Београдске ноћи младих пургера

TO JE SUPER ... OK Zašto da ne, ponovno stvaranje dobrosusedskih odnosa .:ok:

+
t1507.gif

Ето, како не размишљамо.....
Да се ја нешто питам ја бих толико рекламирао београд у Хрватској, причао како је то метропола, најбољи град на свету, како је провод луд и незабораван, доводио бих што више Загрепчана и Загрепчанки у Београд, отворио им факултете да се уписују, давао бих Загрепчанима да студирају за невероватно мале паре, и давао стипендије (А што Црногорцима?).

Зашто?
Културно- политички утицај на младе. Тако ће за пар година у Београду Хрвати да забораве Јекавицу, покупиће српске фразе и изразе, "Новохрватски" ће постати прошлост, застарео и "Не кул" језик.

Када се буду вратили у Загреб понеће најлепше утиске о Србији и Београду. Форсирао бих Србе и Српкиње да се удају и Жене Хрватима и Хрватицама, да преко будуће деце у Загреб унесем утицај Београда, да у сваком министарству у Загребу имам макар једног Србина или полу Србина.
Сваки Хрват и Хрватица који се буду вратили говориће како су Срби диван народ и како њихови политичари лажу, док њихова ТВ буде говорила о "злим" Србима, они им неће веровати. Онда им неће веровати ни кад њихова ТВ буде говорила истину.

Схватате? Добра реклама.

Ponudi scenario Spilbergu.

Decembar u Sarajevu, Holiday Inn
dama konzumira tonik i dzin
smjeska se slatko, iz Zagreba je
ovdje je na kratko

I dok vani snijezi prica o krlezi
pusti to, stara
kad ti kod mene to ne lezi
hajmo gore, prelijepi stvore

Pediculis pubis
pediculis, pediculis pubis

http://www.justsomelyrics.com/1047722/Bijelo-dugme-Pediculus-pubis-Lyrics
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ipak radi memorija pamcenja

Svaki mjesec ih dođe 600, traže zabavu s cajkama

Proveli smo vikend u beogradskim noćnim klubovima koji su vikendom prepuni Zagrepčana koji bez ustezanja uživaju u narodnjacima, ali i gay te jazz klubovima

Kako misliš što ćemo u Beogradu? Jednom mjesečno cijela škvadra tamo provede vikend. Živimo i radimo u Zagrebu, izlazimo u Beogradu. Da, redovito. Inače, idu gayevi jer se slobodnije osjećaju, alternativci jer su im beogradski klubovi bolji, ljudi u potrazi za jazzom, sva moguća škvadra koja želi dobar provod, u dahu je izrecitirala Jasmina, 32-godišnja Zagrepčanka.

- Nepoznat grad, ponuda odlična, osjećam se k’o kralj - nadovezao se Damir kasnije telefonom.

Što to Beograd ima, a Zagrebu nedostaje, pitamo ga.

http://www.jutarnji.hr/nedjeljni_jutarnji/clanak/art-2009,9,27,,177696.jl
:rtfm:
Својеврсан водич за младе туристе који масовно долазе из хрватских градова на провод у србијанску престоницу.:dash:
Текст је обиман па га нисам хтео целог копирати, али вам скрећем пажњу да је интересантан.:per:

pu mamu mu..
kako njih niko da ne ishutira a ovamo tuku jadnog finog i poshtenog libijca..

Back