Bezbedno mesto za sastanak sa ljudima sa interneta?

Mnogo nas je:
Sta mislite koje mesto bi bilo najbezbednije? Gde da se sastanem s nekim u 12h< kad je najbezbednije, ali niko tad nece, pa bbi uvece, a gde to?
Znam masu ljudi za koje sam manje ili vise sigunra da su skroz ok, a do sad se s nikim jos nisam upoznala :( Sta mi predlazete za najbolju sigurnost, neko fino mestasce u Bg?
Ne, u pravu ste, ima ovde mnogo bolesnika, počinjem da shvatam. Bar jedan u deset je dvostruka ličnost, narkoman, pedofil, neka vrsta manijaka...
Bezbedno? Pa, ako brzo trčiš bezbedno je bilo gde... :wink:
 
Lexa:
Mnogo nas je:
Sta mislite koje mesto bi bilo najbezbednije? Gde da se sastanem s nekim u 12h< kad je najbezbednije, ali niko tad nece, pa bbi uvece, a gde to?
Znam masu ljudi za koje sam manje ili vise sigunra da su skroz ok, a do sad se s nikim jos nisam upoznala :( Sta mi predlazete za najbolju sigurnost, neko fino mestasce u Bg?
Ne, u pravu ste, ima ovde mnogo bolesnika, počinjem da shvatam. Bar jedan u deset je dvostruka ličnost, narkoman, pedofil, neka vrsta manijaka...
Bezbedno? Pa, ako brzo trčiš bezbedno je bilo gde... :wink:
E vidis ovo sa trcanjem ti nije losa ideja,pre bih ja bio na oprezu,mobilni u stanju pripravnosti...
 
Mnogo nas je:
Sta mislite koje mesto bi bilo najbezbednije? Gde da se sastanem s nekim u 12h< kad je najbezbednije, ali niko tad nece, pa bbi uvece, a gde to?
Znam masu ljudi za koje sam manje ili vise sigunra da su skroz ok, a do sad se s nikim jos nisam upoznala :( Sta mi predlazete za najbolju sigurnost, neko fino mestasce u Bg?
ti kao da planiras drzavni udar?
 
Mnogo nas je:
Onda se mogu sastati recimo na trgu ili kod Vukovog spomenika, mislim da je to skroz bezbedno? A i uvek ima prevoza, sta?

Nemoj na ulici ako si vec u frci, moguce je da u tom trenutku i pored guzve, ipak ne bude nikoga ko bi bio raspolozen da ti pomogne.

Moj predlog bi ti bio neki opstinski sud ili OUP, gde uvek ima puno pandura i obezbedjenja koje je raspolozeno za frku... Pa onda svom buducem prijatelju posaljes poruku tipa 'vidimo se u osam ispred saltera za produzenje pasosa' ili 'stajacu u redu ispred pisarnice'. To je krajnje romanticno...

Ali, to je samo polovina posla... U jednoj ruci nosi neki dezodorans, a u drugoj upaljac. I u usta stavi pistaljku. Pa onda ako nesto posumnjas, kresni mlaz iz spreja upaljacem i izgori mu lice. Istovremeno, duni iz sve snage u pistaljku, onda je izbaci iz usta i iz sve snage povici "Silovanje! Silovanje". Normalno, za svaki slucaj u blizini imaj i dva ortaka koja ce da dokusure tvog internet prijatelja, ako prethodno ne pomogne.

Neko ti je predlozio i macetu. Dobar predlog, ako si nesigurna. Dodao bih jos, mozes da poneses i katanu, neki pistolj, biber u spreju, suzavac, noz, macetu, kratez, surikene, nunchake i naravno, nezaobilaznu bejzbol palicu...

Yebote, na sta je dosao ovaj svet... Najbolje je u stvari da sedis kuci i na tastaturi i dalje vezbas misice prstica...
 

Back
Top