Bermudski trougao

shampita

Obećava
Poruka
80
Niko ne zna šta se, zapravo, dogodilo sa brojnim brodovima,avionima i vise hiljada ljudi koji su nestali sa njima u "ukletom" Bermudkom trouglu, a da pri tome nikad nisu uspevali da pozovu pomoc i prezive.
705601.jpg



Slucajnost ili misterija? Sta mislite?
:)
 
Niko ne zna šta se, zapravo, dogodilo sa brojnim brodovima,avionima i vise hiljada ljudi koji su nestali sa njima u "ukletom" Bermudkom trouglu, a da pri tome nikad nisu uspevali da pozovu pomoc i prezive.
705601.jpg



Slucajnost ili misterija? Sta mislite?
:)

Slucajnost nije sigurno ... ali ko zna sta je ... da je blize otisao bih tamo dobro opremljen tehnikom i uredjajima za pracenje ... :p sto lazem ...
 
jaooo...
nece se to dogodit cim zaplovis u bermudski trougao....ljudi i dan danas plove njime i nista im nije..
i naucnici su bili tamo i nisu nista nasli..
e sad kako su svi oni brodovi i avioni nestali to pitaj njih :D :D :D
 
Činjenica je i da je tzv. bermudski trougao jedna od najopterećenijih zona na Zemlji.
Tu prolazi veoma mnogo i vazdušnih i pomorskih linija. A gdje je mnogo saobraćaja,
svašta se i događa, odnosno neke stvari događaju se češće nego na drugim mjestima.
Prosta statistika...
 
Činjenica je i da je tzv. bermudski trougao jedna od najopterećenijih zona na Zemlji.
Tu prolazi veoma mnogo i vazdušnih i pomorskih linija. A gdje je mnogo saobraćaja,
svašta se i događa, odnosno neke stvari događaju se češće nego na drugim mjestima.
Prosta statistika...

Upravo tako pogledaj i videces 3 giganta u saobracaju:SAD,Mexico i Evropu.A sad zamisli podatak da svakog dana samo iz amerike oko milion aviona krene u Evropu,pa ti racunaj koliko je to opterecenje veza za tako malo povrsinu!:idea::roll::twisted:
 
Upravo tako pogledaj i videces 3 giganta u saobracaju:SAD,Mexico i Evropu.A sad zamisli podatak da svakog dana samo iz amerike oko milion aviona krene u Evropu,pa ti racunaj koliko je to opterecenje veza za tako malo povrsinu!:idea::roll::twisted:
Pa, sad si ga baš pretjerao. Milion :lol:
Ustvari, avioni iz SAD za zapadnu evropu idu dosta sjevernije - najkraći put nije
ka povučeš ravnu liniju na karti. Treba pogledati globus da to shvatiš.
 
Činjenica je i da je tzv. bermudski trougao jedna od najopterećenijih zona na Zemlji.
Tu prolazi veoma mnogo i vazdušnih i pomorskih linija. A gdje je mnogo saobraćaja,
svašta se i događa, odnosno neke stvari događaju se češće nego na drugim mjestima.
Prosta statistika...

Ja se iskrne ne slazem sa tobom... reci ti meni gde su onda ti ljudi, olupine brodova aviona itd. sto se ne svakom mestu nadju jedino tako kad ode neko da trazi nestane (skoro svako) .... nemoj da se ljutis ali mislim da nisi u pravu ili imas sigurnost da je tako sto si rekao ... :ok:
 
Bile su brojne emisije o BT-u, i ljudi pricaju o plinskim mehuricima koji izbijaju sa dna i koji mogu da potope veooma velike brodove...onda su to probali sa brodom i vazdusnim mehuricima i brod je potonuo..iznenadjujuce brzo...
to je sto se tice brodowa..a za avione ne znam...ali sigurno ima neko objasnjenje...
sigurno nisu vanzemaljci..
 
Ja se iskrne ne slazem sa tobom... reci ti meni gde su onda ti ljudi, olupine brodova aviona itd. sto se ne svakom mestu nadju jedino tako kad ode neko da trazi nestane (skoro svako) .... nemoj da se ljutis ali mislim da nisi u pravu ili imas sigurnost da je tako sto si rekao ... :ok:
Olupine na moru se obično ne pronađu. A BT je na moru, i to uglavnom Sargaskom, prekrivenom svim i svačim.
 
Kao glavni uzrok nesreca u BT postavio bih vremenske prilike:
1.Kad vec ima necega natprirodnog zasto se nesrece ne desavaju svaki dan :D

Jednostavno podrucje je takvo da kad bude vremenskih nepogoda oluje budu veoma gadne, sto uzrokuje veoma malu vidjljivost na nebu a veliku uzburkanost vode :)
 
Cuo sam nesto da je tu magla.Pa da su se mnogi brodovi sudarali i avioni padali u vodu usled nedostatka vidljivosti.

pa magla je na svim morima.....
kao sto i na svim morima i planinama i raznimn zabitima ljudi, broovi i avioni nestaju, pa ih niko nikad ne nadje....

Ali kazu da je ovde magla svakodnevno.

E pa onda je cudno sto ni jedna Karipska drzava nije prijavila tu maglu niti toliko drzava.Uostalom Karibi su jedna od najpozeljinijih svetskih lokacija i sasvim je cudno da budu tako popularne uprkos tkz Bermudskome trouglu.:rotf::rotf::dontunderstand:
 
E pa onda je cudno sto ni jedna Karipska drzava nije prijavila tu maglu niti toliko drzava

nijedna drzava nije prijavila maglu??????
prvo, magla nije svetski dogadjaj, pa je kao nesto specijalno prijavljuju drzave, vec lokalni dogadjaj, za koji ces naci ...pa otrpilike milion izvestaja u svim pomorskim ili vazduhoplovnim biltenima i prognozama........
 

Back
Top