Beogradjanke

Dragi moji,
Kao iskusna dama sa stilom (iako moje rane tridesete i oblacici uzdaha koje ostavljam za sobom ne govore tako) zelim da vam skrenem paznju nda se svako predstavlja kao Beogradjanka.
Nazalost, imala sam jako neprijatno iskustvo sa ocvalom plavusom od 40 i kusur godina koja je, da ironija bude veca, zagrepcanka, zove se Ljiljana i vlasnica je butika "Dve smizle".
Ta nazovi Beogradjanka koja brdom lose sminke pokusava da prikrije kratere na svom licu i celulit na nogama odrzala mi je bukvicu o ponasanju, ljubavi prema gradu i kulturi.
Ja sam rodjena Beogradjanka, lepo vaspitana i ne zelim nikoga ponizavati, ali da mi drzi preavanje o Beogradu i kulturi neko ko se j... s kim i gde stigne (sto je cinjenica potvrdjena mi od zaposlenih u njenim radnjama).
Bilo joj je malo beogradskij j..aca pa je pocela da dovodi jos iz Hrvatske i da ih vodi po Beogradu, pokazujuci im sve (bas sve !) lepote.
Cuvajte se takvih "Beogradjanki".
Ja ne zelim da me neko poredi s njom.
Cmok !
 
Ni ja ne želim da te neko poredi s'njojzi..
dude.gif
 
Dragi moj Guru,
Sudeci po tvojim godinama (42) nisi bas mladunac koji bi se mogao naci u neprilici kada se nadje pred lepom zenom.
Slatka animacija koju su prilozio samo govori o tvojim edipovskim kompleksima, sto te udaljava od teme i mene, ali svakako priblizava osobama koje sam pomenula u tekstu.
Cmokic,
M. :wink:
 
Dragi moj Guru,
Sudeci po tvojim godinama (42) nisi bas mladunac koji bi se mogao naci u neprilici kada se nadje pred lepom zenom.
Slatka animacija koju su prilozio samo govori o tvojim edipovskim kompleksima, sto te udaljava od teme i mene, ali svakako priblizava osobama koje sam pomenula u tekstu.
Cmokic,
M. :wink:
 
Uh,ovo je teška tema za mene,lepe su nam Beograđanke a lepe su i sve ostale ...
Ma ljudi nema ružnih žena.Svaka žena ima nešto svoje čime može privući muškarca,samo ako to ona želi.
Jedini problem je što je nas muškaraca manje...treba sve to postići.
 
Miladjeva:
Dragi moj Guru,
Sudeci po tvojim godinama (42) nisi bas mladunac koji bi se mogao naci u neprilici kada se nadje pred lepom zenom.
Slatka animacija koju su prilozio samo govori o tvojim edipovskim kompleksima, sto te udaljava od teme i mene, ali svakako priblizava osobama koje sam pomenula u tekstu.
Cmokic,
M. :wink:
Draga moja, em mila, em draga djevo!!! To se nije odnosilo na tebe.. Ali pošto si to tako shvatila.. to ipak nešto govori o tebi!! I s'obzirom na tvoj komentar pretpostavljam da nisi prirodna plavuša već izblajhana... i s'obzirom na to slobodna si da ideš da gledaš pinkove i trendove i brendove... nije ovo tema namenjena tebi, previše si ozbiljna.. ko razume shvatiće!!
c014.gif
.. i s'obzirom.. ma kome ja to, uopšte, tipkam!?
 
A koja je razlika izmedju Beogradjanki i npr. devojaka iz Male Krsne ?!?!?
Uopshte mi nisu jasne ovakve teme !!! Beogradjenke su lepe, Kraljevchanke su ruzne, Subotichanke su debele itd .... da ne lupam dalje svuda bre ima i lepih i ruznih ..... tako da je to sasvim glupo komentarisati !!!
jedino shto mozda Beogradjenke imaju vishe stila nego devojke iz manjih sredina !!! I naravno mislim da su devojke iz Bg-a dosta namazanije upravo zbog toga shto su iz vece sredine ali i to nije neko merilo jer i u Bg-u ima devojaka kojima emancipacija nedostaje u ogromnim kolichinama !!!



nadam se da nisam promashio temu !!!!!!!!!
 

Back
Top