Besplatno slanje SMS

1rst jeste brz ali kasnije vremenom ti opet trazi registraciju i kada ukucas tvoj user i tako to kaze da to vec postoji a podrazumeva se da tada brisu tvoj user!!!

tacno je da fonetastic moze da salje i java igrice i sms ali.... imas 5 free kredita tj 5 sms a kasnije ako oces da saljes moras da ih preporucis kome znas i dobijas 5 kredita ako se i oni registruju. fonetastic mnogo smara sa registracijom tako da je bolji 1rst
 
Bezobrazni su do bola - sada je 1rst.wap onih bednih 50 kredita nedeljno smanjio na 30.. Crkli dabogda, bas me nerviraju.. Javite je li radi neki sajt for free!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Meni sam jos odavno pokupio 6 brojeva sa razlicitih telefona i imam 60 poruka na danu i jos nema nikakvo ogranicenje mozes da saljes na svaku mrezu i monet i promonte i u srbiju i afriku ako oces :lol: zato ako imate nekoga zovite

sranje su strani sajtovi vazda nesto zezaju i nekakve greske pojavljuju
nasi su zakon :)

www.monetcg.com
 
Anonymous:
Gill Bates:
Sa www.1rstwap.com mozete slati 15 besplatnih SMS nedeljno. Registracija je malo smarajuca, pa ako budete imali problema, javite se!
EJ,JA IMAM PROBLEMA SA REGISTRACIJOM.NAPISI MI POSTUPAK.STA GOD DA URADIM POJAVI MI SE PROZOR SA ..IMATE PROBLEM..BLA,BLA..HELP ME!
E VIDIS, I MENI SE BAS TO DESAVA....SAD CU PONOVO DA PROBAM, AL` POSTO SU MALE SANSE DA NESTO URADIM, NEK` NEKO KAZE U CEM` JE STOS!
 
smokvica:
Stoorbak:
Ma daj kakav 1rstwap vishe mi se svidja www.time2bcool.com!! Ragistrujesh se i mozesh da shaljesh neogranicen broj poruka, naravno pod uslovom da je i onaj kome shaljesh poruke registrovan.

sajt mi se otvorio na sugavom nemackom,
nista ne razumem i ne mogu da posaljem poruku :?

jeбига, ни ја не знам немачки... :roll:

bebо777, реци у чему је проблем? је л` бар можеш да се улогујеш на тај налог?
 
eee... znam i ja za jedan sajt s kojeg možete slati besplatan sms. naravno, ne onoliko koliko želite, ali možete par, u slučaju nužde. bolje i jedan nego nijedan. zar ne!? nadam se da će biti nekom od pomoći. :wink:
 

Back
Top