Бесим се о кваку

Kada bi Krstarica doživela virtuelnu Krstaricu kao Meta, što se sad plasira u svetu, pa umesto pisanja dodje konverzacija.
Odjednom, udjem u temu sa virtuelnim naočarima, gledam ko je tu, i odjednom neki tamo gleda u mene i kaže "šta me gledaš padobranac?" :D
Svaka čast kad bi doživela taj nivo, ali ko će tu da moderiše spam ili off topic koji može biti konstantan :D
Fazon: Oooooo gde si ti šta se radi breeee... Mod uleće: ejjjjjjj čuo sam te, drži se teme ili letiš! :D
Ili... Razvezla se off topic tema, i na temu uleće mod. Svi psss...... Mod: Zdravo, o čemu pričate? Svi: kakvo glupo pitanje, pa o temi :D
 
Poslednja izmena:
Са ким цените да бисте излудели након кратког времена, од форумаша? И зашто?
Sa onim koji cim oci otvore pocnu da pricaju, ne sacekaju bar pola kafe da se popije...
Sa politicki ostrascenim likovima
Adriana lima, ne bih izdrzao ni 15 sekundi, vec bih cupao pertle i trazio pogodno mesto.
zajedno sa @Trust no one
drečeće drekavce da slusate
:rotf:
Pa bolje je ovo nego bilo koji grandov izdanak....
 
Мени Милер некада уме да буде духовит. Тако да остајем при првом избору. Ја сам верна Табићу.
Bougy ajde neku temu s kim ste izludeli u pozitivnom smislu hehehe...

Eto vidiš! :histericna:
Ubiću te žmureći.
Važi nego kad zažmuriš upali odmah svetlo da me vidiš gde sam.
 
Pa,ni sa kim,mislim da su svi korektni.Dugo sam clanica,da tako kazem,i manje vise su mi poznati svi.Radovali su se na forumu kad sam postavljala slike kcerke,dakle,mislim da sam sad stala u odred majki.Moji su nesnosni,ali kcerka mi pruza silnu radost,i drago mi je da sam i ja medju forumaskim mamama,barem sad vec.
 

Back
Top