Betonska galanterija

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
( još jedna iz arhive, a neko ju je i sklonio sa teme )


Aprila 2006. godine radio sam u Sremskoj Kamenici, u fabrici betonske galanterije.
Te godine živeo sam, tj probao sam da živim u Novome Sadu i radio sam svakojake poslove, a ovaj je bio poslednji u tom gradu.
Nisam se dugo ni zadržao radaći tamo, možda nekih tri nedelje, ne zato što je manje, više posao fizički naporan, jednostavno, to nije moj svet, niti pripadam toj vrsti ljudi ali probao sam i video sam šta je.
Kada se neko zamisli i priupita, šta je betonska galanterija, neka se ne zanosi da je posao galantan, niti su proizvodi za galantnu upotrebu.
Te prve nedelje, radio sam za presom, koja je pravila betonske ploče, koje se koriste za popločavanje parkinga, ulica, trgova i sl.
Tu i nije bilo teško raditi, više me je smarao jedan nadzornik iz Zrenjanina. Ubijao me je njegovim dosadnim pričama, a izvlačenje presovanog betona iz prese i stavljanje na palete mi je bio čisti duševni užitak. Težinu posla nisam ni osećao.
Kantina je primala oko 60 – 70 ljudi raznih profila, mada je najzastupljeniji bio broj bivših zatvorenika, lopova i ubica. Oni su bili stalni radnici, a ljudi poput mene su se menjali na svakih 2 – 3 nedelje, retko ko se zadržavao duže. To smo mi koji su bežali u grad, nadajući se boljem životu, a ne uvidjajući da smo pogrešili i da nismo poradili u svom dvorištu na bolje, nego begom u tudje, ponadali smo se nečemu čega nije ni bilo....
Hrana je bila dosta dobra, za mene najbolja tad, jer sam i radio za tu hranu, jer sve pare sam davao na stan i na ništa više.
U kantini, te prve nedelje primetio sam jednu ženu, nekih 40, 45 godina, bila je plavuša, verovatno lepa nekad ali cement je učinio da ostari pre vremena.
Pitao sam jednog radnika što je sedeo do mene ko je ta cura, a on mi je odgovorio da je to gazdarica firme...Gazdarica ? Šljaka sa nama, ne seri....Ovaj sav ozbiljan i govori da je ona stvarno gazda ove firme ali da radi isto ko i obični fizikalci jer ne može da prepusti neke poslove u firmi radnicima, jer želi da ima dobre proizvode, a da bi imala dobre proizvode betonske galnterije, moraš da si po ceo dan u pogonu i da radiš u istom.
Posle sam skontao, posmatrajući i slušajući radnike oko sebe, zašto ta žena radi sa njima...pa ni ja im ne bi dao da mi pričuvaju nacrtanu ovcu na papiru, a kamoli jedan posao, koji donosi dobar profit ali mi koji smo tamo radili, giljajući u cementu, šljunku i nesnosnoj buci presa, radili smo za dosta male plate...imao sam taman toliko da platim sobu, a hranio sam se u fabričkoj kantini.

Početkom druge radne nedelje, prešao sam u pogon za izradu betonskih ivičnjaka. Tamo je radila i gazdarica ( imena se ne sećam, možda Goca ali sumnjam da se bilo kako zove, možda čak nisam nikada ni pitao za ime ).
A betonski ivičnjaci.....toliko puta sam gazio po njima i ne misleći kako i ko ih proizvodi sve dok nisam te druge nedelje prešao u pogon za izradu ivičnjaka.
Odmah da se razumemo, to je ujedno bio i najgori i najteži posao u fabrici. Čelični kalupi u koje se nalivao beton, da bi posle sušenja iz kalupa izlazili ivičnjaci za razne firme koje su se bavile javnim uredjenjima ili gradnjom puteva.
Tu je retko kad bilo predaha tokom radnog dana, da izuzmem pauzu za ručak. Čas si nalivao svež beton u kalupe, a zatim vadio već one osušene i sortirao na palete.
80 kilograma, toliko su težili kalupi napunjeni betonom. I jedina žena medju nama muškarcima, je zajedno sa nama punila kalupe betonom i premeštala kalupe i prazne i pune. Žena, vlasnica firme i fizikalac ujedno. Ne znam da li sam joj se divio ili sam je žalio tad. Više sam razmišlao da što pre odem do stana, da se okupam i legnem da spavam.
Radno vreme je bilo od 8 h ujutru do 4h posle podne ali to vreme tamo je ubijalo na svaku pomisao nekog izlaska uveče na piće u Novom Sadu....

Tog dana, radilo se žestoko. Ivičnjaci su trebali da se isporuče nekoj firmi, a ovi ko uz ******, naručili su neki nenormalan broj istih, pa smo otkidali ruke, noge i ledja od pravljenja ivičnjaka.
Negde posle 12 h, nisam mogao više da izdržim i izašao sam iz pogona, umio se i seo uz jedan zid medju gomilom ivičnjaka i uživao u Suncu i pogledu na Novi Sad. Da imam para, kupio bih kuću negde oko Kamenice sa pogledom na celi Novi Sad. Pogled je stvarno prelep.
U stvari, izašao sam da popušim jednu cigaretu na miru, samo 5 minuta da se posvetim sebi i duvanskom dimu u kojem uživam.
I taman sam zapalio cigaretu kad je naišla gazdarica...******, samo da popušim i vraćam se na posao, rekoh joj. Ona je ćutke prišla, izvadila cigaretu iz mojih usta i ugasila je.
Ćutao sam i razmišljao dal da je oteram u ****** ili samo da se ćutke vratim u pogon.
No, ona je klekla ispred mene i krenula da mi raskopčava dugmad na radnim pantalonama.
Mislim se u sebi, teško ćeš se ovajdati, nije mi do kolača, a ne do sexa.
Izvadila je zgureni ******, sav smežurao i van svih funkcija.
- Ne vredi, premoren sam, ništa od mene, rekoh joj.
Ona je i dalje ćutala i desnom rukom je zategla kožicu na kiti, a levom rukom uzela je moju desnu šaku i krenula da liže kažiprst i srednji prst moje ruke.
Osetio sam blagi talas krvi u penisu i nisam verovao da mi se ****** uopšte može podići.
Onda je počela da naizmenično guta i moj penis i moje prste. Sve više i više sam se uzbudjivao, a ****** je postao kao beton tvrd. Sve vreme je desnom rukom držala zategnutu kožicu i ni malo je nije popuštala.
Dva gutanja prstiju i jedno gutanje kurrca, to joj je bio ritam, a što je meni bilo dovoljno da iz mrtvila, šiknem spermu do Limana 4.
Osećao sam da ću uskoro svršiti, a izgleda da je i ona to znala, pa je još jače povukla kožicu kurrca i dublje gutala i moje prste i moj ******.
- Kaži samo kad ćeš, na brzinu mi reče izmedju dva zalogaja, a nije potrajalo ni 5 sekundi kad sam joj rekao da svršavam.
Sklonila je desnu ruku i progutala ****** do kraja.
Sperma je izlazila u mlazovima, duboko u njeno grlo ali ona je i dalje držala u svojim ustima i grlu, celi moj penis koji je prskao spermu po njenoj utrobi.
Podigla je glavu, pogledala me u oči i veselo namgnula.
Pomislio sam da je to to, jedno bogovsko pušenje koje ću pamtiti godinama i da se opet vraćamo surovom radu, kad je uzela da skida pantalone sa mene i spustila ih do zemlje i raširila mi noge što više može.
****** je i dalje stajao, po malo opušten ali izgleda da je mogao još. Barem je ona tako mislila i želela.
Skinula je pantalone sa sebe i gaćice i okrenula mi ledja i naguzila se. Probao sam joj picu jezikom...
Bogte, sva je vlažna...Stavi ga, rekla mi je i jednom rukom se oslonila o betonski ivičnjak, a drugom uzela da mi gladi jaja. Penis je dobijao na snazi i čvrstini i dok je ušao u vrelu i vlažnu picu, ponovo je bio spreman za akciju.
- Razmakni mi guzove, što više možeš, rekla mi je, što sam i učinio...I onda je krenula sa plesom na mom kurrcu. Blago je vrtela dupetom dok se spuštala i podizala. Svojim šakama sam joj do pucanja držao ramaknute guzove, a ujedno i pomagao pri podizanju i spuštanju niz moj ******.
Nabijala se se sve jače i jače i ponovo sam osetio talas orgazma u naletu.
- Svrši u mene, rekla je i kao da mi je čitala misli da ću uskoro svršiti.
Udari niz moj ***** su bivali još jači i osetio sam da joj se i pica skuplja.
Topli beton koji nas je okruživao, njena halapljiva i vrela vagina, pogled na njeno dupe, koje već dobijalo modrice od mojih čvrsto skisnutih šaka i još jedan orgazam koji je dolazio.
Ovaj put sam osećao da ću joj probosti utrobu, kako je kuljalo iz mog kurrca ali ona je tad bila nabijena na ****** i primala moj orgazam u sebe
Prošlo je 30 sekundi od mog svršavanja i onda se skinula sa mene, polako obukla pantalone, okrenula se i poljubila me u obraz.
- Završi cigaretu, pa dodji da završimo posao za danas, rekla mi je i vratila se u pogon.
 
Zenska ima znanje..sto jes`,jes`..(jos jedan dokaz da obrazovanje i znanje nisu u korelaciji).
A kad je ova oblast ljudskog funkcionisanja u pitanju (seksualno ponasanje),prica potvrdjuje moju raniju tezu-da sto je vise edukacija,izgleda da je vise i retardacija..eto nametnu se nedvosmisleni zakljucak (sasvim slucajno u stihu)..
Ostrascenim vokabularnim stilom ispricana prica..tvoj prepoznatljiv stil,Brian..
Pet zvezdica,definitivno!
 

Back
Top