БЕСПЛАТНА ВЕСТ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
БЕСПЛАТНА ВЕСТ

У понедељак у 20 часова у Пархијском дому Храма Светог Саве на Врачару одржаће се

промоција књиге Антоније Ђурића "ЦРВЕНА КУГА II"



о злочинима комуниста за време њихове владавине.

О књизи говоре:

- Митрополит Амфилохије Радовић,
- аутор Антоније Ђурић, и
- други.



п.с. Ову тему замислио сам као место на коме ћемо се међусобно обавештавати о разним вестима које
не можете наћи ни на интернету ни у медијима...
 
БЕСПЛАТНА ВЕСТ
У понедељак у 20 часова у Пархијском дому Храма Светог Саве на Врачару одржаће се

промоција књиге Антоније Ђурића "ЦРВЕНА КУГА II"
о злочинима комуниста за време њихове владавине.
О књизи говоре:
- Митрополит Амфилохије Радовић,
- аутор Антоније Ђурић, и
- други.
..

Зар је требало 64-65година аутору ове књиге да ,,намонтира све злочине комуниста`` од 1945г. до данас? Није имао м**** да раније то учини ако је стварно имао сазнања о неким злочинима. Но више је него јасно да је то сада мода (пре модни крик) писати о злочинима који се можда и никада нису десили. Изгледа да је злочин и ако је комшија комшију мрко погледао а овај био члан СК. Можда је и аутор ове књиге био члан СК али нема везе и други су били а данас се декларишу као Демократе,Монархисти,...
Ако ништа друго бар је лепа забава од људи који немају меру.
Све у циљу помирења
 
Зар је требало 64-65година аутору ове књиге да ,,намонтира све злочине комуниста`` од 1945г. до данас? Није имао м**** да раније то учини ако је стварно имао сазнања о неким злочинима. Но више је него јасно да је то сада мода (пре модни крик) писати о злочинима који се можда и никада нису десили. Изгледа да је злочин и ако је комшија комшију мрко погледао а овај био члан СК. Можда је и аутор ове књиге био члан СК али нема везе и други су били а данас се декларишу као Демократе,Монархисти,...
Ако ништа друго бар је лепа забава од људи који немају меру.
Све у циљу помирења

Немој тако, ова врста злочина никада не застарева - а ово је књига број 2. прву је издао одавно - и он је човек који је увек говорио о злочинима комуниста. Иначе провео је своје најлепше године од 16-23 тј. седам година на робији јер је оптужен да је четник... али он о себи најмање пише - већ пише о масовним гробницама диљем наше земље.:cool:

Иначе он је написао текст за незаборавну представу "Солунци говоре" која је много извођена и увек са великим успехом.
 
Ne znam kako ostali,ali mishljenja sam da ova drzhava pre svega pripada
narodu ,a ne pojedinim grupacijama ili ti pojedincu.
U proshlom vremenskom periodu smo sve videli i bogme osetili.
Uostalom kad se krecete osvrnite se oko sebe ,pa kad dodjete kuci
shvaticete.
Sudeci po nekim dogadjajima ,morace se dobro paziti na upotrebu reci i nastup.
Kako vazhi za medije ,politicke licnosti tako i za sve ostale ,ukljucujuci nas.
E pazi sad kad svi pocnu "izvoditi bez teme" nastupe.
Mnogima je odjedanput novcanik zamracio i vid i sluh i ...mozak.
 
Uostalom ,gde je tu "demokratija",vladavina naroda ?!


Демократија у свом изворном облику и није била предвиђена за народ, већ само за мушкарце (који не раде физичке послове) за филозофе, политичаре, писце, племиће....
Чуди ме да и дан данас има оних који верују, да је нешто тако узвишено намњено народу.
:mrgreen:
 
БЕСПЛАТНА ВЕСТ

У понедељак у 20 часова у Пархијском дому Храма Светог Саве на Врачару одржаће се

промоција књиге Антоније Ђурића "ЦРВЕНА КУГА II"



о злочинима комуниста за време њихове владавине.

О књизи говоре:

- Митрополит Амфилохије Радовић,
- аутор Антоније Ђурић, и
- други.



п.с. Ову тему замислио сам као место на коме ћемо се међусобно обавештавати о разним вестима које
не можете наћи ни на интернету ни у медијима...

Ако ко зна када ће у продају књига?
И где има да се набави...
 
ma srbija je zemlja apsurda i zemlja krajnosti to je jasno....sve grupacije teze da budu neprikosnovene...sve srpske politike teze da budu dominantne i ne trpe opoziciju....opozicija je u srbiji oduvek unistavana na ovaj ili onaj nacin...tako bilo ---tako ce i biti...ocito je da se u srbiji tezi biti uvek na vrhu...a niz breg niko ne zeli da gleda...i ako se slucajno neko i priblizi vrhu brega onaj odozgo ga nonsalantno gurne u podnozje....i sve tako dok se uloge ne promene...
 
A uostalom vidite li vi negde komuniste ?
Ja dosta dobro vidim ,a njih ne vidim.

Хехехе... мимикрија је чудо -јес да су до сада то радили ваљда само гуштери, али ови наши се примили... и уосталом како их не видиш - па је л' се пре неки дан Капичић, генерал ДБ и ОЗН-е са Дедиња ХВАЛИО СВОЈИМ ЗЛОЧИНИМА... па је
била емисија на студију Бе у којој људи траже да тужиоци покрену кривични поступак...најгори су некажњени злочини јер они се увек понављају.
 
A uostalom vidite li vi negde komuniste ?
Ja dosta dobro vidim ,a njih ne vidim.

Попримили демократска обележја и сада су заклете Демократе исто као што су били заклети комунисти.
Свака странка мора да има у својим редовима бивше комунисте, иначе неби функционисали. А највише их је у Парламентарним странкама.
 
БЕСПЛАТНА ВЕСТ

У понедељак у 20 часова у Пархијском дому Храма Светог Саве на Врачару одржаће се

промоција књиге Антоније Ђурића "ЦРВЕНА КУГА II"



о злочинима комуниста за време њихове владавине.

О књизи говоре:

- Митрополит Амфилохије Радовић,
- аутор Антоније Ђурић, и
- други.



п.с. Ову тему замислио сам као место на коме ћемо се међусобно обавештавати о разним вестима које
не можете наћи ни на интернету ни у медијима...

americka propaganda . al dzaba im. odzvonilo im.
 
Демократија у свом изворном облику и није била предвиђена за народ, већ само за мушкарце (који не раде физичке послове) за филозофе, политичаре, писце, племиће....
Чуди ме да и дан данас има оних који верују, да је нешто тако узвишено намњено народу.
:mrgreen:

Ovo je smešno i neistinito i to treba javno kazati.Mislim da argumente nema svrhe pobrajati čak i neobrazovanom čoveku.
 
Шта је неистиното и нетачно? Да су се жене и робови у Старој Грчкој, за нешто питали?
Па жене тек задњих 100 година имају право гласа.
 
Ovo je smešno i neistinito i to treba javno kazati.Mislim da argumente nema svrhe pobrajati čak i neobrazovanom čoveku.

Сократ је веровао да “идеали спадају у свет који само мудри људи могу да разумеју” што чини филозофе јединим типом људи погодних да управљају (владају) другима. Сократ нипошто није био благ у својим специфичним ставовима о влади. Отворено се противио демократији која је владала у Атини касније током свог живота. Атинска демократија није била ексклузивна; Сократ се противио било којој форми владавине која није била његов идеал савршене републике којом би управљали филозофи (Соломон 49), а атинска влада је била далеко од тога. Током каснијих стадијума сократовог живота, Атина је била у сталним политичким превратима. Демократију је прво збацила фракција позната као Тиранија тридесеторице, коју је предводио Критијас, који је раније био сократов ученик. Тирани су владали једно кратко време, пре него што је атинска демократија поново успостављена, од када је покушавала да угуши сократов глас.
 

Back
Top