bezanija

ivel

Obećava
Poruka
55
Da li ste nekad pozeleli da odete daleko, sto dalje i pobegnete od svega sto vas pritiska? Meni se to desava retko, a kad me uhvati, ne pusta. Zato se obracam vama da mi malcice bude lakse.
 
Уф, колико пута! Али само на неко време, док се психички и физички одморим, јер без моје породице не могу. А да зна да ухвати ... толико да се тотално избедачим!
 
Thanks Milly. I ja ne mogu bez njih, a imam ih... Muza i cetvoro predivne dece, ali i jednu babu, tetku moga muza, zivi s nama, pa bih zbog nje pobegla na kraj sveta.
 
ivel:
Thanks Milly. I ja ne mogu bez njih, a imam ih... Muza i cetvoro predivne dece, ali i jednu babu, tetku moga muza, zivi s nama, pa bih zbog nje pobegla na kraj sveta.
Ma, не секирај се, то је сасвим ок.
И ја имам мужа и двоје клинаца које обожавам али који ме и непрекидно излуђују, маму коју стварно волим али што је тешка .... ју! Некад ме доведу сви колективно до крајњег лудила па из тог разлога пожелим "бежанију" ... а о околина ..... дефинитивно ми помогло пусто острво са пуно воћа!
 
ja umem da kazem da cu jednom kad se niko ne bude nadao da spakujem gace u ranac uhvatim dete za ruku i odem u nepoznatom pravcu.
i da skacem po nekoj prasumi ili da cukam kokosove orahe na nekoj plazi.ili da cuvam ovce u irskoj.ili da vozim kamion kroz pustinju.
 
Meni ponekad dodje da odem, da zivim potpuno drugaciji zivot neko vreme. Prosle godine sam ozbiljno razmatrala razne mogucnosti da odem van i na kraju je jedna propala a od drugih sam odustala. Ne bih bas prihvatala bilo kakvu alternativu.
 
ivel:
Thanks Milly. I ja ne mogu bez njih, a imam ih... Muza i cetvoro predivne dece, ali i jednu babu, tetku moga muza, zivi s nama, pa bih zbog nje pobegla na kraj sveta.

Ivel , jednostavnije je da babu odnosno tetku posaljete na kraj sveta , toliko daleko da je mrzi da vas obilazi... ;)
 
uh uh uh i meni se to desava.ja ti onda lepo odem na Tisu u sumarak fino se izvicem {da me cuju i sa druge strane}posle sednem na neku klupicu malo se nadisem cistog zraka pa se vratim kuci i jedno vreme sam opet ok
 

Back
Top