BeZ vazduha...

Pilgrim

Domaćin
Poruka
4.805
E ljudi necete vjerovati sta mi se sad desilo
Krenuo ja u krevet i normalno prije toga uriniram, operem zube i uzmem onu tecnost da ne smrdim iz usta , obicna ona tecnost plave boje
I uzeo ja da promuckam to u ustima
U tom momentu pogledah u cosak neku sjenku ne znam sta mi bi , podigoh glavu i tako mi ona tecnost poleknu u dusnik i pocehda se davim, gusim, bez vazduha skoro ostadoh ne znam sta se desilo

Srecom tu je bila moja cimerka koju sam probudio koliko sam rikao u borbi da dodjem do vazduha ...
Koliko neprijatan i gadan osjecaj..
Je li ovakav osjecaj i kad covjek umire?
Ako je ovako onda je ljepsa brza smrt...
Jel imate slicna iskustva?
Jeste li se nekada davili sa hranom, topili se u vodi ili jednostavno dozivjeli neku na prvi pogled sitnicu koja je mogla da vas kosta zivota?
Znam da je nekad isla i emisija na discoveryu kao najbizarnije smrti... mozda sam vecaras mogao to biti ja da nje nije bilo u blizini...
Pucajte

4thman

Poznat
Poruka
8.109
PRevrtao sam se po "asfaltu"...prošlo mi u mislima da se neću dići.

Zavisi kakva je smrt, tako i odeš.
Kažu da je ona u snu u staroj dobi najbolja, ali ni oni ne žele da preminu...

A što koristiš tu tečnost ako pereš zube?
Pažljivije, i nećeš se samozadaviti.
Srećom pa si ostao nesamozadavljen(pridev je).

Cimerka ti spasla neopreznu glavu. Od čega si se gušio? Nisam to najbolje razumeo.

Poslednja izmena:

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.180
E ljudi necete vjerovati sta mi se sad desilo
Krenuo ja u krevet i normalno prije toga uriniram, operem zube i uzmem onu tecnost da ne smrdim iz usta , obicna ona tecnost plave boje
I uzeo ja da promuckam to u ustima
U tom momentu pogledah u cosak neku sjenku ne znam sta mi bi , podigoh glavu i tako mi ona tecnost poleknu u dusnik i pocehda se davim, gusim, bez vazduha skoro ostadoh ne znam sta se desilo

Srecom tu je bila moja cimerka koju sam probudio koliko sam rikao u borbi da dodjem do vazduha ...
Koliko neprijatan i gadan osjecaj..
Je li ovakav osjecaj i kad covjek umire?
Ako je ovako onda je ljepsa brza smrt...
Jel imate slicna iskustva?
Jeste li se nekada davili sa hranom, topili se u vodi ili jednostavno dozivjeli neku na prvi pogled sitnicu koja je mogla da vas kosta zivota?
Znam da je nekad isla i emisija na discoveryu kao najbizarnije smrti... mozda sam vecaras mogao to biti ja da nje nije bilo u blizini...
Pucajte
Znas kako ako se zagrcnes sa tecnoscu nije strasno. Strasno je ako ti upadne riblja ili pileca kost, e to vodi u urgentni centar....

Pilgrim

Domaćin
Poruka
4.805
Da, zato je vešanje za zločince.
Plus jeftino i čisto..
Nisam o ovome razmisljao ali interesantno i istino:) mada cuo sam i pricu da oni koji se objese nekad "ispustaju odredjene stvari u gace" ;)
Grgotao je onu plavu tecnost za ispiranje grla....
Jeste listerin :D
Pa kako od tečnosti? to samo @Pilgrim može
Listerin...
Objasnio sam gore :D Podigao sam glavu i poleknulo mi i poceo da se gusim :D
Сишло ти изгледа мало ка плућима. Не би се сигурно удавио од тога.
Zajebi ti, nije mi bilo sve jedno plus sam poceo da panicim
ma zagrcnuo se od pljuvačke, posle toga pola sata kašljao
Da,da nije zezanje jer sam poceo da panicim

4thman

Poznat
Poruka
8.109
Svi ispuštamo telesne viškove ne samo obešeni.
Dok se telo skroz ne izgasi od crvene pumpane vode i života. Zavisi kako se umre...

Niko od sudbine nije pobegao pa ni ti da se samozagušiš. @Pilgrim

Možda opomena pred nešto drugo...
Tako je mene ker opomenuo, ali ja sam i dalje vozio motocikl dok nisam izleteo opet, izbio sebi vazduh, malo rebra bolela ali kao i prvi put opreznost me je sačuvala(oprema, kaciga).

Ker mi je uleteo iz jarka dok sam išao oko 50kmh, meni žao psa dok meni iako sam ležao na asfaltu skoro ništa nije bilo..a ovo drugo sam sam kriv pa sam prodao bajk...

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.