Bez novogodišnjeg vatrometa u Beogradu, grad će novac preusmeriti društvima za zaštitu životinja

Opet ste zalutali, tema. nije ljubimci, već otkud pravo opštinskoj gospodi da pare šetaju gde oni hoće i čije pare to šetaju..
Pa uvek se može naći zajednički neprijatelj prema kome će se usmeriti mržnja da bi se skrenila pažnja sa stvarnog problema. U ovom slučaju su to psi, u drugom gejevi... Idealna taktika vlasti.

Pazi, meni je život mog psa vredniji od života nekog Mileta iz Loznica kog ni ne znam. I to je to. A ta naučena mantra da vam je život ljudi vredniji se vidi u samom odnosu ljudi prema ljudima. Ko se više ubija na ovom svetu? 🙄
čovece, zaustavi se na ovom ne upadaj u blato sve više..sigurna sam da ti svog psa ne voliš više nega ja mog, ali nikada nisam psa stavljala ispred ljudi
niti život psa može biti vredniji od života čoveka..razumela bih da si neki klinac pa da napišeš nešto ovako ali odrastao čovek..ne razumem

Molim vas, ja i meni slicni ne bi mogli da preživimo u prirodi a ni na ulici duže od 24 h..zato vas molim da prekinete da vredjate naše vlasnike koji nas vole i cuvaju..ja koja sam na slici..ne lajem,ne uznemiravam nikoga, , moja vlasnica skuplja moju kaku kada to obavim u travi iza zgrade, vodi me na povocu volim da se igram i da se mazim,volim ljude pa i one koji mene ne vole , cak i one koji su pokušali da me šutnu nogom ovako malu kada sam prolazila pored njih i htela da se igram sa njima

Zato ostavite se corava posla i nas prepustite nasim vlasnicima a za sve primedbe koje imate vezano za vlasnicke i ulicne pse obratite se gradskim vlastima i ne budite zli, jer i mi smo živa bica..Najlakse je da nas pobijete sve, zbrišete sa lica zemlje....samo kakav bi vam tada bio život i da li bi mogli mirno da spavate

I da, ako to krenete da radite onda pobite i mačke i ostale kucne ljubimce

DSC00047.JPG

@Zla Beba
I kad čujem tu reč "pravo".. Ko ti ga je dao? Pa sami sebi smo dali. Nije nam priroda ili bog dao "pravo". A jel, kako je lepo dati sam sebi pravo na uštrb prava drugih?
Nego kako , evo u BG , pravo da parkira ispred apoteke, nema sanse da pridjes apoteci nego moras okolo pa preko prodavnice brava i eksera pa na apoteku...nije jedan..
Pravo da parkira na sred raskrsnice kod semafora...
Niko danas ne dobija prava, svi ga osvajaju....
Ako ima stan ili nekretninu , pravo da ulazi podstanaru i uzima sta mu se svidi....

Sve je to Srbija....
A da i pravo da nekog izlemas u mraku jer je zauzeo neko pravo koje nije smeo..
A tu je i pravo da neko provede 10 godina u zatvoru za pravo da pokaze nekom da mu smeta njegovo pravo...

Sad na temu, po meni taj novac je trebalo usmjeriti na liječenje djece, sramota je da se sms-ovima liječi sedmogodišnjak obolio od raka. Ogromne su malverzacije u vezi ovih društava za zaštitu životinja, na žalost životinje najmanje vide koristi od toga. I na to bi trebalo da obrate pažnju ljubitelji životinja jer "izdajice" su u njihovim redovima, nismo im mi neprijatelji.

Sad na temu, po meni taj novac je trebalo usmjeriti na liječenje djece, sramota je da se sms-ovima liječi sedmogodišnjak obolio od raka. Ogromne su malverzacije u vezi ovih društava za zaštitu životinja, na žalost životinje najmanje vide koristi od toga. I na to bi trebalo da obrate pažnju ljubitelji životinja jer "izdajice" su u njihovim redovima, nismo im mi neprijatelji.
Po meni, prvo bi trebalo rešiti problem zašto se u ovoj zemlji deca (a i ljudi uopšte) leče SMSovima? To uzimamo zdravo za gotovo, a neka stoka puni sebi džepove od poreza.
Ili kako je moguće da je organizovanje Nove godine sa jelkom od 80k eur važnije od slanja bolesnog deteta ili čoveka na lečenje u inostranstvo? 🤔
Sumnjam da su psi krivi za to.

Poslednja izmena:
Po meni, prvo bi trebalo rešiti problem zašto se u ovoj zemlji deca (a i ljudi uopšte) leče SMSovima? To uzimamo zdravo za gotovo, a neka stoka puni sebi džepove od poreza.
Pa trebalo bi naravno, ljudi su letargični i ne poduzimaju ništa dok im ne prijeti propast na njihovom kućnom pragu a i tad je reakcija blaga tipa tresla se gora rodio se miš. Vremena su se promijenila i svako radi šta hoće, nekada ako si bio lopov tvoja se kuća obilazila na široko i znalo se za poštenje, čast, obraz, riječ....sad to sve manje vrijedi od ovog posta koji sam napisala.

Сад би требало да укинемо сву забаву јер неко нема пара за лечење. Ок, нека се испрсе прво фудбалски клубови, фудбалери и тзв спортски радници, они ваљају милионе.

Сад би требало да укинемо сву забаву јер неко нема пара за лечење. Ок, нека се испрсе прво фудбалски клубови, фудбалери и тзв спортски радници, они ваљају милионе.
ili direktori javnih preduzeca koji primaju po 40.000, 50.000 i više hiljada evra mesecno platu.. a pre svega to treba da radi država.

Prvo neka se isprsi država jer su to naše pare koje mi njoj dajemo da nešto pametno uradi u naše ime. A drugo, sada se lepo vidi iz tvog komentara (i lajka) koliko ti je ustvari stalo do drugih ljudi. Bitnije je znači potrošiti državnih milion eur za zabavu nego dati za lečenje ljudi? Toliko o tom vašem čuvenom "vrednovanju" ljudskog života. Licemeri.
A treće, šta neko radi sa svojim privatnim parama nije tvoja stvar.

Opet ste zalutali, tema. nije ljubimci, već otkud pravo opštinskoj gospodi da pare šetaju gde oni hoće i čije pare to šetaju..

Ljudima ovo uopšte ne pada na pamet, jer svi se uhvate za priču o kućnim ljubmcima i budu u fazonu, jaooo baš slatko. Ko im je bre dao pravo da prebacuju novac kao košarkašku loptu?

Prvo neka se isprsi država jer su to naše pare koje mi njoj dajemo da nešto pametno uradi u naše ime. A drugo, sada se lepo vidi iz tvog komentara (i lajka) koliko ti je ustvari stalo do drugih ljudi. Bitnije je znači potrošiti državnih milion eur za zabavu nego dati za lečenje ljudi? Toliko o tom vašem čuvenom "vrednovanju" ljudskog života. Licemeri.
A treće, šta neko radi sa svojim privatnim parama nije tvoja stvar.
Ма хајде? И те државне паре су моје паре јер сваком куповином и порезом пуним буџет.

Pa o tome i pričam, našim parama, raspolažu i koriste ih ljudi koji nas ionako ništa ne pitaju...a da bi to prikrili, ubace priče razdora, kao što je ova, gde će se mnogi, kao ti, zapitati, zašto životinje a ne nešto drugo. I dok se mi prepiremo, oni žive neki drugi život.

Back