Bez cega ne mozete zamisliti zivot?

*pustinjakinja

Buduća legenda
Poruka
28.681
Neozbiljni ljudi. Ono kao kada pitaš decu i ona ti kao fora odgovore ovako. I onda se kikoću kako su te prešla, a ti si u fazonu, wow, koga ja pitam. :D

E s tobom od sad samo mrtva i ozbiljna.
Mislim stvarno... zašto bih nekoga "prelazila" ili šta već...
Nisam znala da je baš toliko ozbiljna tema i evo duboko se i iskreno izvinjavam na, kako se to zove, spam?
Budi ti meni živ i zdrav, svejedno si mi drago biće. :kpozdrav:
Oprosti.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
E s tobom od sad samo mrtva i ozbiljna.
Mislim stvarno... zašto bih nekoga "prelazila" ili šta već...
Nisam znala da je baš toliko ozbiljna tema i evo duboko se i iskreno izvinjavam na, kako se to zove, spam?
Budi ti meni živ i zdrav, svejedno si mi drago biće. :kpozdrav:
Oprosti.
Nekako, volim diskusiju, znaš. Ne kažem sad ništa ružno što neko to napiše, ali kad jednom krene, svi se nadovežu i krene spam tema. Onda je sve besmisleno. Sa razlogom otvaram temu, sa iskrenim interesovanjem. Svako ne može bez hrane, vode i vazduha. :D

*pustinjakinja

Buduća legenda
Poruka
28.681
Nekako, volim diskusiju, znaš. Ne kažem sad ništa ružno što neko to napiše, ali kad jednom krene, svi se nadovežu i krene spam tema. Onda je sve besmisleno. Sa razlogom otvaram temu, sa iskrenim interesovanjem. Svako ne može bez hrane, vode i vazduha. :D

Ja najiskrenije jedino bez navedenog i ne bih mogla. I bez sebe. Još jednom se duboko izvinjavam, zaista je moja greška.
Uživaj. Ne mogu jedino da ne dodam, iznenađena sam promenama i verovatno ih nisam ozbiljno shvatila. Sada sam shvatila. Hvala ti. :kpozdrav:

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.637
Ne bih mogla zamisliti život bez dobrih ljudi koje Bog čuva na svim stanama sveta, a čija dobrota dobaci zrak bilo gde, ma odakle, ali precizno, bez ikakvih prepreka! Hej, ti...
Iz mnogo primera sam naučila da svuda postoje bogougodni ljudi kojima ni oči nikad nećemo videti, a čija dela nas postide i skruše, otruju svaku gordost i samoljublje u korenu.
Bože...
Pa, tačno ne bih mogla da zamislim život bez Božije ljubavi i milosti jer je On taj koji sve tako lepo udesi!

LjubicaS

Primećen član
Poruka
991
Tekuca voda.

Kada nestane struje ne panicim, kada nestane vode iste sekunde mi padne na pamet da bi trebao oprati ruke.
Jos ako me stisne srat', eto napadaja panike.
Gore je nemati struju nego vodu. Bez struje je tisina u kuci. Nema tandrkanja sa TVa, muzike u pozadini, WFa, pa ukucani pocnu da pricaju i da se gledaju u oci 😀
Ma super..

Ali bez vode je uzas.. Krs sudova smrdi, smrdi kupatilo, ti sam pocinjes da se cesas i unervozis..

Poruka
16.646
Гудре. Овај, и овакав свет, је тешко сварити стрејт.
Znam batice.

Kako ono rece andjeo zamaskiran u niggera:

I'm tired, boss. Tired of bein' on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having me a buddy to be with, to tell me where we's going to or coming from, or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it - it's like pieces of glass in my head, all the time.

Војвода

Ističe se
Poruka
2.850
Znam batice.

Kako ono rece andjeo zamaskiran u niggera:

I'm tired, boss. Tired of bein' on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having me a buddy to be with, to tell me where we's going to or coming from, or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it - it's like pieces of glass in my head, all the time.

То је то. **** ми се од ових неискрених одговора горе. Људи дођу на прсли форум као тотални анонимуси, и опет имају потребу да лажу.. какво ругло.

4thman

Iskusan
Poruka
6.577
То је то. **** ми се од ових неискрених одговора горе. Људи дођу на прсли форум као тотални анонимуси, и опет имају потребу да лажу.. какво ругло.
Veruju u svoju istinu.

Neko je rekao površan odgovor, neko direktan, neko nebeski, a neko zajebantski, kao ti npr... koliko dugo si živeo bez gudre?

Војвода

Ističe se
Poruka
2.850
Veruju u svoju istinu.

Neko je rekao površan odgovor, neko direktan, neko nebeski, a neko zajebantski, kao ti npr... koliko dugo si živeo bez gudre?
Искулирај. Довољно дуго да могу да опалим хејт промишљено где видим да има простора за тако нешто. Настави да коментаришеш без чега неби могао да наставиш живот.

Poruka
16.646
Ja nikada speed uzeo, strah me.
Uzeo bi ekstremnu dozu MDMA da imam priliku, volio bi osjetiti taj (privid) srece.

Uzeo sam tek marihuanu i psihodelik u ekstremnoj dozi.
Jeo si gljive/cisti LSD?

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.637
Искулирај. Довољно дуго да могу да опалим хејт промишљено где видим да има простора за тако нешто. Настави да коментаришеш без чега неби могао да наставиш живот.
Imala sam ovde nedoumice i mislila da Vojvoda može biti moj live prijatelj, neko koga lično znam. Izvinite!
Moj prijatelj je izgubio nogu i tu i tamo ima besplatan pristup pravim drogama jer je to nešto što mi ovamo, obični, još ne razumemo, nemamo.

Poruka
16.646
Imala sam ovde nedoumice i mislila da Vojvoda može biti moj live prijatelj, neko koga lično znam. Izvinite!
Moj prijatelj je izgubio nogu i tu i tamo ima besplatan pristup pravim drogama jer je to nešto što mi ovamo, obični, još ne razumemo, nemamo.
Iskrena sucut tvom prijatelju koji za razliku od nekih drugih, drogu koristi kako bi si olaksao bolove.

Војвода

Ističe se
Poruka
2.850
Ja nikada speed uzeo, strah me.
Uzeo bi ekstremnu dozu MDMA da imam priliku, volio bi osjetiti taj (privid) srece.

Uzeo sam tek marihuanu i psihodelik u ekstremnoj dozi.
Jeo si gljive/cisti LSD?
Нећемо о томе ;)
IMG_20220705_215504_541.JPG

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.