БЕРИЋ О МИГРАНТИМА: Вучић ће нам населити 600.000 нерадника, терориста, убица…

Sva desavanja i politika koju Vucic vodi ide prema tome... zao mi je ako sam vas uplasio to mi nije bila namera.

Dugo će proći dok Turci dođu ovde,tako da nema straha.Ko se plaši gov.... mu se dele za zadušnice.Vučiću bi u brk skresao da najzad zatvori NSZ.
 
Samo neka ih naseljava. Namaste, dragi Afrikanci, Alzirci i ostali teroristi, siledjije, neradnici i taj rad.

Ko ce da placa taj nerad? Srbi u Matici Srbiji. :heart2:
Ko ce da rasciscava sranja tih neradnika? Srbi u Matici Srbiji. :heart2: :heart2:
Ko ce da im ustupi svoje kuce na selu? Srbi u Matici Srbiji. :heart2: :heart2: :heart:
Ko ce da im ustupi radna mesta u gradu? Srbi u Beogradu! :heart2: :heart2: :heart2: :heart:

A ja cu da sedim u BGDu, da picim basketu na Adi, pijuckam vopi sa drugarima (3ce poluvreme), i da se setkam unaokolo i uzivam u tom naprednom haosu. :hehe:
 
Samo neka ih naseljava. Namaste, dragi Afrikanci, Alzirci i ostali teroristi, siledjije, neradnici i taj rad.

Ko ce da placa taj nerad? Srbi u Matici Srbiji. :heart2:
Ko ce da rasciscava sranja tih neradnika? Srbi u Matici Srbiji. :heart2: :heart2:
Ko ce da im ustupi svoje kuce na selu? Srbi u Matici Srbiji. :heart2: :heart2: :heart:
Ko ce da im ustupi radna mesta u gradu? Srbi u Beogradu! :heart2: :heart2: :heart2: :heart:

A ja cu da sedim u BGDu, da picim basketu na Adi, pijuckam vopi sa drugarima (3ce poluvreme), i da se setkam unaokolo i uzivam u tom naprednom haosu. :hehe:

A šta da se radi kada nema radna snaga? Normalno je da se uveze kao što rade normalne zemlje i dokazano je da tim zemljama bolje ide.
 
Da,znam. On je čovek izašao pred kamere i pričao o sebi. Nema tu nikakve tajne. Običan propalitet koji je postao plaćenik,dakle propalitet na kvadrat. To što maskira jeftinom patetikom *******nom delu populacije bliskom ne menja tu činjenicu.

Meni ne treba. Ali javnosti treba. Neko sa integritetom jer onda izrečeno ima težinu. Medijski teror nad Berićem? Samo još u zadrugu ostalo da ga pozovu :roll:
Beric se bori za svoja uverenja, za sta treba imati mooda a istorija ce odgovoriti da li je bio na pravoj strani, to pametnjakovicu ne znas ni ti, ni ja. Ko kome duguje i dal duguje, ne citam Kurir i slicno stivo ali skidam kapu svakome ko se posteno bori za svoja uverenja.
uf,uf,uf...:mazipsa:....naježiš sem

"Drugom" zovi oca ako ti dozvoljava,Putina ili tvoje ideološke saborce...mene izostavi iz te sovjetske etikecije
A ovaj "junak" nek dođe da odrobija u toj Srbiji šta mu sleduje i vrati ljudima i državi pare koje duguje pa onda neka mu daju ministarstvo odbrane ako hoće....mislim kad može Vulin.
Ovde svako svakome duguje a ti se uhvatio Berica ko pijan plota. A daleko sam od sovjetske ideoloske price, ja sam na sasvim drugom kraju politickog uverenja ili bilo kakvog rusofilstva a zvacu te kako ja hocu.
 
Jesi ti lud covece sta pricas? Njih da uvezes?
To bi bilo isto kao kad bi svoju zenu/devojku pustio da se proseta po dvoristu Zabele

Ovde ima stranaca iz preko 150 nacija.Ipak im ne ide loše.Zahvaljujući strancima su čak i podigli svoj standard.Pitaj se samo ko9 bi radio ako
nema stranaca.Ti ljudi ne samo da rade već i plaćaju porez.U Srbiji ne samo da nema radne snage već i mnogi ne plaćaju porez.Dakle ako
se buđžet ne puni neće biti ni za obdaništa školstva i mnogo drugih stvari.
 
Ovde ima stranaca iz preko 150 nacija.Ipak im ne ide loše.Zahvaljujući strancima su čak i podigli svoj standard.Pitaj se samo ko9 bi radio ako
nema stranaca.Ti ljudi ne samo da rade već i plaćaju porez.U Srbiji ne samo da nema radne snage već i mnogi ne plaćaju porez.Dakle ako
se buđžet ne puni neće biti ni za obdaništa školstva i mnogo drugih stvari.
Nisam mislio na evropske migrante recimo Balkance koji se uklope i radni su i vredni nego na potpuno beskorisne azijate i afrikance. To sto ti mislis da oni doprinose drustvu i drzavi ti onda nemas razuma ili si samo neoliberalni mazohista. Evo ti primer Francuske gde ce se urusiti ekonomija kada dodje do kriticne tacke kada vise ne mogu isplacivati socijalu i dodatke migrantima i njihovim potomcima. Francuzi se bune s razlogom, nece vise da nose na grbaci milione arapa i da rade za njih. Nezainteresovani, lenji, skloni ekstremnom islamu. I ti hoces da naselis sa njima Srbiju?
:dash:
 
Danas mnogi političari dolaze na vlast na anti-imigrantskim stavovima.

"Izgradimo zid!" uzviknuo je tramp i osvojio srca sveta.

Tako da, tvoj voljeni *******i se našao na smetlištu trendova svojim stanovištem da svi treba da usvojimo po 4 Pahtuna.

Videćemo da li će sledeći predsednik biti bolji. Ruku na srce, niko ne može biti gori.
 
Ovde ima stranaca iz preko 150 nacija.Ipak im ne ide loše.Zahvaljujući strancima su čak i podigli svoj standard.Pitaj se samo ko9 bi radio ako
nema stranaca.Ti ljudi ne samo da rade već i plaćaju porez.U Srbiji ne samo da nema radne snage već i mnogi ne plaćaju porez.Dakle ako
se buđžet ne puni neće biti ni za obdaništa školstva i mnogo drugih stvari.
Sirotinja placa porez i puni budzet da nije tako davno bi ova drzava propala.
 
Sirotinja placa porez i puni budzet da nije tako davno bi ova drzava propala.
Da ali sirotinja koja radi i zivi posteno i placa sve namete a ne paraziti koji zove na grbaci ovih sto rade a pri tome ne placaju nista drzavi. Ciganmala ne placa vodu, licno znam da im placa grad. Struju naravno ne placaju i svako od njih bi trebalo na robiju zato sto kradu struju, i opet nista, drzava cuti. Kad saberes koliko dobija socijalne i dodataka stanovnik ciganmale, vidis da zivi bolje nego onaj sto rmba kod privatnika 12 sati po ovoj hladnoci. I pitam ja tebe, gde je tu pravda?
 
Da ali sirotinja koja radi i zivi posteno i placa sve namete a ne paraziti koji zove na grbaci ovih sto rade a pri tome ne placaju nista drzavi. Ciganmala ne placa vodu, licno znam da im placa grad. Struju naravno ne placaju i svako od njih bi trebalo na robiju zato sto kradu struju, i opet nista, drzava cuti. Kad saberes koliko dobija socijalne i dodataka stanovnik ciganmale, vidis da zivi bolje nego onaj sto rmba kod privatnika 12 sati po ovoj hladnoci. I pitam ja tebe, gde je tu pravda?
Kad nemate bolji argument svi se hvatate za rome, sta je sa bogatasima, koliki oni prez placaju na vile,avione i kamione.
 
Kad nemate bolji argument svi se hvatate za rome, sta je sa bogatasima, koliki oni prez placaju na vile,avione i kamione.
Ovi ciganmalci su veci problem. A debeli bogatasi sa tompusom u ustima i hermelinom oko vrata ima da se nateraju da plate radnika kako treba i da postuje zakon o radu kako treba. Bez njih ne moze ****** ma koliko da ih mrzimo.
 
Da ali sirotinja koja radi i zivi posteno i placa sve namete a ne paraziti koji zove na grbaci ovih sto rade a pri tome ne placaju nista drzavi. Ciganmala ne placa vodu, licno znam da im placa grad. Struju naravno ne placaju i svako od njih bi trebalo na robiju zato sto kradu struju, i opet nista, drzava cuti. Kad saberes koliko dobija socijalne i dodataka stanovnik ciganmale, vidis da zivi bolje nego onaj sto rmba kod privatnika 12 sati po ovoj hladnoci. I pitam ja tebe, gde je tu pravda?
Нажалост - у праву си..........
 
Kad nemate bolji argument svi se hvatate za rome, sta je sa bogatasima, koliki oni prez placaju na vile,avione i kamione.
Наравно да све треба СТРОГО ПРОВЕРАВАТИ И КАЖЊАВАТИ ОДУЗИМАЊЕМ ИМОВИНЕ...... свашта.........
 

Back
Top