Quantcast

bezanija

ivel

Obećava
Poruka
55
Da li ste nekad pozeleli da odete daleko, sto dalje i pobegnete od svega sto vas pritiska? Meni se to desava retko, a kad me uhvati, ne pusta. Zato se obracam vama da mi malcice bude lakse.

gost 42348

Poznat
Poruka
7.263
Уф, колико пута! Али само на неко време, док се психички и физички одморим, јер без моје породице не могу. А да зна да ухвати ... толико да се тотално избедачим!

ivel

Obećava
Poruka
55
Thanks Milly. I ja ne mogu bez njih, a imam ih... Muza i cetvoro predivne dece, ali i jednu babu, tetku moga muza, zivi s nama, pa bih zbog nje pobegla na kraj sveta.

gost 42348

Poznat
Poruka
7.263
ivel:
Thanks Milly. I ja ne mogu bez njih, a imam ih... Muza i cetvoro predivne dece, ali i jednu babu, tetku moga muza, zivi s nama, pa bih zbog nje pobegla na kraj sveta.
Ma, не секирај се, то је сасвим ок.
И ја имам мужа и двоје клинаца које обожавам али који ме и непрекидно излуђују, маму коју стварно волим али што је тешка .... ју! Некад ме доведу сви колективно до крајњег лудила па из тог разлога пожелим "бежанију" ... а о околина ..... дефинитивно ми помогло пусто острво са пуно воћа!

S

Struja

Gost
ja umem da kazem da cu jednom kad se niko ne bude nadao da spakujem gace u ranac uhvatim dete za ruku i odem u nepoznatom pravcu.
i da skacem po nekoj prasumi ili da cukam kokosove orahe na nekoj plazi.ili da cuvam ovce u irskoj.ili da vozim kamion kroz pustinju.

Charlotte

Primećen član
Poruka
694
Meni ponekad dodje da odem, da zivim potpuno drugaciji zivot neko vreme. Prosle godine sam ozbiljno razmatrala razne mogucnosti da odem van i na kraju je jedna propala a od drugih sam odustala. Ne bih bas prihvatala bilo kakvu alternativu.

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.477
ivel:
Ivel , jednostavnije je da babu odnosno tetku posaljete na kraj sveta , toliko daleko da je mrzi da vas obilazi... ;)

smilica

Početnik
Poruka
42
uh uh uh i meni se to desava.ja ti onda lepo odem na Tisu u sumarak fino se izvicem {da me cuju i sa druge strane}posle sednem na neku klupicu malo se nadisem cistog zraka pa se vratim kuci i jedno vreme sam opet ok

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.