bez alata nema zanata

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
daklen, koliko muskarci zaista umeju da koriste svoj bogom dan alat? koliko se vi muskarci osecate zaista sigurnim u to sto radite i u nacin na koji radite?
a zenski deo, da li postoje neke opste "greske" u muskom baratanju alatom?
i kako musko uopste da zna sta nama kada treba i prija? :think:
 
Od sinoć situacija :
- Jel slobodna stolica ? - Anja
- Jeste ali košta. - Brajan tj ja
- Koliko košta ? - Anja
- Palačinke - ja
- Slane ili slatke ? - Anja
- I jedne i druge. - ja
- Ali ja držim dijetu - Anja
- Ja je ne držim - ja
- Ja držim - Anja
- Držiš dijetu ? Ne treba ti, izgledaš odlično, a i najlepša si devojka u kafiću.I najlepše si obučena. - ja
- Ja više ne držim dijetu- Anja
.....
.... tako da treba biti domišljat i bez kite. Kita dolazi malo kasnije.
 
daklen, koliko muskarci zaista umeju da koriste svoj bogom dan alat? koliko se vi muskarci osecate zaista sigurnim u to sto radite i u nacin na koji radite?
a zenski deo, da li postoje neke opste "greske" u muskom baratanju alatom?
i kako musko uopste da zna sta nama kada treba i prija? :think:

do sad se ni jedna nije bunila, pa sad...misim...el smo mi forumeri najbolji jebbači na svetu il nismo...:rtfm: :lol:
...a kako...:think:neam pojma...nisam razmišljo kako, pod kojim uglovima i to...:rumenko:
...sve spontato...
 
dobro bre muski, umesto sto kukate sad ovde, odgovrite na pitanje:)
kako i koliko uopste znate sta kada i kako hocemo?:)

Ne znamo, nagadjamo.
Ponekad se desi da pogodimo i onda one cvrkuću i ujutro pevuckaju dok spremaju doručak i kuvaju kafu.
Uvek sam se pitao zašto žene znaju samo da kažu: "Nemoj to, to mi ne prija!" Još nijednom nisam čuo neku da je rekla: "Prija mi to i to, hoću da mi uradiš tako i tako!"
Zašto - bem li ga, valjda je to deo urodjenog ženskog talenta za komplikovanje života?
Zadovoljena? (Mislim odgovorom... ;))
 
i kako, ondak mi kazemo sledece:
"znas sta dragi, prvo mi lizi, ali tako da bude ko dodir sna..i ondak mi nabi jezik unutra al taman onoliko koliko ja ocu. posle moze eks al do pola. i tako jedno dvaes minuta. sledece je da mi ga steras do jaja ali pazi na tempo, mora da bude bas ono onako...znas...i ondak ostalo..."
 
Ne znamo, nagadjamo.
Ponekad se desi da pogodimo i onda one cvrkuću i ujutro pevuckaju dok spremaju doručak i kuvaju kafu.
Uvek sam se pitao zašto žene znaju samo da kažu: "Nemoj to, to mi ne prija!" Još nijednom nisam čuo neku da je rekla: "Prija mi to i to, hoću da mi uradiš tako i tako!"
Zašto - bem li ga, valjda je to deo urodjenog ženskog talenta za komplikovanje života?
Zadovoljena? (Mislim odgovorom... ;))

zadovoljena:)
konstruktivan odgovor:)
 

Back
Top