Beograđani zaslužili ste da vas Tadić dere

nesko101

Elita
Poruka
21.114
Porez koji je u Srbiji već stupio na snagu kaže da je porez ove godine na imovinu više od četri puta nego pre.Što znaci da Beograđanin mora da da 45 000 din, za stan od 100 kvadrata svake godine lopovskoj DS vladi a upravo ste vi krivi što su oni još na vlasti.E zato što ste zatucani od sledeće godine ćete porez plaćati još pet puta više-Meni nije žao vas već mi je žao sirotinje u Srbiji koja će totalno osiromašiti i to vašom krivicom.Moj bes je opravdan kad vidim da je u Sloveniji porez na imovinu za 100 kvadrata samo 100 evra a u Hrvatskoj porez na imovinu ne postoji.
Evo linka ako ne verujete
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/248512/Porezi-ce-biti-i-cetiri-puta-veci
 

Back
Top