Quantcast

BESPLATNI saveti !!!

The_411

Zainteresovan član
Poruka
178
Mozda nisu najbolji ili najpametniji,ali savet dobro dodje(bar neki dobro dodju)
Pa ako zelite savet vi pitajte,a i ako ne zelite svejedno pitajte. :D
Nebitno u vezi cega,ljubavi,posla,kozmetike..................

The_411

Zainteresovan član
Poruka
178
Pa zavisi od fotelje,ako je kao moja stolica ne daj boze da ti se to desi!A prevrtati se po krevetu u nadi da ces zaspati to je dosadno.Dakle ako si u mogucnosti namesti komp blizu kreveta tako da mozes da kuckas i koristis komp iz kreveta sto ja licno cesto radim....

Poruka
43.648
The_411:
Pa zavisi od fotelje,ako je kao moja stolica ne daj boze da ti se to desi!A prevrtati se po krevetu u nadi da ces zaspati to je dosadno.Dakle ako si u mogucnosti namesti komp blizu kreveta tako da mozes da kuckas i koristis komp iz kreveta sto ja licno cesto radim....
zasto ovo meni nije nikad palo na pamet...?!?!? :-?

sutra menjam raspored u sobi... :D

I

iluzionista

Gost
Saču ti kažem... Ako kažeš od 7 do 13 jajca su mučkovi...
I ako svaka koka slegne po 3 jaja dnevno - to mu dođe 6 jaja dnevno. To pomnožimo sa 30...

Dakle 30x6=180...

Ako uzmemo da je 7 >= broj mućaka <= 13, to znači da...

7/180 >= procenat mućaka <= 13/180
0,04 >= procenat mućaka <= 0,07

I iz toga sledi da se procenata mućaka kreće negde između 4 i 7 procenata.

Idi, bwe... Zar sve ja treba da računam. :D Pa ti si Saveta, ne ja. :P

KOWYNUXX

Aktivan član
Poruka
1.300
Draga Saveta,
pisem ti prvi put u nadi da ces mi pomoci.Redovno gledam tvoju emisiju i skupljam samolepljive slicice za album "Baba Saveta i vatreni pendrek".Imam cak i onu slicicu kada sa tvojim obozavaocima skaces u prazan bazen pun peska.Za nju sam menjao cak 6 slicica, ali nema veze, vredelo je.Pa imam jedno pitanje za tebe.Da li mozes da mi pomognes?

The_411

Zainteresovan član
Poruka
178
Nemogu,kupi novi album naslov je Kad se savetnik iznervira na one koji ga zezaju
slicica br.1 Krv na sve strane
slicica br.2 Raskomadan covek..................

Gryphon@:ne nisam,samo mi je dosadno i volim da se pravim pametna......... :)

I

iluzionista

Gost
The_411:
Iluzionista@: Da li pise da sam matematicar?Ne! A ti mani se vise te farme kokosaka i kupuj jaja (kokosija) u prodavnici,na pijaci ili gde ih vec kupuju..........
Kako da manem kokoške... :shock: Jel' ćuješ ti sebe šta pričaš? Ti ne znaš da su u poljeprivredi velike pare? :? Pih... Slaba vajda od tebe večeras. :(

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.