******* bez obaveza je najbolje

R

Razbijac

Gost
ako ste kliknuli ovu temu potvrdili ste moju pretpostavku da vecina vas ovde nije u stanju da oseti ni trunku moje sustine.. procitaj te ovo.. mozda za vase bedne duse jos ima nade ili bar neko ne tako strasno cistiliste.. oplemenite te se..
*..Oseti me.. oseti kako nam se misli preplicu.. kao dva cveta. divlja.. nesavladna.. oseti kako udaram, kao talas, o stene tisine.. gledaj taj bezbroj kapi u koji se pretvorim pri svakom udaru.. oseti buru moje strasti.. plimu pozude.. prepusti mi se.. postani laka.. kao pero.. odleprsaj u svet ekstaza.. lelujavo.. izgubi tlo pod nogama.. i vise i vise.. oseti vrhunce.. oseti me u sebi.. oseti kako svaku prazninu tvoga bica ispunjava moja misao i moje telo.. moja dusa..dodirni te vrhunce.. popni se na planine smisla.. spokojno pogledaj na prosli zivot ogranicenosti.. tuge.. samoce i pogledaj u buducnost.. neke nove trenutke.. neke nove senzacije.. oseti tu vecnu ekstazu.. oseti smisao i plovi.. roni.. toni.. prepusti se.. tu si. na granici imaginacije i stvarnosti.. shvatas li da je upravo ta medja onaj izgubljeni deo slagalice.. velika tajna covecanstva.. vidis li kako nestajes.. i svo to jedinstvo.. spajanje.. carobno je.. jer vise neznam gde se zavrsavas ti i gde pocinjem ja.. milioni svetova rodjenih u delicu sekunde.. a govor.. hmm .. nebitan..samo nas ogranicava.. saplice svojim tromim, mrtvim ritmom i jednolicnoscu tonova.. oseti.. oseti toplinu moga tela.. moje usne na tvojim grudima.. oseti me u sebi.. i ruke na butinama i bedrima.. poljupce po ledjima.. vratu.. oseti me u sebi.. oseti kako su blizu te doline snova.. taj trenutak kada je bitna samo simbioza koja neminovno pocinje i zaslepljuje svojom uzvisenoscu i nagovestava tajnu univerzuma i stvaranja.. Alfa i omega.. pocetak i kraj...*
 
.....beskrajna tisina ...pokrece najdivnija osecanja,vraca na minule trenutke...proslost...sadasnjost ...koja je vec sada proslost...buducnost(opet sugerise na proslost)...Mirisi...svuda...u tisini..u mraku...u vodi...u bucnoj ulici..u nemirnoj atmosferi...Posecerila sam stvarnost...Kako gori secer kada se zapali?
 
Razbijac:
ako ste kliknuli ovu temu potvrdili ste moju pretpostavku da vecina vas ovde nije u stanju da oseti ni trunku moje sustine.. procitaj te ovo.. mozda za vase bedne duse jos ima nade ili bar neko ne tako strasno cistiliste.. oplemenite te se..
*..Oseti me.. oseti kako nam se misli preplicu.. kao dva cveta. divlja.. nesavladna.. oseti kako udaram, kao talas, o stene tisine.. gledaj taj bezbroj kapi u koji se pretvorim pri svakom udaru.. oseti buru moje strasti.. plimu pozude.. prepusti mi se.. postani laka.. kao pero.. odleprsaj u svet ekstaza.. lelujavo.. izgubi tlo pod nogama.. i vise i vise.. oseti vrhunce.. oseti me u sebi.. oseti kako svaku prazninu tvoga bica ispunjava moja misao i moje telo.. moja dusa..dodirni te vrhunce.. popni se na planine smisla.. spokojno pogledaj na prosli zivot ogranicenosti.. tuge.. samoce i pogledaj u buducnost.. neke nove trenutke.. neke nove senzacije.. oseti tu vecnu ekstazu.. oseti smisao i plovi.. roni.. toni.. prepusti se.. tu si. na granici imaginacije i stvarnosti.. shvatas li da je upravo ta medja onaj izgubljeni deo slagalice.. velika tajna covecanstva.. vidis li kako nestajes.. i svo to jedinstvo.. spajanje.. carobno je.. jer vise neznam gde se zavrsavas ti i gde pocinjem ja.. milioni svetova rodjenih u delicu sekunde.. a govor.. hmm .. nebitan..samo nas ogranicava.. saplice svojim tromim, mrtvim ritmom i jednolicnoscu tonova.. oseti.. oseti toplinu moga tela.. moje usne na tvojim grudima.. oseti me u sebi.. i ruke na butinama i bedrima.. poljupce po ledjima.. vratu.. oseti me u sebi.. oseti kako su blizu te doline snova.. taj trenutak kada je bitna samo simbioza koja neminovno pocinje i zaslepljuje svojom uzvisenoscu i nagovestava tajnu univerzuma i stvaranja.. Alfa i omega.. pocetak i kraj...*

Odakle si prepisao ovo? :twisted: :wink: :roll:
 
prepisao.. hmm.. postoji u mom umu jedna tabla.. uklesano na njoj jedno pismo.. i taj jezik u posebnim trenucima samo mogu da razumem.. obozavam te trenutke.. koristim ih.. u zadnje vreme sve cesce imam tu *cistinu misli* .. hvala ti andjele na tome...
 
A moze i ovako:
Cuti i pusti da sad zile moje
zabrekcu novim zanosnim zivotom\
da zaboravim na velicanstvo prirode
a potom,
kad prodje sve i malaksalo telo
ponovo padne u obicnu camu,
i zivot sav i nadahnuce celo
tiho necujno potone u tamu,
Ja cu ti tada pricati otuznu
pesmu o ljubavi,
kako ceznem, ljubim i volim te
mada u tom trenutku ne osecam tako.
A ti ces bedna zeno kako vazda
slusati ove reci lazne,
zahvalices bogu sto te sazda
i oci ce ti biti od suza vlazne

P.S. Nisam siguran da je bas ovako, ali verovatno ima neki skolarac koji bi mogao da ispravi greske,
Iskrena pesma
cini mi se Rakic
 
Tako ,kao zvezde u lokvi na drumu,
Umrece ta ljubav u svom stidu mnogom,
S jednom crnom ranom u srcu i umu-
Vec s prvim poljupcemi sa prvim zbogom.

Dok krupni svecnjaci dogoreli gasnu;
Razbijene case ispite;dok modru
Svoju sen jos bacas na zavesu jasnu;
Dok jos zig tvog tela vidim na svom odru.
......
Nekada praznik mojih ociju i sluha ,
da sad budes tajna moje gorcine i bola.

.......
Ti u kojoj ljubljah svoju iluziju,
Svoj san o ljubavi i san o lepoti,
I neku rec strasnu kazanu u ploti,
A koju ja pojmim silnije od sviju.

.......
Svaki sum da seca tvog cutanja;svaka
Tmina opomene na svetlost tvog glasa;
Da je srce puno sve tvojih koraka;
Da na svacem lezi senka tvoga stasa.
.......


 
.. *romanticna budala*.. hmm.. kontam da te je bas iznerviralo *vase bedne duse* .. kako je zanimljivo *kopati* po tudjim umovima:) ne shvatas da si svojom praznom frazom samo potvrdila moju pretpostavku.. bar sto se tebe tice:) oprosti.. evo ovde pred svim ovim ljudima ti se izvinjavam (nije tesko biti fin:) ).. :wink:
 
Razbijac:
ako ste kliknuli ovu temu potvrdili ste moju pretpostavku da vecina vas ovde nije u stanju da oseti ni trunku moje sustine.. procitaj te ovo.. mozda za vase bedne duse jos ima nade ili bar neko ne tako strasno cistiliste.. oplemenite te se..
*..Oseti me.. oseti kako nam se misli preplicu.. kao dva cveta. divlja.. nesavladna.. oseti kako udaram, kao talas, o stene tisine.. gledaj taj bezbroj kapi u koji se pretvorim pri svakom udaru.. oseti buru moje strasti.. plimu pozude.. prepusti mi se.. postani laka.. kao pero.. odleprsaj u svet ekstaza.. lelujavo.. izgubi tlo pod nogama.. i vise i vise.. oseti vrhunce.. oseti me u sebi.. oseti kako svaku prazninu tvoga bica ispunjava moja misao i moje telo.. moja dusa..dodirni te vrhunce.. popni se na planine smisla.. spokojno pogledaj na prosli zivot ogranicenosti.. tuge.. samoce i pogledaj u buducnost.. neke nove trenutke.. neke nove senzacije.. oseti tu vecnu ekstazu.. oseti smisao i plovi.. roni.. toni.. prepusti se.. tu si. na granici imaginacije i stvarnosti.. shvatas li da je upravo ta medja onaj izgubljeni deo slagalice.. velika tajna covecanstva.. vidis li kako nestajes.. i svo to jedinstvo.. spajanje.. carobno je.. jer vise neznam gde se zavrsavas ti i gde pocinjem ja.. milioni svetova rodjenih u delicu sekunde.. a govor.. hmm .. nebitan..samo nas ogranicava.. saplice svojim tromim, mrtvim ritmom i jednolicnoscu tonova.. oseti.. oseti toplinu moga tela.. moje usne na tvojim grudima.. oseti me u sebi.. i ruke na butinama i bedrima.. poljupce po ledjima.. vratu.. oseti me u sebi.. oseti kako su blizu te doline snova.. taj trenutak kada je bitna samo simbioza koja neminovno pocinje i zaslepljuje svojom uzvisenoscu i nagovestava tajnu univerzuma i stvaranja.. Alfa i omega.. pocetak i kraj...*
Nek prica ko sta hoce, volela bih da dozivim tako nesto....
 

Back
Top