Berane: Grafiti mržnje na kućama muslimana (FOTO)

Ево једна само за @YeOldeJagge :heart:

Đe propade petokraka

Jami:
giphy.gif
 
U beranskim naseljima Hareme, Talum i Obalsko danas su osvanuli grafiti mržnje - na zidovima kuća u tim naseljima u kojima živi muslimansko stanovništvo, pojavili su se portreti četničkog vojvode Pavla Ðurišića i vođe četničkog pokreta Draže Mihailovića.
Pogledajte prilog 745760Pogledajte prilog 745761


Nakon što je juče u u selu Zaostro, kod Berana, održan nenajavljeni skup četničkog pokreta, danas su u beranskim naseljima Hareme, Talum i Obalsko osvanuli grafiti mržnje. Na zidovima kuća u ovim naseljima, dominantno naseljenim bošnjačko-muslimanskim stanovništvom, pojavili su se portreti četničkog vojvode Pavla Đurišića i četničkog vođe Draže Mihailovića, piše crnogorski portal "cdm".


https://nova.rs/region/berane-grafiti-mrznje-na-kucama-muslimana-foto/

E sad ko koga tu zastrašuje, pitanje je sad i zašto? Policija i pravosuđe trreba da utvrde istinu i da u skladu sa zakonom sankcionišu sve one koji su to učinili radi podstrekavanja međureligijske i međunacionalne mrženje, ma ko to bio.
milo podmece. osveta za podrsku SPC-u.
 
Pa to Berane je većinom sa Srbima , gledam popis 2011, Srbi su većina, relativna...plus Crnogorci, to je ogromna većina...I taj sever CG je bio nekako naklonjeni srpskoj verziji u CG...
Koja je logika da u takvom kraju pišeš srpska autonomna oblast....hahaha...nema je...
To mi liči na Milogorce, klasika kancelarijska kuhinja...

Logika? Pa prilikom osnivanja SAO su i osnivane u početku na teritorijama sa srpskom većinom? SAO Krajina, SAO Semberija i dr? Pred sami rat 1992 godine.
 
Pogledajte prilog 745764


E sad ko koga tu zastrašuje, pitanje je sad i zašto? Policija i pravosuđe trreba da utvrde istinu i da u skladu sa zakonom sankcionišu sve one koji su to učinili radi podstrekavanja međureligijske i međunacionalne mrženje, ma ko to bio.

Pogledajte prilog 745766
Не прави се блентавији но што јеси. Милова фукара пише ова срања пред изборе како би додатно мотивисали муслимане&шиптаре да изађу на изборе.
 
Ma jok, nego mnogo su srbovali protiv NATO, a kada to radiš onda šta god ponudiš Šipcima, Bošnjama i Kroatima u Crnoj Gori pa i mesto premijera oni će to odbiti i pristati pre da budu samo vladajući poslanici kod Mila.
Ja se sećam i ovih pretnji u Narodnoj Skupštini Crne Gore, link

https://forum.krstarica.com/threads...edjupravoslavne-probleme-u-crnoj-gori.900664/

Lično smatram da Mandić nema živce za politiku i da pravi više štete od koristi. Za politiku moraš imati "živce" i strpljenja. Učestovao sam u pridobijanju Abdićevaca (sledbenika Fikreta Abdića babe) na srpsku stranu , u obuci i dr, i da sam imao tako slabe "živce" kao Mandić, ništa ne bi uspeo.
 
Poslednja izmena:
Не прави се блентавији но што јеси. Милова фукара пише ова срања пред изборе како би додатно мотивисали муслимане&шиптаре да изађу на изборе.

Međutim upravo ti ih zoveš "šiptari" što nas upućuje koja strana je zapravo iza ovoga.
 

Back
Top