživite. Vi ste energija, a ona ne može nestati, nego samo preći iz oblika u oblik. Budite slobodni, veseli i vedri... Nemojte se bojati ničega; ja sam se setio tog iskustva i zato vam ga sad prenosim.
Strah kod ljudi od nepoznatog pogotovo od smrti uvek je bio prisutan jer niko im nije mogao reći do sada kako je to stanje... Setio sam se i ne prestaje mi energija teći telom od uzbuđenja kada vam prenosim svoja sećanja.... To je nešto predivno i neponovljivo, za to živite ceo vaš život. Samo da iskusite taj moment, ali negde usput u životu taj se osećaj izgubio; probudite ga i shvatite da nemate čega da se bojite. Uskoro postižemo svoj cilj. Osećam kako rastu vibracije majke zemlje i kako nam se svest širi.
Neki ljudi se boje od mogućeg dolazećeg uništenja a u stvari oni su se rodili da bi to preživeli. Oni su došli da to dožive i da se pomaknu na više nivoe postojanja... Smrt ne postoji, strahovi ne postoje, oni su samo niske vibracije, ustanite i budite jaki, nemojte se bojati...
Nemate se čega bojati kada smrt dođe prirodno. Ustanite i zasijajte svetlošću, ustanite i zasijajte pred univerzumom svojom probuđenom svešću, oslobođeni svih strahova.



