Бежични миш за "Самсунгов" тв?

ti teoretises a ja ti pricam kako je kod mene..
pa sad razmisli ko je u pravu :D

inace znam da su bili modeli i pre mog sa BT-om
ja ti govorim da prosto nisu sve modele pravili sa BT-om i da ne mozes da pricas da vecina ima.

konkretno moj model sa BT-om i ostalim dodacima je imao astronomsku cenu jer kazem ima prenapucanu tehnologiju kvaliteta slike koja mu je u startu znantno digla cenu i zato sam uzeo model bez BT-a
pa ako si se ti zaebo pa kupio bez bt sta da ti radim. otvori se pa kupi sa njim :lol:

i ne teoretisem, dao si mi svoj primer ja ti dadoh moj. jos stariji a ima. ima, postoje samsungovi modeli znam na koji mislis, ali ne govorimo o lcd-u jel tako? :lol:

a ti paneli imaju trajnost max 10 god koliko znam.

pa sta mislis zasto mi nije bio bitan kad sam uzimao tv :mrgreen:
jes a ja sam kad sam moj kupovao oma pitao, a jel ima bluetooth :rotf:

meni je bitno bilo kako mu radi dhcp jer sam mu pustao strimove 4k. lg ima mnogo bolji softver na svim nivoima i ozbiljnije se ophodi prema korisnicima sa apdejtima.

ali samsung je samsung i moze im se.

jes a ja sam kad sam moj kupovao oma pitao, a jel ima bluetooth :rotf:

meni je bitno bilo kako mu radi dhcp jer sam mu pustao strimove 4k. lg ima mnogo bolji softver na svim nivoima i ozbiljnije se ophodi prema korisnicima sa apdejtima.

ali samsung je samsung i moze im se.
ja sam uzeo samsung jer imam galaxy s pa sam zeleo da imam dobru konekciju sa telefonom a i surround sistem mi je samsung i da se sve lepo uklopi da nema bagova i laga.
inace i ja licno mislim da su LG televizori vrhunski i mozda i bolji od samsunga.

ja sam uzeo samsung jer imam galaxy s pa sam zeleo da imam dobru konekciju sa telefonom a i surround sistem mi je samsung i da se sve lepo uklopi da nema bagova i laga.
inace i ja licno mislim da su LG televizori vrhunski i mozda i bolji od samsunga.
ne znam, gledao sam danas svasta i veruj da sad ako kupujem ozbiljno, bih bio u dilemi. oled ovaj novi je fantastican kod oba, ali mislim da ni jedni ni drugi nemaju kolor balanse kako treba ako vec odvajas tolike pare.

mada kad gledas jovanu jeremic i treba da bude sljastece sa full kolorom a i oci nam otisle u q, mrene, alchajmeri i tako to :deda:

Back