Bezazleni flert

Ne, nisam rekla da je lose.
Samo ja ne vidim da je to bas tako. Ok, volim da se igram nekada, ali da sam prirodno takva.. ne vidim se kao takvu?

Ali ono sto ide kao dokaz njenoj tvrdnji jeste cinjenica da kada sam totalno nezainteresovana za isti, primetim primanje kod suprotnog pola isto kao i da ucestvujem svesno u njemu.

Jeste li primetili to kod sebe? :think:

Ladno ne kontam sta se sve podrazumeva pod flertom. Ako je to nekakvo svesno zavodjenje, onda se ama bas uopste time ne bavim jer mi je to dosadno i nepotrebno. Ako je u pitanju nekakav pristup ljudima kojim se bez svesne zelje ti ljudi privuku, onda bih pre to nazvala sharmom, a ni to ne znam kod sebe da premerim sama. :confused:

Primetila sam ipak jednu pojavu kod muskog sveta kad sam ja u pitanju, a to je da mi jako tesko prilaze. Jednom decku je trebalo punih sest godina da mi pridje i kad je to ucinio (a i tada veoma nategnuto i okolo naokolo), zapitala sam se u cemu je problem sa mojim stavom jer on nije uopste bio neki smotanko, cak naprotiv. Situacija sa tim likom mi je pokazala da izgleda nemam flerterskog umetja, sta li. :neutral: Ipak, iako sam se cudila zasto je to tako, nekako mi se svidja da tako i ostane, tj. da ne budem meta za flert.

Kod drugih zena sam uvek lako prepoznavala flert, narocito kad je u pitanju onaj plitki nacin komunikacije koji tezhi prepucavanju za muskarcima. To mi je totalno bljaks, ali verovatno je tako zanimljivo i njima i tim likusima pa nikad to nisam komentarisala u drustvu iako se cesto desi da se moram ugristi za jezik da im oboma ne spustim jer me smara to njihovo uglavnom kezavo ophodjenje.

Moj decko, pak, ima neku svoju definiciju flertovanja po kojoj skoro svaki potez kojim zena moze privuci muskarca predstavlja zapravo flert. Kad sam pocela da analiziram to stanoviste, nasla sam se u chudu i ispalo je da sam flerterka najgore vrste samo zato sto hocu da suncham doope u tangama na plazi ili sto se kad je vrutje oblacim u shorcice i minitje. Zamislila sam se nad tim i skontala da ne mogu npr. minitj definisati kao flert kad cu ga obuci jednog dana, a sutradan maksi suknju. Msm, ako je neko sklon flertu u formi viroguza, onda valjda maksi suknje ne bi ni dolazile u obzir. Dalje, on tvrdi da je flert cak i samo ljubazno ophodjenje sa muskarcem kome se zena svidja fizicki, a po toj logici bi npr. neke lepe zene morale totalno da batale komunikaciju sa muskarcima ako ne zele da flertuju. I tako, mnogo toga mi nije jasno po pitanju flerta i volela bih da sve to nekako teorijski razjasnim iako sam sasvim nezainteresovana da se njime prakticno bavim.
 
Poslednja izmena:
Teško je teorijski objasniti šta je flert, zato što je indiviualno šta ga sačinjava. Tvoj dečko je donekle u pravu-to može biti bilo šta što neka žena kojoj se sviđa neki muškarac radi-pogled, pokret, boja glasa, osmeh, dodir-ono nešto što pokreće fluid, hemiju između muškarca i žene. I to apsolutno nema veze sa tangama i minićima-ne mora to biti ništa upadljivo, vidljivo, najlepše i jeste kad je skriveno i upućeno samo onom kome treba i kad on to razume. Ti si Jeko jaka, samosvesna žena i potpuno mi je jasno da ne flertuješ-to mi tako ide uz tebe, prosto si takav tip. Al nemoj se smejati onima koji flertuju, nema u tome ničeg ružnog, osim ako ne prelazi granice vulgarnosti, a onda to više i nije flert nego otvoren poziv. Flert je prirodan, to postoji i kod životinja-želja da se dopadneš suprotnom polu, da privučeš, da odreaguje na tebe, ne moraš nikad ništa više da imaš sa tobom osobom a prosto je odreagovao na tebe, primetio i uzvratio flert.
Ja to tako vidim i volim da flertujem, često to radim nesvesno, pa naknadno ukapiram da sam pokrenula nešto što nisam htela...
 
Bokaruki, ja se ne smejem drugima dok flertuju iako mi je ponekad stvarno smesno kad prisustvujem nekom onom flertu koji se sastoji u prepucavanju izmedju muskarca i zene a mnogi bas tako flertuju. Ali, ne reagujem iako se smorim najstrashnije kad tome slucajno prisustvujem. Obicno mi tada samo pada na pamet: Ajoj, ljudi, dosta vise, cemu sve ovo? :lol:
 
A sta je flert ?
Ljubazno ponasanje koje muska strana moze da okarakterise kao nabacivanje ?. Gledanje u oci sagovornika , smeskanje , pazljivo slusanje , .... zenstveno ponasanje ( *** nisam kriva , ja sam zena i volim sto sam zena ).........?:heart:

Radim sa ljudima i ja to zovem kulturom ponasanja koja opet zavisi od ozbiljnosti situacije i prema tome se menja

Sigurno necu kad sretnem muskog prijatelja da stanem u stav mirno , opalim ga po ramenu i dreknem ''de' si brateeee'', razvalim zvaku u vilici da mi vidi zadnje zube , usput pljucnem na plocnik , pomerim ga iz mesta i kazem ''aj' sad da mi pricas uz pivu koju si zadnju hebo''.........bacim se u stolicu , rasirim noge u military pantalonama i pocesem se po stomaku :mrgreen:

Istina , bivsi su mi u prijateljskom razgovoru , primetili da moj nacin izgleda kao flertovanje kada meni ni na kraj pameti to nije bilo .
Za utehu , svesno i namerno nemam pojma kako se to radi :manikir:
 
Poslednja izmena:
A sta je flert ?
Ljubazno ponasanje koje muska strana moze da okarakterise kao nabacivanje ?. Gledanje u oci sagovornika , smeskanje , pazljivo slusanje , .... zenstveno ponasanje ( *** nisam kriva , ja sam zena i volim sto sam zena ).........?:heart:

Radim sa ljudima i ja to zovem kulturom ponasanja koja opet zavisi od ozbiljnosti situacije i prema tome se menja

Sigurno necu kad sretnem muskog prijatelja da stanem u stav mirno , opalim ga po ramenu i dreknem ''de' si brateeee'', razvalim zvaku u vilici da mi vidi zadnje zube , usput pljucnem na plocnik , pomerim ga iz mesta i kazem ''aj' sad da mi pricas uz pivu koju si zadnju hebo''.........bacim se u stolicu , rasirim noge u military pantalonama i pocesem se po stomaku :mrgreen:

Istina , bivsi su mi u prijateljskom razgovoru , primetili da moj nacin izgleda kao flertovanje kada meni ni na kraj pameti to nije bilo .
Za utehu , svesno i namerno nemam pojma kako se to radi :manikir:

Necu ni ja sigurno da ga drzim u gacama kad mi se tako namesti riba..sto sta fali kad sam ljubazan malo joj ga zavucem:zaljubljena:
 
Ma daj Dzordzi ...

Suptilnije , da se ne primeti bas da hoces da joj ga zavuces ............. neznas da se igras .... tu je lepota musko-zenskih odnosa
Dodjes u banku , npr , i ona ljubazna .........
Krene ona kuci, sretne tebe svog poznanika i posto ima profi deformaciju ,
nastavi u istom stilu ophodjenja
i ......... sta sad?
Jel to poziv za uvlacenje u gacerone ?
 
Devojke koliko ste sklone istom? Da li se upustate u igrice ocima, telom, pri tome bez ikakve namere da idete dalje?

Pitanje postavljam jer sam se neku noc u klubu po ko zna koji put susrela sa drugaricinom konstataciju da su
mi "oci na vrh glave" :zcepanje: i da kad nista ne radim da opet flertujem, da mi je to u nacinu price, pokreta... bla bla.. :eek:

Ok, naravno, ima situacija kada volim da se igram, ali konstatacija da sam prosto takva.. hm... pa nije bas da jesam . :sad2:

moram priznati...sve manje...mora da starim?
Il sam zadovoljna ovdje gdje sam pa mi ni to ne treba više...
Bog zna
 
Jeniffer me podseti - da li flertovanje moze biti odraz zadovoljstva/nezadovoljstva u vezi?
Da li je to povezano?

Logika nalaze da nije, ali praksa ovo demantuje
Da li smo svi mi ipak po malo robovi svojih sujeta?

Sta mislite?
 
Devojke koliko ste sklone istom? Da li se upustate u igrice ocima, telom, pri tome bez ikakve namere da idete dalje?

Pitanje postavljam jer sam se neku noc u klubu po ko zna koji put susrela sa drugaricinom konstataciju da su
mi "oci na vrh glave" :zcepanje: i da kad nista ne radim da opet flertujem, da mi je to u nacinu price, pokreta... bla bla.. :eek:

Ok, naravno, ima situacija kada volim da se igram, ali konstatacija da sam prosto takva.. hm... pa nije bas da jesam . :sad2:


Ja redovno!
 
Pa, lako je zaludjivati se sa nekim neznancem koji nikad nece prici blize od flerta. Bogme, nije lako kada ti se neko svidi, pa vidis da ima mozda neke hemije, a ne bi trebalo...Pa sve kao prebacujes na salu:lol: Muke su to...
 
ja ne znam da flertujem i mislim da mi je to mana, sto niti znam niti sam pokusala, mnogo bolje prolaze devojke koje imaju to znanje u vidu flertovanja. Dok ukoliko lik flertuje sa mnom ja to nikad ni ne primetim, dok mi neko ne nacrta ja nista ne razumem :aha:
 
Devojke koliko ste sklone istom? Da li se upustate u igrice ocima, telom, pri tome bez ikakve namere da idete dalje?

Pitanje postavljam jer sam se neku noc u klubu po ko zna koji put susrela sa drugaricinom konstataciju da su
mi "oci na vrh glave" :zcepanje: i da kad nista ne radim da opet flertujem, da mi je to u nacinu price, pokreta... bla bla.. :eek:

Ok, naravno, ima situacija kada volim da se igram, ali konstatacija da sam prosto takva.. hm... pa nije bas da jesam . :sad2:

Ne flertujem nikada to je za zene nesigurne u sebe kojima je potrebno da iznova i iznova potvrdjuju svoju moc. Flert je za iskompleksirane i nesigurne a prave zene preuzimaju stvar u svoje ruke kada zele.Sta se uopste postize tim flertom? Samo se salju kontroverzni signali muskarcima koji ionako nemaju dovoljno mozga da shvate sta zene hoce od njih. Mislim da svakoj zena koja flertuje duboko nesto fali i zalim ih.
 

Back
Top