Bez komentara

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.554
Pojma nemam kako sam dosla do ove grupe ali eto sve je pocelo sa nekim mrsavljenjem i onda sam kliknula i naletila na ovu grupu
i tako chitajuci pitanje pa i udarni odgovor

shta mislite kad prochitate povako neshto !?

1650117269262.png

Marko_smt

Primećen član
Poruka
981
Post ne mogu da komentarišem jer ne poznajem ljude.
Ono što mogu da kažem je da ne bih pitao nikog za takav savet, to je odnos dvoje ljudi u braku.

Što se tiče komentara ispod, jedva sam ga pročitao jer nema ni jednu tačku.
Kao drugo, osoba koja je to pisala je religiozni fanatik reklo bi se.
Ali nemam neko posebno mišljenje jer postoji sloboda govora pa samim tim i ovakvi komentari.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
275.473
Prvi komentar ne znam sta ce joj i cetvrto dete pored troje koje ima, ali to je moje mišljenje..ima osoba koje vole da se pate i cimaju u zivotu
Drugi komentar soba koja je napisala taj komentar je van pameti ..bolje da oe kod nekog popa i ispovedi se..boze mi oprosti pogrešila sam

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.554
Jel na prvi ili drugi komentar no koment
:ljub:
Post ne mogu da komentarišem jer ne poznajem ljude.
Ono što mogu da kažem je da ne bih pitao nikog za takav savet, to je odnos dvoje ljudi u braku.

Što se tiče komentara ispod, jedva sam ga pročitao jer nema ni jednu tačku.
Kao drugo, osoba koja je to pisala je religiozni fanatik reklo bi se.
Ali nemam neko posebno mišljenje jer postoji sloboda govora pa samim tim i ovakvi komentari.
dobro zhensko ko zhensko postavilo anonimno pitanje (ili je neki moderator jer mu dosadno bilo)
al ova sa crkvom i Bogom e ona je vetj za nadgledanje
Prvi komentar ne znam sta ce joj i cetvrto dete pored troje koje ima, ali to je moje mišljenje..ima osoba koje vole da se pate i cimaju u zivotu
Drugi komentar soba koja je napisala taj komentar je van pameti ..bolje da oe kod nekog popa i ispovedi se..boze mi oprosti pogrešila sam

ona ima jedno a njen muz ima dvoje (tako naglasava) a ona hotje josh jedno sa njim a tachno je da on ima troje a netje cetvrto

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.832
Зашто су 4.-5.-10. дете патња и цимање у животу?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.