Bez novogodišnjeg vatrometa u Beogradu, grad će novac preusmeriti društvima za zaštitu životinja

Lagerta

Elita
Supermoderator
Poruka
17.454
Pročitah sada da je grad Beograd odlučio da ne bude novogodišnjeg vatrometa a da se novac, koji je planiran za vatromet, preusmeri društvu za zaštitu životinja. Kao ljubitelj životinja, i ovom slučaja, pasa, koji svake Nove Godine doživljavaju traume od pucanja, petardi, vatrometa, pozdravljam ovu odluku ali nisam mogla da sa ne zapitam, zašto taj novac nije preusmeren za lečenje dece od retkih bolesti, za koje skupljamo novac SMS-om?
Da im neko predloži da se za Božić, takođe, ne organizuju pucačine, da pokupuju petarde i ostalo 'pucačko' naoružanje pa taj novac da pošalju za bolesnu decu ?

Повлађивање кучкарској секти. Од мене глас добити неће.
Трпимо одвратан лавеж целе године и никог није брига. Купићу петарде и бацаћу их са балкона, у инат.

Повлађивање кучкарској секти. Од мене глас добити неће.
Трпимо одвратан лавеж целе године и никог није брига. Купићу петарде и бацаћу их са балкона, у инат.

U pravu si

Gazimo pseća *****, hodamo kao po Kandaharu da li će nečije kuče da potrči, iznenadni laveži po hodnicima i još da nam uskrate vatromet

I pri tome još kao novac daju za zaštitu životinja .. pa ko se to tako pametan dosetio ...

Ja sam za peticiju, hoćemo vatromet i tačka.

Ne sviđa mi se to ni malo. Uskraćuju radost deci i odraslima.
U stvari, glupo je do bola.
Ima li grada u Srbiji, koji ne odjekuje detonacijama u toku novogodišnje noći? Vatromete kupuje većina stanovništva za tu noć, dakle koje uskraćivanje radosti? I odkada je to vatromet jedina novogodišnja radost, za moju porodicu je radost jelka, dekoracije, deljenje paketića, svečana trpeza..

Ima li grada u Srbiji, koji ne odjekuje detonacijama u toku novogodišnje noći? Vatromete kupuje većina stanovništva za tu noć, dakle koje uskraćivanje radosti? I odkada je to vatromet jedina novogodišnja radost, za moju porodicu je radost jelka, dekoracije, deljenje paketića, svečana trpeza..
grandiozni vatromet je neophadan da nam se ne smeje ceo svet

Нормалне животиње су отпорне на буку, мутанти не.
imaš kučiće i konje koji su trenirani za rat pa im ništa nije. Znači ovo razmaženo.

TI vlasnici bi trebali da budu presrećni da im grad trenira ljubimce da ne budu sise

Back