bez alata nema zanata

i kako, ondak mi kazemo sledece:
"znas sta dragi, prvo mi lizi, ali tako da bude ko dodir sna..i ondak mi nabi jezik unutra al taman onoliko koliko ja ocu. posle moze eks al do pola. i tako jedno dvaes minuta. sledece je da mi ga steras do jaja ali pazi na tempo, mora da bude bas ono onako...znas...i ondak ostalo..."

Vish prvo je problem sto vi ne znate sta ocete..pa onda sta valja..a i ne moze isto sa svakim..znaci ebu vas lose navike:lol:
 
i kako, ondak mi kazemo sledece:
"znas sta dragi, prvo mi lizi, ali tako da bude ko dodir sna..i ondak mi nabi jezik unutra al taman onoliko koliko ja ocu. posle moze eks al do pola. i tako jedno dvaes minuta. sledece je da mi ga steras do jaja ali pazi na tempo, mora da bude bas ono onako...znas...i ondak ostalo..."
Baš tako. Traje manje od minut da to kažeš, a puno olakšava posao.
Posle tokom torbanja (Uh što volem izraz torbanje! :D) možeš samo da izdaješ kratke smernice u cilju daljeg poboljšanja doživljaja.
 
ova tema je fantasticna (nije sto je moja:P) ali muskarci se ocigledno trude da ne odgovore. jer vas pogadja u osetljivo mesto tj penis:)
a moze da se razvije u dobru temu samo da ste malo manje stisceni:P ko stiscena sunka ste:P
 
daklen, koliko muskarci zaista umeju da koriste svoj bogom dan alat? koliko se vi muskarci osecate zaista sigurnim u to sto radite i u nacin na koji radite?
a zenski deo, da li postoje neke opste "greske" u muskom baratanju alatom?
i kako musko uopste da zna sta nama kada treba i prija? :think:

Za dobar sex je potrebno najmanje dvoje..Kazem sta zelim i kako zelim pa to i dobijem i budem uvek zadovoljna
To isto ocekujem od njega
 
komunikacija bre, pa nije to strasno

ja vala kazem, kad ga nabije oci da mi ispadnu u momentu kazem:lol:

pa ne ozbiljno, nisu ni oni coravi pa vidi i po reakcijama, kad krenes da cvrkuces, sto neko rece, on ukopca da ti to prija pa tera do zvezda :zper:

sto kaze dloa pravite nauku od necega sto s tim nema veze, sve je u kooperaciji :aha:
 
:think:

jel neko u temi naveo da se radi o forumasima/icama? :roll:

alo devojko,ili sta si vec,ovde ima svakakvih,previse trolujes i zapocinjes bespotrebne rasprave koje od obicnog seksa iscupa najgoru filozofiju,jel sam ja tebe spominjao uopste?
ako ti nemas nikakvih problema u seksu i u komunikaciji telima sta se osecas prozvanom onda?a posto je ovo forum,onda se podrazumeva da pisu forumasi,a ne nase komsije.
 
I cvrkutanje moze lako da se odglumi ako je devojku stid da kaze sta zeli pa onda glumi i folira se a on,nesretnik misli da je najbolji na svetu.Zena mora jasno da kaze sta zeli,sta joj prija a sta ne.Drugacije ne ide...Naravno dok se partneri ne upoznaju dovoljno da i on i ona mogu da naslute potrebe onog drugog.
 

Back
Top