Bez cega ne mozete zamisliti zivot?

Imala sam ovde nedoumice i mislila da Vojvoda može biti moj live prijatelj, neko koga lično znam. Izvinite!
Moj prijatelj je izgubio nogu i tu i tamo ima besplatan pristup pravim drogama jer je to nešto što mi ovamo, obični, još ne razumemo, nemamo.
Мислила си да могу пријатељ, то сам само разумео.. Твој пријатељ је изгубио ногу, жао ми је, али како мене повезујеш са тим?
 

Ne znam, znam da nisi taj moj prijatelj, ali... nisam te pratila baš, ali te osećam kao prijatelja koji je izgubio nogu.
Nešto jesi izgubio, nešto te jeste obogaljilo.
Elem...
Svi smo ovde u sličnim stanjima.
Zato vrtim iste pesme.
даћу ти тестеру па ме обогаљи. Истреси се.
 
Као и сви ви, срео сам велик број људи који су се заклињали како никад не би или не би могли оставити цигаре, алкохол, овај или онај хоби, и начин живота. И шта се десило? Болештина, неки склоп животних околности и постали су оно за шта су тврдили да не могу или никад неће. Постали су горљиви ренегати. Наравно, има и оних који "гурају" до задњег даха, али такви су мањина. С друге стране, колико је људи преживјело наци, бољшевичке и пост WWII концлогоре. Свакодневно "окупани" злом, нису се предавали и успјели су да прегурају без ичега. Тако да је мој закључак, да се може без свега, сем воље за животом.
 
Znam batice.

Kako ono rece andjeo zamaskiran u niggera:

I'm tired, boss. Tired of bein' on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having me a buddy to be with, to tell me where we's going to or coming from, or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it - it's like pieces of glass in my head, all the time.

Jedan od mojih omiljenih filmova svih vremena! To su oni filmovi koje gledas sa knedlom u grlu ili krisom pustis suzu!
 
Neko ovde rece da ljudi anonimno lazu na propalom Forumu.
Sta lazu? Ko?
Ovu temu dozivljavam kao pitanje, sta su male ili velike stvari koje ti znace u zivotu.

Ljudi polaze od sebe, projektuju sebe na okolinu, pa misle, ako oni nesto rade, to svi rade.. Kao Dastin Hofmann u Kisnom Coveku - kad krene da nabraja lekove, koje uzima, pa pita zenu za barom, koje lekove ona pije.
Ako ce se banalizovati tema, evo da pocnem i ja... Ne mogu da zamislim zivot, a da ne obrisem svoju pozadinu toalet papirom, ne istusiram se posle rada, ne jedem, ne pijem, ne masturbiram..
Nikad probala droge nisam ni u trenucima najvece zivotnog ocaja, a imadoh ih onoliko. Poneko pivo ili valerijana kapi.. Droge ne. Ne mozes nadrogiran ici kroz zivot, bar ne stalno. Naucis da podneses zivot, tvoj je. Dejstvo kad - tad popusti. Pare se nemaju svaki dan za neku crtu ili sta ko vec preferira.
 

Back
Top