Beskućnici pojeli psa!

Pa u nekoj tamo zemlji(nznm kojoj)
piju kravlju krv..
kod njih umesto ''mam daj mi casu mleka" - ''mama daj mi casu kravlje krvi"
mislim stvarno!
Po meni ovo sto je pojeden,zapaljen ili sta vec je najmanji -greh- , od ostalog gore navedenog
jer kad krokodil ubije coveka, onda nikom nista, a kad covek ubije krokodila - ode u zatvor na 15 godina ( ovim hocu da kazem da 1. ne desava se ovo samo u srbiji, vec je srbija jedna od zemalja sa najvise psa lutalica, ako ne i najvise,samo se u drugim zemljama ubijaju druge zivotinje
2.to kuce je moglo da ubije nekog coveka,sta ako su se deca branila, i kad su ga ubila ,jednostavno su se snasla )
Ovde su ta deca pojela psa (ako nisu deca - onda su druge zivotinje) znaci ubijen je zbog necijeg dobra, naravno nije potpuno ispravno ubiti nekog da bi tebi bilo bolje, ali je definitivno bolje od ubiti nekog za zabavu!
 
Poslednja izmena:
Pa kakvo je to glupo ime psa?

To je ime za ljude.

U tekstu pise da se zvala "Zuta".

@tema

U svakom slucaju, doslo je krajnje vreme , ljudi su poceli da jedu zivotinje od gladi, vreme je za revoluciju.

A ljudi su inace postali gori od zveri jer nemaju u sebi vise morala - "ubile" su ih godine krize, pocev od 90-tih.

Ljudi jedu zivotinje zbog gladi odavno, sta mislis da su jadni prasici, jagnjici i pilici??? :lol:
 
Pa u nekoj tamo zemlji(nznm kojoj)
piju kravlju krv..
kod njih umesto ''mam daj mi casu mleka" - ''mama daj mi casu kravlje krvi"
mislim stvarno!
Po meni ovo sto je pojeden,zapaljen ili sta vec je najmanji -greh- , od ostalog gore navedenog
jer kad krokodil ubije coveka, onda nikom nista, a kad covek ubije krokodila - ode u zatvor na 15 godina ( ovim hocu da kazem da 1. ne desava se ovo samo u srbiji, vec je srbija jedna od zemalja sa najvise psa lutalica, ako ne i najvise,samo se u drugim zemljama ubijaju druge zivotinje
2.to kuce je moglo da ubije nekog coveka,sta ako su se deca branila, i kad su ga ubila ,jednostavno su se snasla )
Ovde su ta deca pojela psa (ako nisu deca - onda su druge zivotinje) znaci ubijen je zbog necijeg dobra, naravno nije potpuno ispravno ubiti nekog da bi tebi bilo bolje, ali je definitivno bolje od ubiti nekog za zabavu!

Ti ocigledno nikad nisi jela Krvavicu...
http://moja-kuhinja.com/salame-kobasice-hrenovke/krvavice.html

Kakav ti je to primer za krokodila? Ovde nema krokodila, a u Americi ( Floridi ) jedu Krokodile ( ja jeo ). Imas farme koje godisnje ubiju milione malih krokodila sto za hranu sto za modnu industriju.
Pas je mogao ubiti nekoga pa su oni brze-bolje njefa? Hm, zanimljivi. Sledeci put kada me neki narkoman napadne ima da ga overim, istranziram, napravim lepu vatricu i ruckam..
 
Ti ocigledno nikad nisi jela Krvavicu...
http://moja-kuhinja.com/salame-kobasice-hrenovke/krvavice.html

Kakav ti je to primer za krokodila? Ovde nema krokodila, a u Americi ( Floridi ) jedu Krokodile ( ja jeo ). Imas farme koje godisnje ubiju milione malih krokodila sto za hranu sto za modnu industriju.
Pas je mogao ubiti nekoga pa su oni brze-bolje njefa? Hm, zanimljivi. Sledeci put kada me neki narkoman napadne ima da ga overim, istranziram, napravim lepu vatricu i ruckam..

Brate ne znam bash koliko je zdravo i hranljivo... a i treba da vidish koliko ima proteina i to?
 
A ko meni može i po kojem zakonu da zabrani da jedem kerove???
Većina ljudi na ovom forumu je izgleda odavno izgubila vezu sa realnošću. Pa šta što je neko pojeo psa?
Sledeća vest u BoTA Srbiji će verovatno glasiti: "Monstruozan zločin, tri seljaka zaklala, oderala, nabila na ražanj, ispekla i počela da jedu jadno nezaštićeno jagnje. Specijalne antiterorističke jedinice MUP-a Srbije su helikopterskim desantom zauzeli položaje trojice seljaka, oteli im jagnje i odneli ga u zgradu Vlade Srbije na dalju expertizu. :neutral:
 
A ko meni može i po kojem zakonu da zabrani da jedem kerove???
Većina ljudi na ovom forumu je izgleda odavno izgubila vezu sa realnošću. Pa šta što je neko pojeo psa?
Sledeća vest u BoTA Srbiji će verovatno glasiti: "Monstruozan zločin, tri seljaka zaklala, oderala, nabila na ražanj, ispekla i počela da jedu jadno nezaštićeno jagnje. Specijalne antiterorističke jedinice MUP-a Srbije su helikopterskim desantom zauzeli položaje trojice seljaka, oteli im jagnje i odneli ga u zgradu Vlade Srbije na dalju expertizu. :neutral:

Sta cemo sa prasicima ? Sta cemo kad zene u crnom krenu da protestuju u EU da nam EU zabrani da koljemo prasetinu :( .....
 
A ko meni može i po kojem zakonu da zabrani da jedem kerove???
Većina ljudi na ovom forumu je izgleda odavno izgubila vezu sa realnošću. Pa šta što je neko pojeo psa?
Sledeća vest u BoTA Srbiji će verovatno glasiti: "Monstruozan zločin, tri seljaka zaklala, oderala, nabila na ražanj, ispekla i počela da jedu jadno nezaštićeno jagnje. Specijalne antiterorističke jedinice MUP-a Srbije su helikopterskim desantom zauzeli položaje trojice seljaka, oteli im jagnje i odneli ga u zgradu Vlade Srbije na dalju expertizu. :neutral:

Niko, al da ga ubijes, kasapis moze...

Isto kao sto niko nemoze da ti zabrani da jedes ljude ( jos uvek ima plemena ) al ako ga ubijes, skuvas/ispeces zavrsis u ludnicu/zatvoru...
A koliko znam, jagnnad, prasad, koze, ovce... se ovde kod nas gaje zbog prehrane, psi ne... Cik zakolji i pojedi kravu u Indiji
 
Ti ocigledno nikad nisi jela Krvavicu...
http://moja-kuhinja.com/salame-kobasice-hrenovke/krvavice.html

Kakav ti je to primer za krokodila? Ovde nema krokodila, a u Americi ( Floridi ) jedu Krokodile ( ja jeo ). Imas farme koje godisnje ubiju milione malih krokodila sto za hranu sto za modnu industriju.
Pas je mogao ubiti nekoga pa su oni brze-bolje njefa? Hm, zanimljivi. Sledeci put kada me neki narkoman napadne ima da ga overim, istranziram, napravim lepu vatricu i ruckam..

Prvo mi se zivot zgadio, a onda sam se smejala.. :D
Htela sam da kazem da alo mogu da se jedu svi redom (iliti sve redom) onda mogu i kucici... oni su na meniju narodne kuhinje kine itd.
Nista strasno. valjda :)

Pa kako da ga pojedeš ako ga prvo ne ubiješ? Nije baš logično.

Ne postoji ni jedan zakon koji brani pse specifično, već zakoni o zlostavljanju životinja itd. Ako se to ne odnosi na pile ili svinju, ne odnosi se ni na psa.

Aha, a jadni crvici,bubice,zabe i skakavci u kini...njih niko nije ubio...
 
Poslednja izmena:
Kapiram da i Japanci jedu žive ribe, sipe itd, ali mi smo humaniji.

Al' bez zezanja, meni je žao čoveka koji je toliko gladan da u nekom obrušenom svinjcu, negde u nekom blatištu, sedi i jede psa lutalicu. To je tragedija, pas mi je tu manje-više sporedan. Takve stvari su se dešavale u velikim opsadama, kažu da su Leningradjani pojeli mnoge mačke u drugom ratu... kod nas je izgleda opsadno stanje i bez Nemaca.
 
Ne vidim u cemu je problem isli su praznici bila je zima ljudi na ulici nemaju sta da jedu,
u svakog psa lutalicu koju su tih dana videli na ulici gledali su kao prasece pecenje.

Dosta foliranja, vlada Cvetkovic-Dacek mora jednostavno primeniti kineski model,
za saniranje problema pasa lutalica i resavanje problema gladi u ekonomski devastiranoj Srbiji.
Resila bi se dva goruca problema nasih velikih gradova.

Ako ovako nastavimo ekonomski da propadamo,
mislim da ce beskucnici poceti da napadaju i azile za pse,
ne bili koliko tolko preziveli zimu. :zcool:
 

Back
Top