Бесим се о кваку

Zauz

Buduća legenda
Poruka
28.387
FL_yDuHXEAAeCFR.jpeg

Forumasi u ovim godinama.

sukleta

Ističe se
Poruka
2.751
ima ih nekoliko koji mi teraju mucninu na tastaturu, ima vise onih prema kojima sam ravnodusna, a nekolicinu smatram zabavnim i opustenim i netupavim.
a koja si ti od to troje :hahaha:
Poruka je automatski spojena:

ko de niro kad krese onu klinku i urla ko kromanjonac, a mala ga unezvereno pita el svrsavas il umires, a on se dere..... obojeeee :lol:

Richard III

Domaćin
Poruka
3.131
Ima ih dosta, većinu sam i blokirao. Uglavnom likovi što lupaju nešto i ostavljaju po osamsto spam poruka i seru u prazno i glume duhovitost sa nekim kratkim dosetkama. Tipa bio je skoro neki valjda 'Macan' na LjiS-u, njega sam odmah blokirao kad sam video šta radi i piše, valjda misli da je duhovit, samo natrpava temu glupostima. Ima dosta takvih, da ne nabrajam sad.

I ona Džeg mi se ne dopada naročito, ne kapiram tu famu oko nje/njega. Zanimljivi korisnici su fleksibilni u stavovima i doprinose diskusiji, a ona samo pljuje Ruse i bavi se Vučićem i otvara naloge. Srećom nema je već neko vreme.

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.250
a koja si ti od to troje :hahaha:
Poruka je automatski spojena:

ko de niro kad krese onu klinku i urla ko kromanjonac, a mala ga unezvereno pita el svrsavas il umires, a on se dere..... obojeeee :lol:
zabavna sam, ponekad savetodavna, (ako znam odgovore empirijski ili transcendentalno:mrgreen:) - svi koji nemaju slifa mogu da me svrtasju neke sopstvene kategorije, to me ne optercuje, samo je dokaz ogranicenosti i tupavosti((:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.