Besplatna procena vrednosti - stari novac, marke, ordenje

slashh

Početnik
Poruka
30
imam americke novcice od 1907-1970
ruske od 1815-1930
imam neki novcic iz 1798.
i imam na pretek nase novcice imam ih oko 300 od 1850-1991
tripujem da nemogu da dobijem od ovih gore navedenih neku kintu
ali imam bas bas bas mnogo starih nocica imam ih ukupno oko 200 starih
tu su Aleksandar Makedonski,njegov otac ili brat Filip zatim Konstantina Maximusa i Aureliana,e sad imam bas dosta novcica za koje neznam ni sta su ni kakvi su,a za ove sam pogledao preko nete
jedino sta mi se svidelo oko svega sto svaki ovaj stari lik i Aleksandar i Konstantin i Maximus imaju ispred svog imena Imperator,to im je valjda bio trip pre nekoliko desetina vekova.
e da imam 4 kao Dukata na prednjoj srani je spomenik Kozara na vrhu kruga ima 9 zvezdica a na dnu kruga pise kozara 1942-72
na zadnjoj strani je zena sa detetom na ramenima a jedno drzi za ruku,takvih imam 3 komada i svi se razlikuju jedan od drugog po velicini
ps:te novcice mi je deda poklonio

prion

Zainteresovan član
Poruka
366
imam americke novcice od 1907-1970
ruske od 1815-1930
imam neki novcic iz 1798.
i imam na pretek nase novcice imam ih oko 300 od 1850-1991
tripujem da nemogu da dobijem od ovih gore navedenih neku kintu
ali imam bas bas bas mnogo starih nocica imam ih ukupno oko 200 starih
tu su Aleksandar Makedonski,njegov otac ili brat Filip zatim Konstantina Maximusa i Aureliana,e sad imam bas dosta novcica za koje neznam ni sta su ni kakvi su,a za ove sam pogledao preko nete
jedino sta mi se svidelo oko svega sto svaki ovaj stari lik i Aleksandar i Konstantin i Maximus imaju ispred svog imena Imperator,to im je valjda bio trip pre nekoliko desetina vekova.
e da imam 4 kao Dukata na prednjoj srani je spomenik Kozara na vrhu kruga ima 9 zvezdica a na dnu kruga pise kozara 1942-72
na zadnjoj strani je zena sa detetom na ramenima a jedno drzi za ruku,takvih imam 3 komada i svi se razlikuju jedan od drugog po velicini
ps:te novcice mi je deda poklonio

Imash li 1 cent lincoln head
interesuju me do 1940 godine
pozdrav Dragan

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.