Beogradjanke

Gryphon:
@Borisbg
Ne razumem kako ruzne mogu da budu extra ribe. A to sto se tice ruznoce ukusi su razliciti, tako da je to relativno. Ali objektivno gledajuci daleko smo ispred velike vecine zemalja sto se tice lepih devojaka. To sto se tice uspeha nasih riba u svetu ti izgleda nisi obavesten, ali su dosta uspesne.
Prvo, ne pricamo ovde o zemljama, vec o Beogradjankama. Po cemu su to Beogradjanke lepse od devojaka iz drugih gradova Srbije?
Drugo, koja je to Beogradjanka uspela u svetu, kao manekenka, glumica, pevacica, miss, foto-model?
 
borisbg:
Prvo, ne pricamo ovde o zemljama, vec o Beogradjankama. Po cemu su to Beogradjanke lepse od devojaka iz drugih gradova Srbije?
Drugo, koja je to Beogradjanka uspela u svetu, kao manekenka, glumica, pevacica, miss, foto-model?
1.Pa onda kakve veze imaju drugi gradovi.
2. Reci cu ti samo jednu jer za ostale me mrzi da trazim Marina Bukvic. Za vise informacija citajte stampu.
 
pazi moras da razlikujes gradjanke i malogradjanke...

danas svaka riba ce da se nazove beogradjankom...otici ce u 3 exkluzivna butika..kupice najblestavije krpice i onda ce da izadje u grad obucena ko nogodisnja jelka

realno...prave beogradjanke su elita
 
Po meni Beogradjankama mogu samo da se naziwaju osobe koje su se tu rodile i chiji su roditelji iz Bg-a ...a ne swaka seljanka koja doje u Bg...kupi kao shto je GNJEC rekao 2-3 krpice i folira se...
 
E a ako je vecina devojaka dosla iz provincije kako objasnjavate visoki procenat tih lepih devojaka na ulicama? Jbga, najbolja riba koju sam upoznala u poslednjih par godina je dosla iz Cacka.
Ili sam mozda oguglala na klasicnu beogradsku lepotu pa volim egzotiku?
A sta reci o devojkama koje svoju vrednost odredjuju misljenjem koje muskarci imaju o njoj.
A takva je svaka koja sebe pronalazi u podeli na laku i tesku kategoriji.
To je cista malogradjanstina, sele.
 
Nisam ja na tvoj post odgovarala.
Po meni Beogradjanka je ona koja se rodila i odrasla u Beogradu.
Po meni to nije ni dobro ni lose.
Kao sto to vazi za svaki drugi grad.

Smesna vam je ta tema o beogradjankama i beogradjanima.
Tako sitna i provincijska.
Pogledajte na karti gde se nalazimo, i Beograd i Srbijica.
Pa onda malo okruzenje.
Pa ostatak planete.

A o cemu vi pricate?
 
Naravno ovde ima pravo da se ljuti onaj ili ona koji nisu iz Beograda. Poenta ove teme je sto se pod Beogradjankama smatraju devojke koje su lake, glupe, uobrazene... Znaci sve negativno i netacno. Verujem da postoje i takve ali ne sve i ne velika vecina. Sto se tice lepote, to nije ni bilo pitanje. Naravno da postoje lepe devojke i u provinciji. Inace nam je takva rasa. Neko je spomenuo Beogradjane? O njima mislim da je sve vec navedeno gore u poruci. 8) 8-) 8)
 
danchita:
Krstasi, molim za iskren odgovor! Sta mislite o Beogradjankama?
Jao, ma opet tema gde ce se ljudi prepucavati i gde ce sve da prsti od gomile klisea i stereotipa...bila je skoro jedna slicna, nesto u vezi zenidbe, provicijalki i Beogradjanki...kako mozete, uopste, da sve devojke iz jednog grada strpate u jednu kategoriju, pa naravno da ih ima i ovakvih, i onakvih, ko i u svakom drugom mestu....
 
Kapiram da su istinski Beogradjani oni koji bi ga kada bi (ne daj Boze) trebalo,branili svojim zivotima
koliko vas ima takvih?



ne odnosi se na kretene koji su po naredbi i za kilo slanine shatro "cuvali" mostove !
 
Sizzlym:
Po meni Beogradjankama mogu samo da se naziwaju osobe koje su se tu rodile i chiji su roditelji iz Bg-a ...a ne swaka seljanka koja doje u Bg...kupi kao shto je GNJEC rekao 2-3 krpice i folira se...

e, sizzlymce, POTPUNO se slazem sa tobom ali imam 1 problemcic, ozbiljno!

cale, i burazer su rodjeni u bg...a keva i ja u kraljevu...(keva nije imala babicu u bg)...inace sam odrasla u bg....dakle....sta sam onda ja??

je l' ljudi, sta vi mislite??

oh, btw....9 god sam u torontu :S ?????

Any1??

pz
 
bebidoll:
e, sizzlymce, POTPUNO se slazem sa tobom ali imam 1 problemcic, ozbiljno!

cale, i burazer su rodjeni u bg...a keva i ja u kraljevu...(keva nije imala babicu u bg)...inace sam odrasla u bg....dakle....sta sam onda ja??

je l' ljudi, sta vi mislite??

oh, btw....9 god sam u torontu :S ?????

Any1??

pz
Po meni beograđanke/beograđani su oni ljudi koji poštuju i vole ovaj grad i ljude u njemu... a takvih je zaista jako malo.. sve manje... beže odavde glavom bez obzira, pred navalom ''pitomih''.. dođoše pitomi pa .... :roll:
 

Back
Top