Бесплатни курс руског језика

Ево да се јавим.
Подесио да Гугл Хром да буде на руском језуку, Виндовс 11 такође.
Мени мобилног телефона ми је на руском, Џимејл.
ЈуТуб је пун туторијала за учење руског.

На Купинду сам пронашао руско српски речник за 100 динара. Отићићу на бувљак да видим јел тамо има књига за учење руског. Видећу на интернету да пронађем половне књиге из руског за основну школу.

Ево да се јавим.

На Купинду сам пронашао руско српски речник за 100 динара. Отићићу на бувљак да видим јел тамо има књига за учење руског. Видећу на интернету да пронађем половне књиге из руског за основну школу.
ako smem da pitam... sta je povod za toliku posvećenost učenju ruskog?
seliš se u Rusiju?
upoznao si neku Ruskinju?

Ево да се јавим.

што не потражиш руске школске књиге, могу да се нађу и из совјетског времена буквари али и за више разреде...

Са сајта rt.com, преко енглеског.
https://learnrussian.rt.com/lessons/index.html
Нажалост, више га не одржавају и ја више не могу да се улогујем и да пратим напредак у учењу. Мада, добро је да и ово постоји.
Решења су овде, мада не знам да ли су за све лекције или само део - https://www.explaura.net/learnrussian.rt.com/

Ево да се јавим.

mani se tutoritjala sa YT-a
oni ti mogu pomoci da uradis neku zavrezlamu koju zelis ali da ucis nesto preko njih je nonsens jer prvo nemas pojma ni ko pravi te tutorijale, koliko je strucan, koliko zna da prenese znanje... i koliko je to sta kaze i tacno.
budalastina je sto ljudi misle da mogu da uce preko YT-a
na YT-u se samo resavaju neke trenutne situacije i problemi i nista vise.

ako vec hoces da ucis preko video uputstava skini neko udemy ili lynda uputstvo pa uci.
ta su predavanja barem prosla koliko toliko neku selekciju premda su i ona uzasna..kakva sam sve vidjao.. da se prekrstis i levom i desnom rukom :D

predavanje je vestina i ne moze svako ko nesto zna i da pokazuje to sta zna.

Back