Beogradske pekare

Znas kako kad su se pojavili onako probo sam dosta toga a onda su pustili muda i smanjivali gramazu a dizali cene..sad je nekako pocelo da mi smrdi sve ko pored meka kad prolazim..djevrek jos uzimam a na pocetku je i on bio duplo veci
 
ja kupovala kod njih neki `carski hleb` po 98 din...i bas mi se djasvi
medjutim,za kratko vreme taj hleb je poskupeo na oko 170din :eek:
prestala sam da jedem hleb
63640-1.gif
 
Silom prilika jela sam kod njih nekoliko meseci svaki drugi ili treci dan.
Isprobala sam skoro sve.
U odnosu na period pre godinu dana kvalitet proizvoda je daleko nizi.

Obozavala sam njihov tamni tost ...
Sada je gnjecav, zilav, vlazan, i specificnog mirisa.
O debljini parceta bi se dalo diskutovati kao i o obliku.
Nekad nisi mogao da nadjes okrajak nigde sad malo malo pa natrcim na okrajke u tost hlebu.

Disko krofna je bila fenomenalna...
Sad je suva, tvrda i bez ukusa .

Najgora je ipak ona pita ...kako li se zove bosanka ...
Tako nesto tvrdo davno nisam jela, zube da polomis grizuci.

Na kraju mislim da su prilicno skupi cak preskupi ako gledamo odnos cene i kvaliteta.
I bas mi je milo sto si otvorio ovu temu jer me jako zanima misljenje ostalih :)
 
Обзиром да су се распространили на територији читавог града, вероватно је власник неки политичар.
Као и све пекаре, нико више не прави хлеб да траје дуже од 24 сата....
 
povremeno sam i burek kupovala kod njih.zadnji put,zena mi odsece burek,i kaze 92din...ja pitam koliko tu ima,kaze 250gr
i to tako odokativno,zena ne meri...mislim,nisam cicija,ali ne verujem da je mogla da pogodi.
burek je daleko bolji a i jeftiniji i kod trpkovica i kod tome,zato i zaobilazim `hleb i kifle`
 
Vec neko vreme ne kupujem kod njih, bas su se izbezobrazili sa cenama. A ta pekara mi je bas blizu posla, medjutim necu iz principa da kupujem kod njih. U roku od par meseci, podgli su cene 100%
 
Обзиром да су се распространили на територији читавог града, вероватно је власник неки политичар.
Као и све пекаре, нико више не прави хлеб да траје дуже од 24 сата....

Jeste... Lili i Leb i kifle su u vlasnistvu nekog od politikanata... mislim cak istog. Mislim da je neka od stranaka na vlasti u pitanju.
 
Велики ред, безукусна храна. Гњецав хлеб, преваре од салата, пецива..
Некад сам знао да у немању претераног извобора и глади, купим мус од чоколаде уместо оброка, чисто да издржим до вечере.
Знао сам ко то држи, нека жена политичкарка и још један...није ни важно, а на кеси пише основано, малтене, у 18. веку :lol:
Проблем је што не можеш у граду више на прсте једне руке да избројиш пристојне пекаре..
 

Back
Top