BESPLATNI OS

spale59

Početnik
Poruka
36
Negde sam naso na forumu inicijativu (mislim da je LEPLJIVA u pitanju) o besplatnim programima za Win. Neko je reko kako i ima takvih programa, ali kako ce mo za OS. Pa EVO RESENJA!!!! Zove se WinUtuxU. To je Windows i Ubuntu zajedno i besplatan je. Evo bez problema se updejtuje na Microsoftovom sajtu i legalizqcija je OK. Izgleda kao windows, sta vise dolazi u paketu sa SP2, samo ima jedan problemcic. U regional and language options nema srpski latinica, a bogami ni cirilice. Ima Bosanski cirilica (sto mi nimalo ne smeta) koja nemoze da se ubaci u jezike ( Windows could not properly load the Bosnian keyboard layout). Drugi problem je tastatura. "A" nije na "A" nego na "Q", a "Q" je na "A". "M" je na ";" itd....Pa vas, sve koji mogu i znaju da pomognu; molim da mi kazu kako to da resim.
Inace WINUTUXU mozete naci na : www.winutuxu.fr.ma

Vredi da se proba.
Pozdrav svima!
 
Hm, taj os sam skinuo pre par meseci i još ga nisam probao... totalno sam zaboravio i da ga imam... Problem je arapski, koliko kapiram nema rešenja... dalje, nije baš legalna verzija... kako god, pozdravljam ideju...
 
meni je problem taj Linux...Kad ga koristim na mom novom kompu,mis uopste ne funkcionise ma koliko ga konfigurisao...Mrzim Linux...Probajte eComStation Live CD nije los sistem,ali je jedini problem sto je live odnosno demonstracioni cd,sto je i normalno jer ljudi oce da zarade koji dinar,denar i dolar...
 
meni je problem taj Linux...Kad ga koristim na mom novom kompu,mis uopste ne funkcionise ma koliko ga konfigurisao...Mrzim Linux...Probajte eComStation Live CD nije los sistem,ali je jedini problem sto je live odnosno demonstracioni cd,sto je i normalno jer ljudi oce da zarade koji dinar,denar i dolar...
Skinuo sam besplatan linux, radi dobro, ali ja nemam pojma shta se sve mozhe uraditi. Mozhe da radi kao zhivo CD, a moze se i instalirati.
 

Back
Top