Bezazleni flert

ceca881

Iskusan
Poruka
5.279
Devojke koliko ste sklone istom? Da li se upustate u igrice ocima, telom, pri tome bez ikakve namere da idete dalje?

Pitanje postavljam jer sam se neku noc u klubu po ko zna koji put susrela sa drugaricinom konstataciju da su
mi "oci na vrh glave" :zcepanje: i da kad nista ne radim da opet flertujem, da mi je to u nacinu price, pokreta... bla bla.. :eek:

Ok, naravno, ima situacija kada volim da se igram, ali konstatacija da sam prosto takva.. hm... pa nije bas da jesam . :sad2:
 
Pa sta i da jesi , sta je tu lose :dontunderstand: ????


Ne, nisam rekla da je lose.
Samo ja ne vidim da je to bas tako. Ok, volim da se igram nekada, ali da sam prirodno takva.. ne vidim se kao takvu?

Ali ono sto ide kao dokaz njenoj tvrdnji jeste cinjenica da kada sam totalno nezainteresovana za isti, primetim primanje kod suprotnog pola isto kao i da ucestvujem svesno u njemu.

Jeste li primetili to kod sebe? :think:
 
Ne, nisam rekla da je lose.
Samo ja ne vidim da je to bas tako. Ok, volim da se igram nekada, ali da sam prirodno takva.. ne vidim se kao takvu?

Ali ono sto ide kao dokaz njenoj tvrdnji jeste cinjenica da kada sam totalno nezainteresovana za isti, primetim primanje kod suprotnog pola isto kao i da ucestvujem svesno u njemu.

Jeste li primetili to kod sebe? :think:

Nepisano pravilo...sto se vise trudis to ti teze ide..
Sto si opusteniji to nekako sve ide lakse ( da ne kazem lako)

Tako za posao, tako za ucenje, tako i za frajere ...

Sto se bezazlenog flertovanja tice moj odgovor je da.
Bezazleno flertujem vise nego cesto.
Samopotvrdjujem se kad god mi padne samopouzdanje.
Najmanje je stetno a vrlo je efikasno.

Planski tako....neplanski ...verovatno opet cesto samo sto nemam drugaricu da mi to kaze.
Jer i one rade isto pa im ne smeta jer se racuna kao normalno.

Nije to sto ti flertujes lose, lose je sto tvoju drugaricu tvoje flertovanje zulja.
 
Nije to sto ti flertujes lose, lose je sto tvoju drugaricu tvoje flertovanje zulja.

Sve gore napisano je sjajno :)

Samo ovo za drugaricu, ne zulja nju, nego je receno u totalno drugom kontekstu, u nekoj zezi, i nije iz lose namere. A i nisam balavica da se primam na gluposti koje svako kaze. Rangiram po onome ko kaze, :)

I nije ovo problem, niti ga smatram problemom, prosto caskamo uz jutarnju kaficu :lol:
 
Devojke koliko ste sklone istom? Da li se upustate u igrice ocima, telom, pri tome bez ikakve namere da idete dalje?

Pitanje postavljam jer sam se neku noc u klubu po ko zna koji put susrela sa drugaricinom konstataciju da su
mi "oci na vrh glave" :zcepanje: i da kad nista ne radim da opet flertujem, da mi je to u nacinu price, pokreta... bla bla.. :eek:

Ok, naravno, ima situacija kada volim da se igram, ali konstatacija da sam prosto takva.. hm... pa nije bas da jesam . :sad2:

Jok, sklona sam različitom. :lol:

Šta znam, mnogi moje ponašanej tumače kao flertovanje. Npr, ako sam fina, takva sam jer flertujem; ako nisam fina, ponovo sam takva jer flertujem; tj svako tumači kako mu odgovara i prema ličnom nahođenju. :D
 
Nisam sklona, ali uglavnom zato što je teško održati granicu bezazlenog.
Ebt, ponekad druga strana u običnoj ljubaznosti vidi pristanak na sve, a dosta često mi se dešavalo da se flert pogrešno tumači. A jezivo me smara kasnije ispravljanje krivih Drina.
Zato flertujem samo sa onima kojima je to u glavi čisto i ne tripuju se da će ići u nešto više.

A to što se drugarice tiče....U par navrata mi je bilo ekstremno dosadno da izlazim sa drugaricom koja je ustvari pošla na "pecanje" i samo to traži i radi tokom celog izlaska. Ok je to, ali koji ću joj ja onda? Da joj čuvam štap? Ne kažem da je to situacija iz uvodnog posta, samo me na to podsetilo.
 
flertujem..lepse i meni i drugima..
neko gore je rekao - ``delujes kao lak plen``..nije u pravu..
nema flert uvek sexualnu konotaciju..
to je prosto - leprsava komunikacija..
flertujem u komunikaciji i sa muskarcima i sa zenama..
i kao sto kaze mirka - kad sam u flert fazi, tako lako savladavam prepreke..

sad nisam u takvoj..i jedva cekam da me ova prodje..
i da - ne mozes da flertujes na silu..
ne ide..
moras emotivno, mentalno da budes u posebnom stanju da bi mogla da flertujes..:flert:
 
A pa to da ne ide dalje samo postoji u glavi osobe koja bi se ebala da joj ne udje..dakle muskarac ne ide da bi flertovo nego da nesto bocne..tako da prica flert=fizicka aktivnost i odrzavanje kondicije ne pije vodu
 
ja imam svakodenvnu komunikaciju i sa muskarcima koji flertuju..
i pazi george - ne bocnu..
ali svi oko njih imaju osmeh na licu..
cak i nadrk micu salterusu razoruza i izmami joj osmeh..i zavrsi posao ;)

mada imam i iskustva gde druga strana pogresno shvati lagani flert u poslovnoj komunikaciji..
imali smo poslovnu komunikaciju..on dosao kod mene..posle zavrsenog poslovnog dogovora dobijem direktan poziv na pice..diskretno se izvucem, pravdajuci se poslovnim obavezama..
u sledecih mesec dana, budem pozvana jos pet puta..
naravno da mi ne pada na pamet na pice da odem..nije mi interesantan na bilo koji drugi nacin, sem poslovnog..ako to jasno i glasno kazem -`` necu da idem sa tobom na pice``prekinuce poslovnu saradnju..svaki put najljubaznije odbijem pravdajuci se upravo iskrslim obavezama ili vec ranije dogovorenim..
dok jednog dana nisam dobila sms - sirena, najnekorisnija riba na svetu..nit mozes da je jedes, niti..

poslovno i dalje saradjujemo ;) cak sam sa njegove strane za posao preporucena drugima..u komunikaciji je i dalje prisutan flert..ovog puta i sa njegove strane..
tenzije nema..
i vuk sit i ovcice na broju :flert:
 
ja imam svakodenvnu komunikaciju i sa muskarcima koji flertuju..
i pazi george - ne bocnu..
ali svi oko njih imaju osmeh na licu..
cak i nadrk micu salterusu razoruza i izmami joj osmeh..i zavrsi posao ;)

mada imam i iskustva gde druga strana pogresno shvati lagani flert u poslovnoj komunikaciji..
imali smo poslovnu komunikaciju..on dosao kod mene..posle zavrsenog poslovnog dogovora dobijem direktan poziv na pice..diskretno se izvucem, pravdajuci se poslovnim obavezama..
u sledecih mesec dana, budem pozvana jos pet puta..
naravno da mi ne pada na pamet na pice da odem..nije mi interesantan na bilo koji drugi nacin, sem poslovnog..ako to jasno i glasno kazem -`` necu da idem sa tobom na pice``prekinuce poslovnu saradnju..svaki put najljubaznije odbijem pravdajuci se upravo iskrslim obavezama ili vec ranije dogovorenim..
dok jednog dana nisam dobila sms - sirena, najnekorisnija riba na svetu..nit mozes da je jedes, niti..

poslovno i dalje saradjujemo ;) cak sam sa njegove strane za posao preporucena drugima..u komunikaciji je i dalje prisutan flert..ovog puta i sa njegove strane..
tenzije nema..
i vuk sit i ovcice na broju :flert:

Pa cekaj ti pricas o poslu:lol:nije to isto..ako je vecernji izlazak u pitanju ili net ne moze biti isto..najgore sto vecina ovih kojima je flert potreban u obicnom osmehu vidi priliku:lol:
 
dive, u pravu si... i svaka ti čast kad možeš...:ok:
ja ne mogu da flertujem sa ljudima koji mi se ne dopadaju... nema tog posla zbog kojeg bi tako nešto trpela...
mogu da osmehom uzvratim flert... ali ja prva sa nekim da flertujem, pa još sa ciljem, osećam se prljavo... pokušala sam i ne ide...

malopre sam nekog kretena slušala 20 minuta kako se kupao na -5 negde u reci ebem li ga, ćutala sam i klimala glavom(a najrađe bi mu rekla, ma ućuti majkutibožiju :mrgreen:), jer je uzeo sam da mi skenira i overio više primeraka nego što mi treba... e to mogu... od koga je dosta je...;):D
 
Devojke koliko ste sklone istom? Da li se upustate u igrice ocima, telom, pri tome bez ikakve namere da idete dalje?

Pitanje postavljam jer sam se neku noc u klubu po ko zna koji put susrela sa drugaricinom konstataciju da su
mi "oci na vrh glave" :zcepanje: i da kad nista ne radim da opet flertujem, da mi je to u nacinu price, pokreta... bla bla.. :eek:

Ok, naravno, ima situacija kada volim da se igram, ali konstatacija da sam prosto takva.. hm... pa nije bas da jesam . :sad2:

Ne znam da flertujem uopšte... ni kad imam nameru ići dalje...:(
 
...ne hranim svoje samopostovanje flertovanjem, nije mi potrebno da navatavam i budem okruzena slabijim od sebe a da progonim one koji izgledaju mocnije ...mislim da ljudi to rade da bi ispunili emotivnu prazninu i imali bolju sliku osebi zato sto im je ocajnicki potrebna ljubav, paznja i divljenje
 
Devojke koliko ste sklone istom? Da li se upustate u igrice ocima, telom, pri tome bez ikakve namere da idete dalje?

Pitanje postavljam jer sam se neku noc u klubu po ko zna koji put susrela sa drugaricinom konstataciju da su
mi "oci na vrh glave" :zcepanje: i da kad nista ne radim da opet flertujem, da mi je to u nacinu price, pokreta... bla bla.. :eek:

Ok, naravno, ima situacija kada volim da se igram, ali konstatacija da sam prosto takva.. hm... pa nije bas da jesam . :sad2:



у зивоту ниста није безазлено .. много пута нисмо ни свесни последица које можемо да урадимо нецим .... па тако и безазленим флертом ...

а сто се на форумима цесто уради

можда некоме годи док другом скоди
 
dive, u pravu si... i svaka ti čast kad možeš...:ok:
ja ne mogu da flertujem sa ljudima koji mi se ne dopadaju... nema tog posla zbog kojeg bi tako nešto trpela...
mogu da osmehom uzvratim flert... ali ja prva sa nekim da flertujem, pa još sa ciljem, osećam se prljavo... pokušala sam i ne ide...

malopre sam nekog kretena slušala 20 minuta kako se kupao na -5 negde u reci ebem li ga, ćutala sam i klimala glavom(a najrađe bi mu rekla, ma ućuti majkutibožiju :mrgreen:), jer je uzeo sam da mi skenira i overio više primeraka nego što mi treba... e to mogu... od koga je dosta je...;):D

:cool: cim si dobila vise primeraka od potrebnog, to znaci da nisi samo cutala i klimala glavom nego i treptala..ej pa ti si flertovala :D

neko i ljubaznu suzdrzanost tumaci kao flert ;)

pre par meseci zavrsavala sam neke silne uplate i imala inotranskacije u banci..i potrajalo je toliko da se formirao red iza..a banka krajnje poslovna i usluzna..perfect..
do te mere da mi je kad sam iz banke izasla, posle 15min stigao sms - ``izinite sto vas nisam pozdavio kad ste izasli.bila je guzva, pa nisam primetio kad ste zavrsili.pozdrav dragoje ``:D
a dragoje - obezbedjenje u banci..nije mi tesko kad vec dodjem i otvori mi vrata da budem i ljubazna i upitam ga kako je..do te poruke nisam ni znala kako se zove..
 

Back
Top